dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 251 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasionka,podkarpackie

451 240 zł67 m² 6 702,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 67,32 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie. Nieruchomość lokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł64 m² 7 829,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,81 m . Nowoczesne mieszkanie na spokojnym osiedlu - Projektant w zachodniej części miasta. Inwestycja składa się z 12 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Doskonała lokalizacja Mieszkanie do remontu Ogromny potencjał aranżacyjny Funkcjonalny układ pomieszczeń Widok na zieleń Duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych pod blokiem szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł36 m² 57,53 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36,50m2, zlokalizowane na osiedlu Drabinianka przy ul. Granicznej. Położone na 7 piętrze w 13 piętrowym bloku z windą z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ustrzycka

Rzeszów,podkarpackie

5 900 zł120 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, komfortowy bliźniak o powierzchni 120 m z prywatnym ogródkiem, zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa - przy ul. Ustrzyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świerchowa,podkarpackie

199 000 zł90 m² 2 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Świerchowa, gmina Osiek Jasielski, powiat jasielski. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świlcza

Świlcza,podkarpackie

142 000 zł3 545 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli Twoim marzeniem od zawsze był dom na wsi, gdzie mógłbyś odpocząć od zgiełku miasta, ale jedocześnie nie chcesz dojeżdżać do aglomeracji zbyt długo to wybierz działkę w Świlczy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

355 000 zł54 m² 6 433,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży zadbanego mieszkania położonego w Przemyślu przy ul. Stanisława Augusta na II piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie jest dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Zawóz

Zawóz,podkarpackie

1 065 000 zł7 652 m² 139,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 76,52 ara, położoną w malowniczej miejscowości Zawóz, w gminie Solina, zaledwie 650 metrów od linii brzegowej Jeziora Solińskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twardowskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 55 m ul. Twardowskiego Komfortowe, umeblowane, gotowe do wprowadzenia Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rynek

Rzeszów,podkarpackie

65 000 zł42 m² 1 547,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny 42 m w sercu Rzeszowa - gotowy do wejścia! Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal gastronomiczny o powierzchni 42 m , położony bezpośrednio na płycie Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

698 000 zł141 m² 4 950,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy nową inwestycję Domy Szeregowe Herbowa, powstającą w południowo-wschodniej części Rzeszowa, w cichej i spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Latoszyn

Latoszyn,podkarpackie

950 000 zł216 m² 4 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż oferujemy urokliwą nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Latoszyn przy lesie. To wyjątkowe miejsce, które zachwyci wszystkich miłośników spokoju, natury oraz piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł63 m² 10 927,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie | 63,05 m | Rzeszów Drabinianka, ul. Strażacka Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,05 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kosynierów Racławickich

Dębica,podkarpackie

162 000 zł12 000 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane na sprzedaż w Dębicy ul. Kosynierów racławickich/świętosława Oferujemy na sprzedaż przestronne działki budowlane o powierzchni od 11 do 13 arów (numery:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 999 000 zł363 m² 5 506,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż Trzykondygnacyjna willę wraz z dwustanowiskowym garażem, zabudowaną wiatą oraz krytym, podgrzewanym basenem z funkcją pływania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Miłosza

Rzeszów,podkarpackie

607 500 zł80 m² 7 584 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Na sprzedaż nowa szeregówka 4 pokoje w Rzeszowie! 0 zł podatku pcc | 0 zł prowizji | bez dopłat Cena: 607 500 zł Stan deweloperski Na sprzedaż szeregówka w Rzeszowie o powierzchni 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł120 m² 6 630,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 120,5m2 usytuowanego na 6-arowej widokowej działce zaledwie 10 minut do ch Millenium Hall. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

799 000 zł282 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: przestronny dom z dużym budynkiem gospodarczym Krasne k. Rzeszowa 282 m + 134 m budynku gospodarczego | działka 8 arów| 10 pokoi | garaże | taras 48 m | 799 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

100 000 zł28 m² 3 580,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka położona na 2. piętrze zabytkowej kamienicy w sercu Starego Miasta, przy ul. Dworskiego w Przemyślu. Powierzchnia całkowita wynosi 27,93 m i obejmuje: pokój ok. 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Ropczyce,podkarpackie

