dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

940 000 zł92 m² 10 217,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:499 m²

> krótki opis nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Krosna - Zawodzie, zaledwie 10 minut pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

355 000 zł30 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto. Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie urządzone mieszkanie przy ul. Szarych Szeregów w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 61 m2 usytuowane na II piętrze w niskim budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł68 m² 8 744,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na Most Mazowieckiego | Rzeszów, ul. Gromskiego | 68,5 m Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł63 m² 6 843,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Start budowy - nowa inwestycja - przedsprzedaż W niskich cenach Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie obok ul. Budziwojskiej. Mieszkanie o powierzchni 62,69 m2 na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Welca

Rzeszów,podkarpackie

303 800 zł28 m² 11 003,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, które stanowi praktyczne i nowoczesne rozwiązanie dla osób poszukujących kompaktowej, dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Rzeszów,podkarpackie

525 000 zł62 m² 8 444,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,17 m2, usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku bez windy z 1995r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Welca

Rzeszów,podkarpackie

618 500 zł61 m² 10 192,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, zaprojektowane w przemyślany i funkcjonalny sposób. Mieszkanie oferuje dwie niezależne, ustawne sypialnie, zapewniające prywatność i spokój, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Welca

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł41 m² 10 362,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,40 m , zlokalizowane w nowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Jana Welca w Rzeszowie, z prywatnym ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł28 m² 14 607,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę: funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o świetnym układzie, położone na 11. piętrze wieżowca w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lisa-Kuli

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł30 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 30 m2 w centrum Rzeszowa przy ul. Lisa Kuli. Przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Welca

Rzeszów,podkarpackie

399 600 zł39 m² 10 256,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane parterze niskiego, 4-piętrowego bloku w ramach nowej inwestycji mieszkaniowej realizowanej przy ul. Jana Welca w Rzeszowie. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Welca

Rzeszów,podkarpackie

282 400 zł26 m² 11 001,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,67 m , zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu przy ul. Jana Welca w Rzeszowie. To doskonała propozycja zarówno dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny apartament o wysokim standardzie położony w kompleksie mieszkaniowym Grabskiego 7 przy ul. Grabskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strażów,podkarpackie

1 350 000 zł183 m² 7 381,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Bez prowizji! Ostatni gotowy dom w inwestycji Strażów wysoki standard, funkcjonalny układ Strażów, k. Rzeszowa Powierzchnia domu: 182,88 m Powierzchnia działki: 8,56 ar (działka narożna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł57 m² 8 572,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- start budowy - nowa inwestycja - przedsprzedaż W niskich cenach Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w sąsiedztwie Al. Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 57,07 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Borek Stary

Borek Stary,podkarpackie

328 000 zł4 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości tradehouse Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 41 ar w miejscowoęci Borek Stary, gm. Tyczyn. Dojazd na działkę drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł111 m² 7 101,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Mieszkania z rynku pierwotnego, gotowe na IV kwartał 2025. Brak dodatkowych kosztów takich jak: podatek pcc 2% oraz wynagrodzenia dla Biura nieruchomości! *zobacz video (ikonka przy zdjęciach)! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

799 999 zł62 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament W inwestycji olszynki park centrum rzeszowa, widok na park I panoramę miasta Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 62,13 m , zlokalizowany na 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł48 m² 10 584,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,09 m2 zlokalizowana przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w bloku 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Międzybrodzie

Międzybrodzie,podkarpackie

75 000 zł900 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w atrakcyjnej okolicy w pobliżu Sanoka, z widokiem na Góry Słonne oraz dorzecze Sanu. Bardzo dobry, krótki dojazd od szosy drogą gminną utwardzoną. Na sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rzeszów,podkarpackie

