dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł48 m² 11 849,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | Projektant | Rzeszów - inwestycyjnie zapewniony najemy na najbliższe dwa lata! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

499 999 zł54 m² 9 310,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m , usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Suszyckich

Boguchwała,podkarpackie

40 zł/m²41 m² 1 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy do wynajęcia - 41 m2 - Boguchwała, ul. Suszyckich 6 Adres: ul. Suszyckich, 36-040 Boguchwała Dostępny od: 01.01.2026 Cena najmu: 40 zł / m2 netto Powierzchnia: ok. 41 m2 Media: dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Sokoły

Radawa,podkarpackie

390 000 zł66 m² 5 870,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom letniskowy w Radawie sprzedam. Działka nr 56/185 ,księga wieczysta nr kw pr1j/00074140/6 o powierzchni 500m2. Dom składa się z dwóch pokoi, kuchni,łazienki i tarasu. Wymiary domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jasło

Jasło,podkarpackie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Bednarczyk & Żołna prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i zadbanego mieszkania położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł47 m² 12 119,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym narożnym balkonem | Projektant | Rzeszów Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solarza

Rzeszów,podkarpackie

568 000 zł58 m² 9 810,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Solarza w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 57,9 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wapowce

Wapowce,podkarpackie

120 000 zł3 039 m² 39,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przemyśl, wapowce Przedmiotem sprzedaży jest piękna widokowa działki z możliwością starania się o warunki zabudowy, położona w unikalnym miejscu z niepowtarzalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dębinowa

Rzeszów,podkarpackie

772 500 zł3 090 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 3 090 m , zlokalizowana w prężnie rozwijającej się części Rzeszowa Budziwój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł59 m² 8 973,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 58,95m2 | ul. Hanasiewicza | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 58,95 m2. Znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w kamienicy - ścisłe centrum Rzeszowa, ul. Kraszewskiego 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

594 471 zł68 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,33 m z balkonem o pow. 9,24 m . Nieruchomość znajduję się w nowo powstającej inwestycji w prestiżowej dzielnicy Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tyczyn,podkarpackie

470 000 zł67 m² 6 973,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kolejną odsłonę osiedla na którym swoje miejsce znalazły już dziesiątki klientów. Kolejny etap inwestycji realizowanej na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

64 350 €13 000 m² 4,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala w Rzeszowie o całkowitej powierzchni ponad 30 tys. mkw. z możliwością podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

47,37 zł/m²95 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal użytkowy 95 m parter, ul. Sikorskiego, rzeszów Do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 95 m , usytuowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krosno

Krosno,podkarpackie

339 000 zł57 m² 5 947 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż osiedle markiewicza, krosno - Cena: 339 000 zł (do negocjacji) - Powierzchnia: 57,56 m - I piętro, - balkon, - 4 pokoje Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Boya-Żeleńskiego

Rzeszów,podkarpackie

36 zł/m²102 m² 3 672 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo- usługowy o pow. 102m2 przy ul. Boya- żeleńskiego w Rzeszowie. Oferowany lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przemyśl,podkarpackie

240 000 zł37 m² 6 504 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

MS Nieruchomości przedstawia funkcjonalne, w pełni przygotowane 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 36,90 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Czarnieckiego 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

533 252 zł46 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,97m , znajdujące się na 3 piętrze w niskim 3 piętrowy, bloku z windą przy ul. Sikorskiego Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solińska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł48 m² 12 479 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z dwoma balkonami na Osiedlu Projektant gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł58 m² 9 064,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,36 m z prywatnym ogrodem nawet do 180 m . Mieszkanie znajduję się w nowo powstającej inwestycji przy ul. Potockiego (zależę).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

719 000 zł111 m² 6 501,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 110,59 m2 zlokalizowane przy ulicy Wieniawskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł110 m² 6 990,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Biuro Park Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 110 m , znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

747 512 zł87 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dom przy lesie o powierzchni 86,92 m z ogrodem do 130m. Nieruchomość znajduję się w nowo powstającej inwestycji w prestiżowej dzielnicy Słocina przy ul. św. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

269 000 zł33 m² 8 188,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie w Przemyśl, ul. Paderewskiego. Nieruchomość funkcjonalna i słoneczna o powierzchni 32,85 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m z prywatnym ogrodem. Mieszkanie znajduję się przy ul. Lwowskiej z świetnym dojazdem do centrum miasta. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zamoyskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

619 000 zł72 m² 8 627,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W najnowszej ofercie biura as Nieruchomości na sprzedaż atrakcyjny, nowy apartament zlokalizowany w Stalowej Woli na Osiedlu ascana. To nieruchomość wyposażona w domofon, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł49 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres przedstawia do wynajęcia komfortowo wykończone mieszkanie położone w kompleksie mieszkaniowym Wikana Square przy ul.Lenartowicza w Rzeszowie. Nieruchomość o pow. 49,22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Łężany,podkarpackie

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 672 m²

Jeśli szukasz funkcjonalnego domu z działką w spokojnej okolicy, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta i atrakcji turystycznych - ta nieruchomość jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł68 m² 7 340,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży mieszkania - Rzeszów, osiedle Biała Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,98 m , usytuowane na pierwszym piętrze, nowoczesnego budynku na Osiedlu Biała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

374 300 zł39 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,40 m2 + taras 18,49 m2 , położone na parterze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krosno

Krosno,podkarpackie

319 000 zł54 m² 5 918 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie gotowe do zamieszkania Sprzedam przytulne 2-pokojowe mieszkanie (53,90 m) na III piętrze w docieplonym bloku idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Co pokochasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębica,podkarpackie

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na II piętrze bloku przy ul. Łysogórskiej w Dębicy. Idealne mieszkanie dla osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budy Głogowskie

Budy Głogowskie,podkarpackie

580 000 zł144 m² 4 040,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:788 m²

W ofercie Biura stoprocent Nieruchomości dom parterowy o powierzchni 143,54 M zbudowany według projektu Dom w cieszyniankach 12. Dom usytuowany na działce 7,88ar w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Stobierna

Stobierna,podkarpackie

520 000 zł3 670 m² 141,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę pod budowę domu lub inwestycję w miejscowości Stobierna. W spokojnej okolicy wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować jasne i przestronne mieszkanie z ogódkiem na wynajem. Nieruchomość znajduje się w Rzeszowie na Staromieściu w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł187 m² 4 809,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia niepowtarzalną ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 187 m2 na 11 arowej działce przy ul. Św Rocha. To idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witkacego

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł51 m² 9 410,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m2, zlokalizowane na osiedlu Kmity przy ulicy Witkacego w Rzeszowie. Mieszkanie zostało odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rataja

Rzeszów,podkarpackie

3 400 000 zł253 m² 13 438,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 253 m , zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Rataja. Nieruchomość idealna pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszka Czarnego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł57 m² 8 708,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 3 pokoje * 57,30 m2 * II piętro * balkon * piwnica * Leszka Czarnego opis mieszkania : - mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 - piętro: 2 / 4 - niski blok z cegły z 1993 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł47 m² 11 893,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam 3 pokojowe przestronne nowoczesne mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 47 m , z funkcjonalnym układem pomieszczeń, idealne zarówno dla par, rodzin, jak i inwestorów. Osiedle.