70 000 zł1 050 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce w sercu natury - działki budowlane przy ul. Leśnej w Ropczycach! Biuro nieruchomości dk brokers z dumą prezentuje kompleks 4 wyjątkowych działek budowlanych zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. To nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pustków-Osiedle

Pustków-Osiedle,podkarpackie

1 000 zł48 m² 21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie w przystępnej cenie= komfort za rozsądną cenę. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na osiedlu w Pustkowie, pustków Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Makowiska

Makowiska,podkarpackie

8 000 zł3 000 m² 2,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działki rolne w miejscowości Makowiska w woj. podkarpackim, powiat krośnieński, gmina Nowy Żmigród. Działki leżą na niewielkim nachyleniu południowo-wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rzeszów,podkarpackie

1 315 000 zł195 m² 6 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dwukondygnacyjny dom wolnostojący na sprzedaż, zlokalizowany na 9-arowej działce ogrodzonej płotem z bramą na pilota. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nadziei

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł4 600 m² 108,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 46 ar położona przy drodze asfaltowej Rzeszów ul. Nadziei. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania. Działka posiada wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kolbuszowa Górna

Kolbuszowa Górna,podkarpackie

275 000 zł1 840 m² 149,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam część działki 1018/16 - po podziale 1018/20 o powierzchni 18,40a. Działka położona w cichej okolicy, na skraju wsi w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kolbuszowa Górna

Kolbuszowa Górna,podkarpackie

280 000 zł1 878 m² 149,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam część działki 1018/16 - po podziale 1018/19 o powierzchni 18,78a. Działka położona w cichej okolicy, na skraju wsi w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kolbuszowa Górna

Kolbuszowa Górna,podkarpackie

234 000 zł1 560 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam część działki 1018/16 - po podziale 1018/18 o powierzchni 15,61a; działka położona w cichej okolicy, na skraju wsi w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Paszczyna

Paszczyna,podkarpackie

145 000 zł24 m² 5 964,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Idealne miejsce dla osób, które marzą o własnym domu w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Budy Głogowskie,podkarpackie

580 000 zł143 m² 4 055,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, zrealizowany według projektu "dom w Cieszyniankach 12" od archon, o powierzchni 143 m , zlokalizowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

588 500 zł74 m² 7 995,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż prezentuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie z rozwiniętą świetnie infrastrukturą w okolicy. Krótko: rzeszów, ul. Malczewskiego 13 - osiedle Kmity - 73,6 m2, 4 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku z windą przy ul. Sportowej Rozkład mieszkania: -kuchnia - pokój z wyjściem na balkon -2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarna Górna

Czarna Górna,podkarpackie

1 650 000 zł282 m² 5 851,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Sprzedam dom wolnostojący drewniany, całkowicie wyposażony, gotowy do zamieszkania w miejscowości Czarna Górna w Bieszczadach. Opis nieruchomości Dom parterowy z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Krosno,podkarpackie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wyremontowane, mieszkanie w stylu indywidualnym na sprzedaż w Krośnie na osiedlu Markiewicza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sroczyńskiego

Jasło,podkarpackie

241 300 zł25 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja przy ul. Sroczyńskiego to harmonijne połączenie komfortu, funkcjonalności i doskonałej lokalizacji. Położona zaledwie kilka minut od centrum miasta, oferuje idealne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Załuż

Załuż,podkarpackie

180 000 zł1 600 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Załuż, z szybkim dojazdem do Sanoka. Nieruchomość objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Parkowa

Zbydniów,podkarpackie

799 000 zł500 m² 1 598 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Sprzedam Około 40-45 arów w zależności od podziału. Magazyn ok.450 M2 Projekt i konstrukcja stalowa nieskończonej hali 450 m (Pierwsze zdjęcie ) Po więcej pytań proszę dzwonić

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Myczków

Myczków,podkarpackie

560 000 zł5 660 m² 98,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę siedliskowa o powierzchni 56 arów, położoną w miejscowości Myczków, w odległości zaledwie około 1 kilometra od linii brzegowej Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 1 pokojowe w Rzeszowie przy ul. Staroniwskiej. Nieruchomość wykończona z dbałością o każdy szczegół. Dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł38 m² 12 181,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stefana Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 usytuowane jest na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku 1980 r. Do.