dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 268 ogłoszeń

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż oferuję piękny, przestronny dom wolnostojący, wykończony w wysokim standardzie, położony w spokojnej, malowniczej okolicy w pobliżu Brzostka. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości atrakcyjny, ustawny lokal użytkowy, idealny pod działalność biurową, usługową lub gastronomiczną. Lokal usytuowany jest przy ul. Wywrockiego na parterze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł44 m² 16 477,27 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy państwu 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy al. mjr. Wacława Kopisto w Rzeszowie o powierzchni 44m2. Opis budynku: rok budowy: 2024 Ilość pięter: 6/13 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł162,50 m² 16 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Zapraszamy do odkrycia malowniczo położonej nieruchomości w sercu Strzebowisk, gm. Cisna, idealnej dla miłośników spokoju, natury i górskich krajobrazów. To miejsce, gdzie komfort łączy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł47,26 m² 10 135,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z dużym strychem. Przestronny ok. 100 m2 ogródek oraz 3 miejsca postojowe. Kameralne osiedle w super lokalizacji. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł90,18 m² 8 083,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Zaczerniu, tuż przy granicy miasta Rzeszowa. Domy sprzedawane w stanie deweloperskim. Dom o powierzchni 90,18.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 70 m | 2 balkony | garaż | wysoki standard | Drabinianka Biuro Nieruchomości Rzestate prezentuje Państwu do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W kamienicy Jasło na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 63 m2 usytuowane na II piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł61 m² 11 295,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 zlokalizowane przy ulicy szarych szeregów w Rzeszowie. Ulica Szarych szeregów posiada w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł8 733 m² 28,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu widokową działkę w otoczeniu dużej ilości zieleni w miejscowości Konieczkowa. Ta malownicza nieruchomość gruntowa zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

367 500 zł3 500 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane o powierzchni ok. 35 ar każda, położone w miejscowości Kolbuszowa Dolna. Cena: 10 500 zł za ar Każda z działek posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł73,37 m² 7 836,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe 4 pokojowe mieszkania w zabudowie szeregowej z balkonem w standardzie deweloperskim zlokalizowane na ul. Łanowej ( os. Dworzysko) opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł409 m² 4 523,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa restauracja z polsko-włoską kuchnią i pizzerią inwestycja z potencjałem blisko Iwonicza-Zdroju w województwie podkarpackim! opis oferty Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł997 m² 89,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa z wydaną prawomocną decyzją o Warunkach Zabudowy na budowę budynków mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego. Nieruchomość gruntowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 947 400 zł34 737 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu działkę inwestycyjną w miejscowości Boguchwała. Działka o powierzchni 34737 m2, zbliżona kształtem do kwadratu,.

 

 

 

Rok budowy:2026

Kameralne Osiedle to prestiżowa propozycja w ofercie biura nieruchomości eagles estate, skierowana do osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w nowoczesnym, a zarazem kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 000 zł46,88 m² 9 087,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 46,88 m2 z balkonem znajduje się na drugim poziomie sześcio piętrowego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł33,56 m² 11 084,62 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 33,56 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 52 ar - Gwoźnica Dolna Wydana wz na cztery domy! Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, a może szukasz działki pod inwestycję? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł190,70 m² 4 452,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:562 m²

Dom jednorodzinny w świetnej lokalizacji Jasionka Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2019 roku, zlokalizowany na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Jasionce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Rezerwacja! piękna, widokowa działka Z możliwością zabudowy dla osoby będącej rolnikiem. Na sprzedaż przedstawiam działkę rolną położoną w miejscowości Łęki Górne, gmina Pilzno,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł30 m² 12 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta - 2 pokoje z dużym tarasem na zamkniętym osiedlu, przy ul. Strażackiej 21b. NA sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł27,60 m² 3 586,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Rączyna.Do sprzedania działka z Warunkami Zabudowy i sadem w centrum Rączyny. Oferowana nieruchomości o pow. 27 arów jest płaska i posiada kształt zbliżony do trapezu. Na ten.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł355 m² 4 478,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom o powierzchni użytkowej 355m2 położony w willowej części Krościenka Wyżnego. Dom zlokalizowany w na dużej, ładnie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł55 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Dębicy przy ul.Łysogórskiej. Nieruchomość o powierzchni 55 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,90 m² 11 767,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Mieszkanie znajduje się przy ul. Brydaka (os. Baranówka), w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skonfigurowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł280 m² 74,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż Dom jednorodzinny o powierzchni ok. 280 m , położony na 10-arowej działce w prestiżowej dzielnicy Wilkowyja Południe. To propozycja dla osób ceniących jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 840 zł39,44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w cichej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Wieniawskiego. Lokalizacja zapewnia ponadto doskonałą komunikacją z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł90,98 m² 6 803,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta tej wyjątkowej i wyróżniającej się inwestycji robi się coraz szczuplejsza - jeśli się zastanawiasz to jest to odpowiedni moment, aby umówić się na prezentację lub zadzwonić po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z 2 osobnymi pokojami. Dobrze skomunikowane, osiedle z pełną infrastrukturą. Niska zabudowa Do wynajęcia od zaraz 2 samodzielne ustawne pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 840 m² 24,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Bziance (gmina Rymanów, powiat krośnieński, województwo podkarpackie), przy drodze wojewódzkiej 887.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł12 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z domem i budynkiem gospodarczym usytuowana przy głównej drodze krajowej nr. 19 w miejscowości Wyżne, gm. Czudec. Działka o powierzchni 1,20ha wraz.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł61 m² 9 098,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Korczaka na osiedlu Kmity. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość zabudowana dwoma domami jednorodzinnymi, położona w miejscowości Jedlicze, powiat krośnieński. Okolica charakteryzuje się ciszą, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł250 m² 2 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 600 m²

Na sprzedaż gospodarstwo zlokalizowane w miejscowości Kombornia, gmina Korczyna, powiat krośnieński na podkarpaciu. Nieruchomość składa się z czterech działek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł883,30 m² 3 362 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż nieruchomość komercyjną położoną w Dębicy przy ul. Rzeszowskiej 135, w doskonale skomunikowanej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane przy ulicy Dąbrowskiego w Rzeszowie. Opis budynku: - rok budowy: 1954 - Ilość pięter: 2/4.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł420 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Tylko u Nas, top-nieruchomości oferuje : Ciekawą nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym pod siedzibę firmy, usługi medyczne, księgowe, prawnicze i nie tylko. Mało takich miejsc. Do.

 

 

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - Osiedle Miłocin | ul. Myśliwska, rzeszów Zamieszkaj w zielonej części Rzeszowa - komfortowe mieszkania w zabudowie szeregowej! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,85 m , zlokalizowanego w nowoczesnej i kameralnej zabudowie bliźniaczej. Inwestycja.