dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 250 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Piaskowa

Rzeszów,podkarpackie

310 000 zł1 000 m² 31 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 10 ar, położonej w spokojnej okolicy Rzeszowa w dzielnicy Drabinianka. Nieruchomość jest otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tkacka

Rzeszów,podkarpackie

689 200 zł68 m² 10 124,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Kurpiel Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68.08 m2 usytuowane na 1 piętrze szeregowca. Układ pomieszczeń: - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Tarnobrzeg,podkarpackie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie z wyjątkowym widokiem Tarnobrzeg, ul. Zwierzyniecka 22 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

470 586 zł59 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Aleja Myśliwska. Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuję inwestycję Aleja Myśliwska, osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tkacka

Rzeszów,podkarpackie

609 500 zł55 m² 11 150,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Kurpiel Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,66 m2 usytuowane na parterze z ogródkiem o powierzchni 78,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółków

Żółków,podkarpackie

335 000 zł160 m² 2 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:921 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z lat 80-tych o powierzchni użytkowej około 160 m , usytuowany w miejscowości Żółków, tuż pod Jasłem. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Jasło,podkarpackie

1 994 850 zł935 m² 2 134,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż dom kolejarza zlokalizowany w centrum Jasła, przy ul. Kościuszki 30, na działkach o numerach ewidencyjnych 881 oraz 882. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

404 153 zł45 m² 9 078,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 44,52 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 450 000 zł290 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż Dom wolnostojacy koło Łańcuta na pograniczu miejscowości Dąbrówki i Rakszawa- oddalone od Rzeszowa o około 20km, dojazd do Rzeszowa autostrada A4 zajmuje około 15 minut. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzozów

Brzozów,podkarpackie

118 000 zł1 718 m² 68,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki położonej w Brzozowie. Działka numer 2526/1 o powierzchni 17ar 18m2 położona jest na uboczu Brzozowa, w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł69 m² 8 275,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie! Inwestycja składa się z siedmiu budynków dwulokalowych, zaprojektowanych z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sanok,podkarpackie

3 500 000 zł3 840 m² 911,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:150

 

Powierzchnia działki:1 894 m²

Oferujemy na sprzedaż Pałac Ścibor-Rylskich - nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym. Ten zabytkowy budynek, wzniesiony w XIX wieku, łączy w sobie historię, unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naftowa

Krosno,podkarpackie

230 000 zł35 m² 6 586,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 34,92 m , położone na parterze w zadbanym budynku przy ul. Naftowej w Krośnie. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bohaterów Westerplatte

Krosno,podkarpackie

389 000 zł60 m² 6 440,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 60,4 m , położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem w samym centrum Rzeszowa. Mieszkanie położone jest przy ul. Matejki 6a na 2 piętrze Układ pomieszczeń: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Święcany

Święcany,podkarpackie

599 000 zł180 m² 3 320,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 165 m²

Jeśli marzysz o własnym domu, który będziesz mógł wykończyć i urządzić zgodnie ze swoimi pomysłami i preferencjami, to ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł33 m² 12 575,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości: świetna lokalizacja blisko sklepy, centra handlowe, przedszkola, szkoły, uniwersytet Rzeszowski oraz wspia, zaledwie 2 minuty do przystanku komunikacji miejskiej, 10 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

365 000 zł38 m² 9 681,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Sienkiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 37,7 m2, usytuowane jest na 9 pietrze w bloku z windą. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Radymno

Radymno,podkarpackie

839 000 zł2 973 m² 285,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje unikalną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej w Radymnie o powierzchni 2973 m , usytuowanej przy głównej trasie. Lokalizacja: radymno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł111 m² 5 126,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 111 m2, zlokalizowany przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym zamkniętym. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Konwaliowa

Nisko,podkarpackie

170 000 zł640 m² 265,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na nowym osiedlu w Nisku przy ul. Konwaliowej. To idealne miejsce zarówno pod zabudowę jednorodzinną, jak i inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,66 m2 w Rzeszowie na ulicy Rejtana. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49,66 m2. Mieszkanie znajduję się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

545 000 zł49 m² 11 940,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,41 m , zlokalizowanego na osiedlu Zalesie-Zimowit w Rzeszowie (blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ujkowice

Ujkowice,podkarpackie

270 000 zł80 m² 33,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką Ujkowice Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko Przemyśla ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

508 202 zł49 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje przy ul. Wieniawskiego. Jest to Etap V obecnej już inwestycji przy ul. Wieniawskiego. Etap V obejmuje budowę 2 budynków: budynki C1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkania prestiżowej inwestycji blisko ul. Lwowskiej Inwestycja niskiej zabudowy szeregowej z mieszkaniami na parterze z ogrodem oraz na piętrze z dużym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

373 415 zł40 m² 9 282 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,23 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kopytowa

Kopytowa,podkarpackie

54 999 zł900 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Krótki opis nieruchomości Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy z przepięknymi widokami? Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 9 arów w miejscowości Kopytowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

515 890 zł51 m² 10 093,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 51,11 m2, znajdujące się na drugim parterze w nowoczesnej, niskiej zabudowie przy ulicy Gościnnej, dzielnica Biała. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

138 000 zł3 700 m² 37,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować państwu działkę o powierzchni 36,8a z wydanymi warunkami zabudowy. Charakterystyka działki: - kształt prostokąta - teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł29 m² 68,03 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 29,40 m , zlokalizowanego przy ul. Podwisłocze 34 w Rzeszowie, w samym sercu dzielnicy Nowe Miasto. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zaczernie,podkarpackie

1 999 900 zł160 m² 12 499,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa oferta parterowego domu na dużej, 15 arowej działce! Nieruchomość zlokalizowana jest w Zaczerniu, zaledwie 2 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gałęzowskiego

Rzeszów,podkarpackie

25 zł/m²20 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal okulistyczny - Rzeszów, ul. Gałęzowska! Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal okulistyczny o powierzchni 20 m , zlokalizowany przy ul. Gałęzowskiego- w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Boguchwała,podkarpackie

429 000 zł84 m² 5 085,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przy ul. Technicznej w Boguchwale - przedsprzedaż. Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 84,36 m2. W niskiej zabudowie szeregowej dwulokalowej na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł37 m² 10 871,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie ul. Marszałkowska, rzeszów Powierzchnia: 36,7 m Układ: 2 pokoje (jeden przechodni), osobna kuchnia, łazienka, piwnica Piętro: 4/4 (blok bez windy) Mieszkanie po remoncie: nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolańska

Lesko,podkarpackie

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na parterze 60m2 w nowych szeregówkach Apartamenty nad Sanem usytuowanych w Bieszczadach w Lesku w malowniczej Woli Postołowej. Perfekcyjnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł39 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 39,20 m Rzeszów, os. Kmity Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,20 m , z balkonem w formie loggi o pow. 2,6 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 099 000 zł106 m² 10 367,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować tylko w naszym biurze ofertę sprzedaży zadbanego, wolnostojącego domu z 2011 roku o powierzchni 106 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem

Rzeszów,podkarpackie

563 500 zł64 m² 8 757 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 64,35 m2 z balkonem znajduje się na drugim poziomie sześcio piętrowego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wilcza Wola,podkarpackie

530 000 zł192 m² 2 760,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 872 m²

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w miejscowości Wilczej Woli. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej, rozwiniętej, a zarazem spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

327 000 zł32 m² 10 218,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,5 m2 zlokalizowane koło ul. Baldachówka w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij