dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 272 ogłoszenia

480 000 zł150 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:278 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji w Krośnie, w niewielkiej odległości od centrum Krosna. Trzykondygnacyjny budynek z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena działki 80 000 zł Sprzedam zabudowaną działkę o powierzchni 1600 m2 (16 ar) w urokliwym miejscu wsi Korczowa. Na działce znajduje się budynek z nadanym nr porządkowym, ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł496 m² 4 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży przeznaczony jest obiekt inwestycyjny, który można dowolnie zaaranżować do swoich potrzeb! Budynek trzykondygnacyjny usługowo - mieszkalny zlokalizowany w Przemyślu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:245 m²

Nowy, urządzony dom 102m Ogród z tarasem i trawą Działka ogrodzona Dom gotowy do wejścia w 30 dni! Kup nieruchomość w stanie deweloperskim za 550 000 zł lub wybierz opcję.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł19 800 m² 15,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura Estaton, przedstawiamy działki położone w miejscowości Lubenia o łącznej powierzchni 1,07 ha Warunki zabudowy: brak - możliwość uzyskania na działce o powierzchni 10ar.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Lenartowicza w Rzeszowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

383 680 zł2 398 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompleks trzech przyległych działek budowlanych o łącznej powierzchni 23,98ar położonych w Krośnie przy ul. Zielonej. Dla działek zostały wydane warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 223 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1223 ha (12,23 ar) położona w miejscowości Nowa Wieś, gmina Czudec, powiat strzyżowski. Wydane warunki zabudowy (wz) na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł110 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe zalety: działki widokowe, w pięknej i nieskomercjalizowanej okolicy, nasłonecznione, utrzymane w kulturze, możliwość zakupu poszczególnych działek. Tylko u mnie. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł57,38 m² 8 347,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w ramach nowej inwestycji położonej w Zaczerniu. Oferta dotyczy mieszkania na piętrze o powierzchni 57,38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Nockowa. To idealna propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł93 m² 3 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Dom z rozpoczętym remontem Zręcin, gm. Chorkówka! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 93 m, usytuowany na działce o powierzchni 13,51 arów, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,52 m² 10 583,25 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,52 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. 9 dywizji Piechoty. Opis budynku: rok budowy: 2025 Ilość pięter:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,6134 ha oznaczona numerem ewidencyjnym 762/3. Klasyfikacja: riva - orne Względem niniejszej działki został sporządzony projekt pod drugi parking.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł117,10 m² 7 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Dom jednorodzinny - nowy, funkcjonalny, gotowy do urządzenia w Twoim własnym stylu Na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny w Strzyżowie (woj. podkarpackie), po odbiorach technicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 600 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Dybawce, malowniczej wsi położonej w dolinie Sanu przy drodze z Przemyśla do Krasiczyna Miejsce to w ostatnim czasie zyskało na atrakcyjności.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł90 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu trzypojowe mieszkanie z dodatkową powierzchnią antresolą przy ulicy Łanowej. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 000 zł33,56 m² 11 531,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na piątym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Dolny brzeg działki położony jest w otulinie lasu nad Sanem, na przeciwko góry Czulnia. Poniżej działki przepływa wpadający do Sanu potok Zmarzłowy. Górna część działki jest otoczona pasem.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 185 m² 212,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działka o powierzchni 1185m2 w łańcucie okazja okazja okazja Działka położona w drugiej linii zabudowy. Dla działki wydano wz na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe komfortowo wykończone mieszkanie w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego. Usytuowane na 4 piętrze z widokiem na rzeszowską Żwirownie. W pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł54,36 m² 8 811,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ostatnie dostępne mieszkania z widokiem na panoramę miasta - świetne miejsce, widokowa działka. Okazja cenowa! Rzeszów, budziwój, ul. Budziwojska. Opis nieruchomości: - pow. 54,36m2 - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł62 m² 11 209,68 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m2 przy ulicy Fryderyka Szopena. To najbardziej prestiżowy adres w Rzeszowie, położony w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

294 700 zł1 640 m² 179,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 1640 m2 w Borku Starym z szybkim dojazdem do centrum Rzeszowa. Działka widokowa z piękną ekspozycją południowo zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł146 000 m² 0,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży rozległej działki o powierzchni 1,46 ha (146 arów), zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Nockowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

120,83 zł/m²12 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro oferuje możliwość wynajęcia gabinetu o powierzchni 12 m stanowiącego jedno, oddzielne pomieszczenie wchodzące w skład większego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 600 zł76,08 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł9 900 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Magiczna działka na zboczu góry z własnym źródłem wody | Gwoźnica Dolna Działki nr 83/1 (0,73 ha) i 86 (0,26 ha) | Łączna powierzchnia: 0,99 ha (99 ar ) Jeśli marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł110 m² 6 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż szeregówka z garażem w Rzeszowie przy ul. Porąbki sprzedawana w stanie deweloperskim. Oferuję na sprzedaż dom w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój. Atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł58,36 m² 10 263,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w ramach nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Potockiego! Oferta dotyczy skrajnego mieszkania na parterze o powierzchni 58,36.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł491 m² 761,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 524 m²

Szukasz gotowego pomysłu na biznes w branży turystycznej? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny, zlokalizowany w malowniczym Mirocinie (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł165 m² 4 236 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:727 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż skrajny segment w willowej dzielnicy miasta Krosna z działką 7,27ar! Ścisłe centrum miasta! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy skrajny segment w eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł400 m² 522,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 400 m , położona w spokojnej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Matysowskiej. Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie środowe z częścią zieloną do wyłącznego korzystania - idealna opcja na spędzanie wolnego czasu oraz jako przedłużenie strefy dziennej w mieszkaniu. Rzeszów, budziwój, ul.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 282 m² 87,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Chrząstków, 8 km od Mielca! Nieruchomość ma powierzchnię 22,82 ara i posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł51,30 m² 9 941,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

W ofercie estaton prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,25m , zlokalizowane na 2 piętrze w budynku przy ul. Dominikańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł56 m² 14 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie 56m2 z ogrodem | ul. Bałtycka | 2 miejsca postojowe | Prywatny ogród | Gotowe do zamieszkania Rzeszowskie Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, narożny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 200 m² 88,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

działka o powierzchni 2200m2 na Podkarpaciu w miejscowości Łazy koło Radymna. Na działce znajduje się murowany domek letniskowy 3,5 x7 m2 oraz nowy garaż 4x6 m2 W domku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł83 m² 4 807,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gotowy bliźniak blisko jasionki! Do sprzedania pół bliźniaka (lub cały bliźniak) w stanie surowym otwartym (lub deweloperskim) w otoczeniu domów w samym centrum Wólki Podleśnej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł42 m² 14 976,19 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,00 m , położone na 12. piętrze budynku, w inwestycji Apartamenty Zamkowe II przy ul. Kopisto.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł162 m² 8 981,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej segment narożny zlokalizowany przy ul. Senatorskiej w jednej z najbardziej cenionych części Rzeszowa na osiedlu Budziwój. Nieruchomość została.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij