dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 240 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 240 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Witolda

Rzeszów,podkarpackie

23 500 zł927 m² 25,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana przy ul. Witolda 6 w Rzeszowie o powierzchni 927 m2. Dane techniczne - konstrukcja hali stalowa, ściany z płyt warstwowych / murowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

779 000 zł123 m² 6 317,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:581 m²

Tylko u nas! Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom jednorodzinny, wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku wybudowany na nowym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy do wynajęcia komfortowy apartament - 2 pokojowy Z tarasem z widokiem, położony w zielonej części miasta - bezpośrednio nad Wisłokiem. Mieszkanie usytuowane w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solidarności

Stalowa Wola,podkarpackie

431 715 zł51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja deweloperska w Stalowej Woli - Strefa 4 Strefa 4 to nowoczesna, dwuetapowa inwestycja przy ul. Solidarności w Stalowej Woli. W I etapie powstaje budynek mieszkalno-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Bohaterów Westerplatte

Rzeszów,podkarpackie

105 000 zł20 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż: murowany garaż przy ul. Bohaterów Westerplatte, boczna ul. Dąbrowskiego, położony w zabudowie szeregowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

4 950 zł169 m² 29,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomości oferuje do wynajmu atrakcyjną nieruchomość położoną w Rzeszowie na osiedlu Drabiniaka. Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajmu dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł44 m² 10 988,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

W ofercie biura estaton Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane przy ulicy Sienkiewicza na osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wołkowyja

Wołkowyja,podkarpackie

275 000 zł2 500 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Wołkowyja, przy drodze prowadzącej w kierunku Górzanki. Teren o regularnym kształcie i wymiarach ok. 88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dynowska

Rzeszów,podkarpackie

2 550 zł55 m² 46,07 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, nigdy niezamieszkałego mieszkania o powierzchni 55 m z balkonem. Nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze budynku. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Posada Górna

Posada Górna,podkarpackie

180 000 zł1 497 m² 120,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 12/13, położoną w malowniczej i spokojnej części miejscowości Posada Górna, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 349 000 zł206 m² 65,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękny, nowocześnie wykończony dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, wybudowany według popularnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bonarówka

Bonarówka,podkarpackie

835 000 zł200 m² 4 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

W ofercie biura Eagles Estates prezentujemy wyjątkowy, ponad 100-letni dom jednorodzinny, który w 2020 roku przeszedł gruntowną renowację. To propozycja dla osób ceniących kameralne otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

710 000 zł44 m² 16 151 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Twój agent nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,9 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Apartamenty Zamkowe II przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łukawica

Łukawica,podkarpackie

190 000 zł2 378 m² 79,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 24 arów , położoną w miejscowości Łukawica , zaledwie kilka minut jazdy od Leska. Działka posiada wydane pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

630 000 zł68 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 3 niezależne pokoje z oddzielną kuchnią na Osiedlu projektant. Mieszkanie posiada powierzchnię 68 m2 i usytuowane jest na 3 piętrze w niskim bloku. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

479 000 zł77 m² 6 190,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż nowa inwestycja zlokalizowanej w spokojnej okolicy Zaczernia - blisko Rzeszowa. Dostępne mieszkania: - na parterze o powierzchni 56,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dukla

Dukla,podkarpackie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu 2 - pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38 m 2 w Dukli. Mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Domaradz,podkarpackie

185 000 zł85 m² 2 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w miejscowości Domaradz. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej i dobrze skomunikowanej okolicy. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł61 m² 7 515,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | osiedle wieniawskiego | stan deweloperski | 2 miejsca postojowe W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,07 m usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przemyśl,podkarpackie

491 864 zł63 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w prestiżowej inwestycji Nove Monte Cassino, zlokalizowanej w malowniczej dzielnicy Winna Góra w Przemyślu. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane jest drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Białka,podkarpackie

260 000 zł124 m² 2 097 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 084 m²

A teraz prawdziwa perełka? Miło nam przedstawić dom na sprzedaż w cichej okolicy w Białki , gmina Błażowa, powiat rzeszowski. Szukasz domu na dużej działce ? Idealny dom dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł88 m² 8 482,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera nowe, świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Spacerowej w Rzeszowie (zalesie). Oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł51 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rzeszowskie Nieruchomości prezentują nową inwestycję - Osiedle Miłocin przy ul. Myśliwskiej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego osiedla obejmującego 16 segmentów dwu lokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 na działce 2,7 ar. Kolejny etap inwestycji przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Południe Rzeszowa to jedna z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

5 500 zł204 m² 26,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje komfortowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 204 m , w bardzo dobrym stanie, położony przy ul. Siennej | Drabinianka. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Bircza

Bircza,podkarpackie

354 000 zł17 700 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działki leśne o łącznej powierzchni 1,77 ha - idealna inwestycja w naturę! Oferuję na sprzedaż dwie działki leśne o łącznej powierzchni 1,77 ha. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

100 zł/m²53 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy o pow. 52,91 m2 przy ul. F. Szopena w Rzeszowie w topowej lokalizacji Olszynki Park. Oferowany lokal znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

628 597 zł79 m² 7 966 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe W stanie deweloperskim | duża powierzchnia | garaż + komórka Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 78,91 m , zlokalizowane na 2 piętrze niskiego bloku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkanie o pow. 44m składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gorzyce,podkarpackie

620 000 zł137 m² 4 525,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Dom wolnostojący 137 m na sprzedaż - Gorzyce, powiat tarnobrzeski - działka 11,21 arów Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 137 m , położony na działce o powierzchni 11,21ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

850 000 zł178 m² 47,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom o powierzchni 178 M w stanie surowym, zlokalizowany w prestiżowej części Rzeszowa przy ul. Robotniczej -zalesie. Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowe Wzgórze

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 120 m wybudowany według projektu Dom w krotonach 5 (ge) oze , położony na działce o powierzchni 5 arów w spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

830 000 zł68 m² 12 205,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie z garażem i fotowoltaika prosument Zalesie, ul. Zelwerowicza Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój zielonego osiedla, wysoki standard wykończenia i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Rzeszów,podkarpackie

53,85 zł/m²260 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Narożny lokal znajdujący się centralnie na przeciwko ratusza z przyległymi do niego pomieszczeniami na poziomie -1 i -2 w sumie 6 pomieszczeń

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasińskiego

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł69 m² 8 951,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Park Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone przy ulicy Jakuba Jasińskiego na Słocinie w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 69,26 m2 usytuowana na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś

Nowa Wieś,podkarpackie

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wolnostojący dom na sprzedaż w spokojnej i malowniczej okolicy. Nieruchomość sprzedawana w stanie surowym zamkniętym z elewacją! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Straszydle

Straszydle,podkarpackie

195 000 zł2 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa na sprzedaż Straszydle gm. Lubenia Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Straszydle ok. 17km od Centrum Rzeszowa. Działka widokowa, znajduje się w bardzo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Rzeszów,podkarpackie

10 900 000 zł1 090 m² 8 861,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje wyjątkową nieruchomość komercyjną zlokalizowaną w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Słowackiego. Budynek usytuowany jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

81,25 zł/m²80 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Posiadam nowo wybudowany budynek znajdujący się w Rzeszowie przy ulicy Warszawskiej przy głównej drodze krajowej nr 9 w kierunku Warszawy który oddany będzie do użytku pod koniec 2025. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2