dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Suszyckich

Boguchwała,podkarpackie

745 000 zł156 m² 4 763,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z II etapem inwestycji, położonej zaledwie 11 km od centrum Rzeszowa, w urokliwym otoczeniu na granicy Boguchwały i Lutoryża. To kameralne osiedle obejmować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Wielka Łąka

Radawa,podkarpackie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Okazja! Bez pośredników! Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość- przestronny, całoroczny domek położony na pięknej, dużej (prawie 11 arowej!) działce w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Strwiążyk

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

2 500 000 zł59 535 m² 41,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż kompleks działek o dużym potencjale inwestycyjnym, o łącznej powierzchni 5,9535 ha, położonych w Ustrzykach Dolnych przy ul. Strwiążyk. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia urządzone 2 pokojowe mieszkanie, położone na 8 piętrze w kompleksie mieszkaniowym Nova Graniczna na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mickiewicza

Rudnik nad Sanem,podkarpackie

6 500 zł500 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Wynajmę budynek handlowo-usługowy w Rudniku n/sanem, ul. Mickiewicza 1. Przez ponad 15 lat funkcjonował tam sklep Delikatesy Centrum. Budynek ok. 500 m2 (parter + piętro), po częściowym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

573 000 zł74 m² 7 743,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Trio Nieruchomości ma przyjemność przedstawić na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie położone na ul. Malczewskiego. Cena do negocjacji! Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł144 m² 4 843,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości z przyjemnością prezentujemy niezwykłą inwestycję w Rzeszowie położoną zaledwie kilkanaście metrów od ulic Dębickiej w Rzeszowie. Cechy inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jedlicze

Jedlicze,podkarpackie

350 000 zł290 m² 1 362,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:754 m²

Szukasz domu w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dostępem do większych miast? Ta nieruchomość może Cię zainteresować. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny apartament o wysokim standardzie położony w kompleksie mieszkaniowym "capital Towers" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Nowosądeckiej. Składające się z trzech samodzielnych pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jasionka,podkarpackie

530 000 zł136 m² 3 894,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje do sprzedaży jednorodzinny dom o powierzchni 136,08 m2. Inwestycja znajduje się w okolicach Jasionki i obejmuje cztery domy o powierzchni 136,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Kolbuszowa,podkarpackie

1 700 zł50 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Kolbuszowej przy ul. Partyzantów, położone na parterze z balkonem oraz przynależną piwnicą. Lokal w pełni wyposażony, po remoncie kuchni, zadbany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wyjątkowe mieszkanie na Os. Architektów Powierzchnia: 65 m + taras 12 m Lokalizacja: wysoki parter w bloku z windą Układ: salon z wydzieloną kuchnią (28 m ) 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Jarosław,podkarpackie

549 000 zł85 m² 6 443,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Nową Inwestycję oraz Ofertę mieszkań w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej znajdujących się w Cichej i Spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Techniczna

Boguchwała,podkarpackie

429 000 zł55 m² 7 825,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja w Boguchwale przy ul. Technicznej! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej dwu lokalowej. Inwestycja obejmuje 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zalesie

Zalesie,podkarpackie

629 000 zł118 m² 5 330,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:56 570 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej z lat 90 , położony w miejscowości Zalesie, gmina Zarzecze powiat przeworski. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

446 862 zł54 m² 8 323 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż super oferta - mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,70 m2 + ogród ok 36 m2 na parterze. Lokalizacja - przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Osiedle premium z wyższym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł34 m² 11 356,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,99 m , położone na osiedlu Gen. Grota-Roweckiego w Rzeszowie. Idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Rzeszów,podkarpackie

80 zł/m²30 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 30m2 w centrum Rzeszowa przy ul. Zygmuntowskiej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowym, klimatyzowanym idealne pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

630 000 zł111 m² 5 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Rzeszów, ul. Pogwizdowska Powierzchnia użytkowa: 111 m | 4 pokoje | Garaż w bryle budynku | Ogród Jeśli szukasz funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruchnik,podkarpackie

