dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 251 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Głojsce

Głojsce,podkarpackie

140 000 zł70 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Polecam do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Głojsce gmina dukla powiat Krosno. Na sprzedaż klimatyczny, całoroczny dom drewniany położony na malowniczym wzgórzu, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębica,podkarpackie

589 000 zł138 m² 4 413,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu jednorodzinnego. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł63 m² 7 978,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Okazja! Pilnie sprzedam mieszkanie najlepiej za gotówkę! Rzeszów, ul. Kielanówka 35 (boczna Starnawskiej) Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,5 m wraz z piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Rzeszów,podkarpackie

1 790 zł36 m² 49,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu ładne, w 100% wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie przy ul. Marii Skłodowskiej Curie w Rzeszowie! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

819 000 zł85 m² 9 592,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85m2 zaledwie 8 minut do Galerii Rzeszów! Osiedle Przybyszówka! dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Korczyna

Korczyna,podkarpackie

145 000 zł3 080 m² 47,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu działkę o powierzchni 30,8 ar położoną w miejscowości Korczyna. Działka znajduje się w bardzo atrakcyjnej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł47 m² 10 843,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,94 m2 zlokalizowane na wysokim parterze IV-piętrowego bloku przy ul. Architektów w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł53 m² 8 660,38 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w topowej lokalizacji z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miasta? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł185 m² 3 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w samym sercu Jasła, zaledwie minutę pieszo od głównego rynku. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smerek

Smerek,podkarpackie

1 299 000 zł168 m² 7 732,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 665 m²

Na szczycie malowniczego wzgórza w Smerku, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Połoniny Bieszczadzkie, znajduje się wyjątkowa rezydencja Karpacka Sadyba. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł54 m² 9 496,27 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze. Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje z 2 niezależnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesko

Lesko,podkarpackie

1 945 000 zł250 m² 7 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze agroturystycznym, położona w malowniczej miejscowości Łączki koło Leska, nad rzeką San. Na ogrodzonej, zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

442 155 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,11 m2 usytuowane na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 049 000 zł120 m² 8 705,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego o powierzchni 120,5m2 usytuowanego na 6-arowej widokowej działce - zaledwie 10 minut do ch Millenium Hall. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Nowosielce

Nowosielce,podkarpackie

75 000 zł9 950 m² 7,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 9,95 ar, zlokalizowaną w miejscowości Nowosielce w gminie Zarszyn. Nieruchomość położona w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

451 240 zł67 m² 6 702,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia: nowa inwestycja - komfortowe mieszkania W tajęcinie | blisko rzeszowa I strefy jasionka Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,07 m , usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku z windą, wybudowanego w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

437 073 zł48 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,03 m2 + balkon 7,59 m2 dostępne na 2 piętrze. Lokalizacja - przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Osiedle premium z wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

418 074 zł47 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,24 m , zlokalizowane na 1 piętrze niskiego bloku z windą, na nowopowstałym osiedlu przy ul. Dębickiej. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszka Czarnego

Rzeszów,podkarpackie

515 000 zł57 m² 8 987,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 3 pokoje * 57,30 m2 * II piętro * balkon * piwnica * Leszka Czarnego opis mieszkania : - mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 - piętro: 2 / 4 - niski blok z cegły z 1993 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jasionka,podkarpackie

779 000 zł114 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

! oraz podatku pcc! Park Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż narożny segment domu w zabudowie szeregowej, znajdujący się w Jasionce pod Rzeszowem zaledwie 3,5 km od płyty Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

625 000 zł56 m² 11 063,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 zlokalizowane przy ulicy Strażackiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołyńska

Rzeszów,podkarpackie

487 000 zł38 m² 12 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 38m2. znajdujące się na trzecim piętrze w 8-piętrowym budynku z winda z 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głojsce

Głojsce,podkarpackie

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Oferujemy na sprzedaż domek letniskowy położony w malowniczej miejscowości Głojsce, w gminie Dukla, powiat krośnieński. Nieruchomość obejmuje pięć działek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość wystawienia przez Wynajmującego Faktury Vat za wynajem! Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie położone na 1 piętrze w niskiej zabudowie w miejscowości Jasionka/ Tajęcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Park Nieruchomości prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone przy ulicy Św. Kingi na dzielnicy Wilkowyja w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł57 m² 9 257,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dostępne od zaraz 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie.Mieszkanie posiada powierzchnię 57,14 m2 i usytuowane jest na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

449 000 zł68 m² 6 601,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje nową inwestycję mieszkaniową w niskiej zabudowie szeregowej zlokalizowaną w Głogowie Małopolskim przy ul. Sikorskiego. Oferta dotyczy 3 - pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Rzeszów,podkarpackie

1 999 zł53 m² 37,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji wyremontowane mieszkanie z balkonem na os. Dąbrowskiego - przy ul.Żwirki i Wigury w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 53,35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domaradz

Domaradz,podkarpackie

85 000 zł1 800 m² 47,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wszystkie media znajdują się w zasięgu, tj. gaz, energia elektryczna, gminna sieć wodociągowa oraz gminna sieć kanalizacji sanitarnej. Dodatkowo można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Wstrzymane! Prezentujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o pow.55,84m położone na czwartym piętrze w niskim bloku na osiedlu Dąbrowskiego. Mieszkanie składa się z: -salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pułanki

Pułanki,podkarpackie

899 000 zł126 m² 7 134,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 223 m²

W ofercie sprzedaży dom gotowy do zamieszkania z praktycznym układem położony w malowniczej miejscowości pułanki w powiecie strzyżowskim na płaskiej działce o powierzchni ponad 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałkowskiej

Rzeszów,podkarpackie

1 349 000 zł240 m² 56,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:213 m²

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 240 m , zlokalizowany przy ul. Zofii Nałkowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudna Wielka

Rudna Wielka,podkarpackie

900 000 zł103 m² 8 697,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym w bryle, budowany na nowym osiedlu w centrum miejscowości Rudna Wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

477 000 zł56 m² 8 517,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić ofertę nowych mieszkań. Osiedle przy ul. Św. Rocha w Rzeszowie łączy oryginalny design z funkcjonalnością, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

397 896 zł45 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,96 m , zlokalizowane na 2 piętrze niskiego bloku z windą, na nowopowstałym osiedlu przy ul. Dębickiej. Mieszkanie jest gotowe, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

670 000 zł118 m² 5 686,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Parterowy dom na nowym osiedlu cena 670 000 Oferuję Państwu do sprzedaży parterowy dom wolnostojący zlokalizowany miejscowości Lutoryż. Dom budowany według projektu Dom przy słonecznej 6 Pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Międzybrodzie

Międzybrodzie,podkarpackie

75 000 zł900 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w atrakcyjnej okolicy w pobliżu Sanoka, z widokiem na Góry Słonne oraz dorzecze Sanu. Bardzo dobry, krótki dojazd od szosy drogą gminna utwardzoną. Na sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

317 884 zł29 m² 10 801,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej części miasta. Przedstawiamy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 29,43 m z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł54 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 54,36 m z dużym ogrodem o powierzchni 167,00 m . W jego skład wchodzą: 2 niezależne pokóje, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś,podkarpackie

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Wyłącznie U nas Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 140 m , zlokalizowany w miejscowości Nowa Wieś. Budynek z lat 70-tych, posadowiony na dużej.