dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 236 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

515 000 zł54 m² 9 611,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostanie wolne mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Gotowe w stanie deweloperskim na IV kw. 2025. Dostępne mieszkania na parterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł71 m² 37,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie bezczynszowe Rzeszów, ul. Krakowska I piętro 2 miejsca parkingowe Balkon Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Przemyśl,podkarpackie

1 500 zł50 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu okazjonalnego (potwierdzonego przez notariusza). Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu mieszkania znajdującego się w Przemyślu w bloku na I piętrze przy ul. Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Panoramiczna

Rzeszów,podkarpackie

825 000 zł73 m² 11 301,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie Stoprocent Nieruchomości prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 73 m , położone na cenionym osiedlu Projektant przy ul. Panoramicznej. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sienkiewicza

Tarnobrzeg,podkarpackie

2 100 000 zł1 421 m² 1 478,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:704 m²

Atrakcyjna Nieruchomość Inwestycyjna w Tarnobrzegu Doskonała Okazja! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która stanowi doskonałą inwestycję na lata! Zlokalizowana w strategicznym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kolbuszowa,podkarpackie

916 920 zł228 m² 4 021,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:465 m²

Nowy dom wolnostojący w Kolbuszowej gotowy do umeblowania i zamieszkania! Nieruchomość wykończona od zera - nowe wszystkie instalacje, okna, drzwi, dach, ocieplenie, tynki, wylewki, płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł89 m² 5 606,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 89 m2 z dużym balkonem. Nowoczesna inwestycji zlokalizowana w spokojnej okolicy przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

1 075 000 zł150 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie na os. Słocina. Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł54 m² 9 327,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Pelczara na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Bardzo blisko centrum, idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Rzeszów,podkarpackie

545 900 zł59 m² 9 260,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości prezentuje: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie | 58,95 m | Rzeszów, osiedle Kmity (ul. Hanasiewicza) opis mieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przestronne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Rzeszów,podkarpackie

759 000 zł75 m² 10 133,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu gustownie wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,9 m , położone na parterze (wysokim) w niskim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

569 900 zł57 m² 10 051,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Park Nieruchomości przedstawia Państwu nowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56,70 m2, położone przy ulicy Miłej w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

505 000 zł102 m² 4 955,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,09 m2 + 33,75m2 usytuowane na piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego. *Dostępne są również mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Dybawka,podkarpackie

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży niewielki dom wybudowany na działce o powierzchni 11,89 ara w miejscowości Dybawka przy ul. Leśnej. Jest to spokojna okolica domów jednorodzinnych, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Twardowskiego

Rzeszów,podkarpackie

650 zł10 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:650 zł

Jasny, umeblowany pokój , dla 1 osoby pracującej lub studiującej do wynajęcia od 1-go listopada W mieszkaniu 70 m2, 3 pokojowym na os. Pobitno południe na ul. Twardowskiego. Pozostałe dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zbożowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

345 000 zł1 504 m² 229,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana - Głogów Małopolski, ul. Zbożowa, tylko 15 min od Rzeszowa! Szukasz miejsca na swój wymarzony dom lub działki pod inwestycję! Ta oferta łączny spokój, przestrzeń i świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

605 422 zł77 m² 7 879 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 76,84 m , zlokalizowane na 2 piętrze niskiego bloku z windą, na nowo powstałym osiedlu przy ul. Dębickiej ( adm. Nosówka). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rydzów

Rydzów,podkarpackie

135 000 zł2 300 m² 58,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Rydzów o powierzchni 23 ary składającej się z dwóch działek ewidencyjnych - 153/1 i 153/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł112 m² 6 229,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji przy ul. Porąbki, blisko ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. ** przedsprzedaż** Dom z 6 pokojami o powierzchni 111,56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

509 000 zł60 m² 8 498,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przy ul. Myśliwskiej, rzeszów - przedsprzedaż. W niskiej zabudowie szeregowej dwulokalowej dostępne są mieszkania 3- pokojowe z ogrodem na parterze oraz 4- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

875 900 zł92 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 92,20 m2 w tym antresola o powierzchni 20m2 (po podłodze). Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Rzeszów,podkarpackie

120 zł/m²45 m² 5 378 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić wyjątkowy lokal ,u38 biurowo-usługowy o powierzchni 44,82 m , zlokalizowany na II piętrze prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Wyzwolenia

Rzeszów,podkarpackie

81 zł/m²18 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal przy Orlenie Twoje miejsce na biznes w Rzeszowie! Rzeszów, al. Wyzwolenia 6 (tuż obok stacji Orlen) Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 18,5 m, doskonały pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Stok

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 49,96 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Krasne,podkarpackie

530 232 zł60 m² 8 898 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowo powstającą inwestycję w Krasnym, zaledwie kilka minut od granic Rzeszowa. Główne informacje o inwestycji: * zabudowa szeregowa dwulokalowa * 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł72 m² 7 049,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,20 m usytuowane na piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Nefrytowej ( Załęże). Kameralne osiedle stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

577 918 zł53 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe, 54m2 mieszkanie z dużym 65m2 ogrodem znajdujące się na parterze w trzykondygnacyjnym bloku przy al. Sikorskiego. Kameralna inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Przemyśl,podkarpackie

270 000 zł72 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:586 m²

Na sprzedaż dom, położony w Przemyślu przy ul. Lwowskiej. Wybudowany w latach 70-tych, w technologii tradycyjnej, podpiwniczony, parterowy. Dom ma klasyczną bryłę i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnobrzeg,podkarpackie

449 000 zł77 m² 5 829,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: mieszkanie o powierzchni 77,07m2 z zadaszonym balkonem 8m2, mieszczące się na piętrze w zabudowie szeregowej. Całe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

4 400 zł71 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie od osoby prywatnej Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowego mieszkania, które znajduje się na osiedlu Bella Dolina w Rzeszowie przy ulicy Lubelskiej 97 To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł55 m² 9 013,73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,36 m , położone na 2. piętrze nowego bloku z windą, zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Projektant przy ul. Czudeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:648 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Do wynajęcia wyremontowany, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 75 m , zlokalizowany przy ul. Wiosennej w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Reformacka Nieruchomości przyjemność zaprezentować 3 - pokojowy apartament, usytuowany na pierwszym piętrze, dwupiętrowego bloku, znajdującego się przy ul. Dworskie Ogrody - boczna ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł65 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Rzeszowa Mieszkanie po remoncie: została wymieniona w jednej sypialni wykładzina na panele oraz w drugiej sypialni jest położona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

777 000 zł68 m² 11 494,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67.60 m2 zlokalizowane przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1979.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raginisa

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł53 m² 11 319 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 53m , położonego w spokojnej i urokliwej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł44 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane przy osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1965 Ilość pięter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł54 m² 8 379,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostanie wolne mieszkania gotowe W tym roku w nowej inwestycji zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej na granicy Rzeszowa i Świlczy. Całe osiedle będzie ogrodzone, a do każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

779 000 zł69 m² 11 357 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Styl, komfort i jakość apartament premium w Rzeszowie, drabinianka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

57 zł/m²100 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam, posiadamy do wynajęcia 100 m2 - 1 piętro + 105m2 2 piętro wysokie poddasze użytkowe. Rzeszów Sikorskiego 414. - lokal użytkowy działalność usługowo biurowa / mieszkalna, poddasze usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borki Nizińskie

Borki Nizińskie,podkarpackie

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 767 m²

Przedstawiamy interesującą nieruchomość, znajdującą się w Borkach Nizińskich, w gminie Tuszów Narodowy, oddaloną zaledwie 10km od Mielca i 12km od Połańca, zlokalizowaną.