508 250 zł2 033 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super cena Na sprzedaż dwie (z trzech opisanych) wyjątkowe działki budowlane położone w Tyczynie (asnyka) o powierzchni 10,10 ar, 10,23 ar lub 11,66 ar. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m2 w Rzeszowie na ulicy Rejtana. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 50 m2. Mieszkanie znajduję się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 999 000 zł363 m² 5 506,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż Trzykondygnacyjna willę wraz z dwustanowiskowym garażem, zabudowaną wiatą oraz krytym, podgrzewanym basenem z funkcją pływania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł74 m² 7 110,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Beskidzkiej w Rzeszowie. Trwa przedsprzedaż, co oznacza najlepszy moment na zakup większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sanocka

Rymanów,podkarpackie

2 100 000 zł720 m² 2 916,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny w Rymanowie. Nieruchomość znajduje się przy drodze krajowej nr 28 w kierunku Krosno - Sanok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł44 m² 9 617,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Joker house nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się przy ul. Wincentego Pola. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży! Cena: 425 000zł!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bratkowice

Bratkowice,podkarpackie

899 000 zł144 m² 6 248,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom W bratkowicach Cena do negocjacji Piękny dom niedaleko miasta w leśnej okolicy na 10-arowej działce. Jedyny taki prawie wykończony obiekt z wykonanymi tynkami, wylewkami, instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł63 m² 10 936,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane przy ulicy Iwonickiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2024 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 850 zł38 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na wynajem na Zalesiu w Rzeszowie z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

655 907 zł80 m² 8 198,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie plus antresola o powierzchni 79,35 m2 zlokalizowane przy ulicy Dębickiej, nosówka, granica z Rzeszowem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Korczyna,podkarpackie

34 920 zł776 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka nr 1 (1285/6) - 7,76 ar - cena: 34 920,00 zł (4 500 zł / ar) Działka nr 2 - ok 30 ar - cena: 294 000 zł (9 800 zł / ar) Działka nr 3 - ok 26,00 ar - cena: 254 800,00 zł (9 800 zł / ar) >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

80 zł/m²114 m² 9 158 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 114,47 m , zlokalizowany na czwartym piętrze budynku usługowego z windą w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Dębica,podkarpackie

420 000 zł67 m² 6 295,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 2b o powierzchni 66,71 m2 składający się z: wiatrołapu przedpokoju salonu z aneksem kuchennym pokoju 1 pokoju 2 łazienki kompletna instalacja fotowoltaiczna w cenie klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Dębica,podkarpackie

430 000 zł62 m² 6 922,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 4a o powierzchni 62,12 m2 składający się z: wiatrołapu przedpokoju salonu z aneksem kuchennym pokoju 1 pokoju 2 pomieszczenia gospodarczego łazienki powierzchnia ogródka: 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Dębica,podkarpackie

380 000 zł59 m² 6 484,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 6b o powierzchni 58,60 m2 składający się z: wiatrołapu klatki schodowej salonu z aneksem kuchennym pokoju 1 pokoju 2 pokoju 3 łazienki kompletna instalacja fotowoltaiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Dębica,podkarpackie

390 000 zł52 m² 7 564 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 6a o powierzchni 51,56 m2 składający się z: wiatrołapu przedpokoju salonu z aneksem kuchennym pokoju 1 pokoju 2 łazienki powierzchnia ogródka: 104 m2 miejsce postojowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

628 597 zł79 m² 7 956,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie plus antresola o powierzchni 78,91 m2 zlokalizowane przy ulicy Dębickiej, nosówka, granica z Rzeszowem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krajobrazowa

Rzeszów,podkarpackie

2 600 zł80 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z komfortową sypialnią. Duża piwnica i miejsce postojowe na zewnątrz. Biuro nieruchomości dk brokers przedstawia apartament w Rzeszowie na osiedlu Projektant przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

1 499 000 zł140 m² 10 707,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:847 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 178 m (powierzchnia użytkowa ok. 140 m ), położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wspólna

Łężany,podkarpackie

1 299 000 zł139 m² 9 372,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronną i komfortową nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Łężany, zaledwie kilka minut od centrum Krosna. Dom.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij