dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 236 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Kolbuszowa,podkarpackie

799 000 zł157 m² 5 089,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:630 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers zaprasza do odkrycia wyjątkowej propozycji - domu marzeń położonego zaledwie 900 metrów od centrum Kolbuszowej. To niezwykła nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zamkowa

Rzeszów,podkarpackie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie najmu nowoczesny lokal biurowy 60 m2 w centrum Rzeszowa - ul. Zamkowa Szukasz prestiżowego miejsca dla swojej firmy w samym sercu Rzeszowa? Ten świeżo wyremontowany lokal przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 48 m | Rzeszów, ul. Miła | Garaż podziemny + 2 balkony Cena najmu: 2 600 zł / miesiąc Dodatkowe opłaty: media wg zużycia Powierzchnia: 48 m Układ: 3 pokoje + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Westerplatte

Krosno,podkarpackie

275 000 zł49 m² 5 653,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż duże mieszkanie w Krośnie przy ulicy Bohaterów Westerplatte. Mieszkanie w stanie do zamieszkania. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł68 m² 32,54 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Partnerzy Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,6 m zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

800 zł68 m²

 

Piętro:3/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Biuro Partnerzy Nieruchomości oferuje do wynajęcia pokój w 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 67,6 m zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Lesko,podkarpackie

370 000 zł49 m² 7 551,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! rabat - 10 000 zł! Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 49 m2 z ogrodem od 70 do 150 m2 w nowej inwestycji Apartamenty nad Sanem w Lesku przy ul. Piłsudskiego. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stobierna

Stobierna,podkarpackie

620 000 zł85 m² 7 327,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,6m2 położony w prężnie rozwijającej się miejscowości Stobierna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł55 m² 9 019,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy etap już w sprzedaży przy ul. krakowskiej w Rzeszowie. W niskiej zabudowie szeregowej dwulokalowej dostępne są mieszkania 3- pokojowe z ogrodem na parterze oraz 4- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzisko

Rzeszów,podkarpackie

2 250 zł52 m² 43,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania w centrum Rzeszowa przy ul. Grodzisko. Mieszkanie o powierzchni 52,00 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Budy Łańcuckie

Budy Łańcuckie,podkarpackie

174 300 zł16 m² 10 880 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej, malowniczej okolicy z szybkim dojazdem do miasta? Marzy Ci się własny dom z ogrodem, gdzie poranki pachną świeżym powietrzem, a sąsiedzi mówią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

524 000 zł72 m² 7 291,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania, które od razu możesz dopasować do siebie lub wynajmować? To mieszkanie na Pobitnie jest strzałem w dziesiątkę! Rzuć okiem na Wideo dołączone do ogłoszenia :) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sanok

Sanok,podkarpackie

279 000 zł48 m² 5 788,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,2 m zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Sanoka osiedlu Wójtostwo. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł118 m² 6 755,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Przedsprzedaż nowej inwestycji przy ul. Myśliwskiej Oferta wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Domy w zabudowie szeregowej znajdujące się w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu kawalerki na ulicy Sikorskiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lesko

Lesko,podkarpackie

335 000 zł51 m² 6 631,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do sprzedania piękne, jasne, przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku w Lesku, w bardzo dobrej lokalizacji. 50,52 m2 dwa pokoje, panele na podłogach duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Rzeszów,podkarpackie

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 1-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Krynickiej dostępne od zaraz. Rozkład funkcjonalny: - salon z wyjściem na balkon - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strażów

Strażów,podkarpackie

998 000 zł240 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości oferuje wyjątkowy dom usytuowany na 9-arowej działce o powierzchni około 240 m2, położony w spokojnej okolicy, zaledwie 13 km od serca Rzeszowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

393 500 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,35 m , znajdujące się na czwartym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wola Cicha

Głogów Małopolski,podkarpackie

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowa oferta - dom wolnostojący z ogrodem i własnym strumykiem w Głogowie Małopolskim! Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Kamień,podkarpackie

300 000 zł30 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 3 ha - 25 ar budowlane (wz w trakcie) - Media na działce - Kamień, pow. rzeszowski Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

697 000 zł58 m² 11 988,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku z 2019 roku, przy ul. Potokowej na spokojnym osiedlu Staroniwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł56 m² 11 476,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego, sześciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Przemyśl,podkarpackie

619 000 zł90 m² 6 885,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa oferta sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z duszą usytuowanego w zabytkowej secesyjnej kamienicy przy ul. Puszkina w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł121 m² 8 256,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupoziomowy, 5 pokojowy apartament zlokalizowany przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 121 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w bloku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł40 m² 13 152,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o metrażu 40,22m2 mieszczące się na pierwszym piętrze dwunastopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Krosno,podkarpackie

289 000 zł34 m² 8 578,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym standardzie w Krośnie przy ulicy ks. S. Staszica. Nieruchomość znajduje się na bardzo często poszukiwanym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł53 m² 13 181,20 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53.03 m2 zlokalizowane przy ulicy Granicznej w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Świlcza

Świlcza,podkarpackie

29 zł/m²700 m² 20 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal do wynajęcia o powierzchni 700 m2. Nieruchomość usytuowana jest na parterze budynku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

1 049 000 zł130 m² 8 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu wyjątkową ofertą domu, idealnie usytuowanego w pobliżu lotniska Jasionka w Rzeszowie. To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przemyśl,podkarpackie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w Przemyślu na I piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Bilana. Niski czynsz administracyjny w wysokości 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł190 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w Głogowie Małopolskim, na przyjaznym os. Niwa. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 190.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

735 000 zł110 m² 6 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości w sprzedaży nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m zlokalizowane przy alei gen. Władysława Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł46 m² 47,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Św. Rocha, na osiedlu Słocina. To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m 2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Strzyżów

Strzyżów,podkarpackie

314 388 zł44 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkań zlokalizowanych na Osiedlu panorama przy ul. 700-Lecia w Strzyżowie w malowniczej okolicy ze wspaniałym widokiem na dolinę Wisłoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lwowska

Przemyśl,podkarpackie

14 990 000 zł4 000 m² 3 747,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 836 m²

Mamy przyjemność zaprezentować szczególną ofertę nieruchomości inwestycyjnej w Przemyślu. Ten wyjątkowy obiekt o powierzchni ok.4000 m2, położony przy ulicy Lwowskiej, dysponuje pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51 m2 z balkonem w centrum Rzeszowa przy ul. Rejtana. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

655 000 zł141 m² 4 629,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową oferta domu wolnostojącego o powierzchni 141,49m2 usytuowanego na 5,5-arowej działce w Malawie, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jazowa

Rzeszów,podkarpackie

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w zabudowie szeregowej przy ulicy Jazowej na osiedlu Drabinianka. Mieszkanie o powierzchni 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudna Wielka

Rudna Wielka,podkarpackie

619 000 zł125 m² 4 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 177 m²

Wyłącznie w Central Office! Nowa niższa cena! 689 000zł-> 619 000zł Central Office Nieruchomości - prezentuje nieruchomość z potencjałem, dom z zabudowaniami na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia bardzo ciekawą nieruchomość stanowiącą dom w zabudowie szeregowej położony przy Al. Niepodległości w Rzeszowie. Prezentowany dom to doskonała lokalizacja zarówno.