720 000 zł360 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 839 m²

Phinance S.A Biuro Obrotu Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości tj. Domu wolnostojącego znajdującej się w kameralnej części Miasta Pruchnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Koniaczowska

Szówsko,podkarpackie

66 000 zł1 000 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana (1916/3) położona w spokojnej okolicy na obrzeżu malowniczej wioski podmiejskiej - Szówsko. Działka mieści się przy ulicy Koniaczowskiej oferującej korzystne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworzysko

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 83.80 m2 w Rzeszowie Dzielnica Dworzysko. Dom z ogrodem o wielkości 56.48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rymanów

Rymanów,podkarpackie

405 000 zł54 m² 7 539,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,75 m, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu z 2024 roku, usytuowanym na malowniczym osiedlu Rymanowskie Wzgórza Etap 2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł34 m² 11 323,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe mieszkanie, nowocześnie umeblowane. Nigdy nie zamieszkane, świeżo po remoncie, z balkonem na 6 piętrze z pięknym widokiem na zalew w bloku z 2 windami. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł56 m² 10 106,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 56,3 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Baranówka III. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślusarczyka

Rzeszów,podkarpackie

610 000 zł74 m² 8 276,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73,70 m2 zlokalizowane przy ulicy Franciszka Ślusarczyka w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

71 000 zł990 m² 71,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwie nieruchomości zlokalizowane w miejscowości Odrzykoń, gmina Wojaszówka, powiat krośnieński. Pierwsza z nich składa się z działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Techniczna

Boguchwała,podkarpackie

429 000 zł55 m² 7 825,61 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Rzeszów,podkarpackie

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym + balkon, - wydzielonej sypialni + balkon, - pokoju, - łazienki, - przedpokoju, - dwóch widokowych balkonów - garderoba Cena to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jarowa

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł89 m² 8 334,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,67 m2 , powierzchnia użytkowa 101m2, zlokalizowany na działce ok. 2 ar, przy ul. Jarowej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

809 000 zł68 m² 11 890,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, które połączy komfort nowoczesnego apartamentu, przestrzeń domu i doskonałą lokalizację blisko centrum? Wyłącznie Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Rzeszów,podkarpackie

480 000 zł1 200 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 12 arów z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu o powierzchni 195m2. Zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łętownia,podkarpackie

720 000 zł91 m² 7 912,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 984 m²

#Przemyśl - 7 km od ścisłego centrum Przemyśla, w Łętowni położonej w otoczeniu połaci leśnych, gdzie czas płynie wolniej, znajdziecie Państwo interesującą nieruchomość na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Różanka

Różanka,podkarpackie

440 000 zł306 m² 1 437,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomość ma przyjemność zaoferować Państwu dom około 300 mkw położony na działce 2,5 ha w Różance pod Strzyżowem. Położony w centrum miejscowości przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przemyśl,podkarpackie

270 000 zł61 m² 4 456,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przemyśl - zabytkowe centrum miasta, ul. Dworskiego - do sprzedaży klimatyczne mieszkanie własnościowe w kamienicy z XIX wieku. Lokal ze względu na lokalizację może być wykorzystany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

497 000 zł54 m² 9 255,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkania w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej. Spokojna, cicha oraz bardzo bezpieczna okolica jest idealna dla osób szukających zacisznego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olszanica

Olszanica,podkarpackie

140 000 zł2 186 m² 64,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 22 i 23 arów, położone w miejscowości Olszanica. Działki usytuowane są na zboczu, z którego roztacza się piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgliska

Węgliska,podkarpackie

699 000 zł122 m² 5 729,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Nowoczesny dom z klimatem - 122m - Węgliska - tuż przy lesie! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 122m , z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł45 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie 44,56 m2 zlokalizowane na osiedlu Drabinianka przy ulicy Uroczej. 2 piętro w budynku 4 piętrowym z windą oddanym do użytku.