dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

479 000 zł58,95 m² 8 125,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 58,95m2 | ul. Hanasiewicza | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 58,95 m2. Znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Estaton prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w budynku z roku 1965 przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. Kosynierów to spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 60 m w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej. Lokal składa się z dwóch ustawnych pomieszczeń. Dodatkowo do dyspozycji najemcy pozostaje zaplecze.

 

 

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: wyjątkowe, energooszczędne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej, które jest zlokalizowane przy ul. Legionistów. Oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Omega przedstawia na sprzedaż działkę o powierzchni około 16 arów, położoną w miejscowości Zabratówka, gmina Chmielnik. Działka o wymiarach ok. 40m x 43m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł130 m² 2 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Jagodnik gmina Cmolas, województwo podkarpackie, dom parterowy o powierzchni zabudowy 130 mkw, sprzedaż 370 000 zł. Typ oferty: wyłączność Opis ogólny: przedstawiamy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 703 zł59,96 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż 59.44 m2 z instalacją fotowoltaiczną oraz miejscem postojowym w cenie ulokowane na piętrze w niskiej, dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł65,80 m² 37,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 przy ul. Dynowskiej os. Karoliny. Idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i duży.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji. Oferujemy do sprzedaży kameralny i przytulny dom z 1973 r., po generalnym remoncie w 2010 r. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł160 m² 3 106,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 036 m²

Dom murowany, wybudowany w latach 50 tych xxw. Częściowo podpiwniczony, poddasze w części użytkowe. Materiał budowy cegła, dach dwuspadowy pokryty blachą płaską ocynkowaną. Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł57,88 m² 6 392,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś - ta oferta jest dla Ciebie! Obecnie mieszkanie jest opróżnione z mebli. W ofercie biura Dobre Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł64,80 m² 9 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje z dużym ogródkiem | Wysoki parter tuż przy granicy Rzeszowa Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle typowych ofert? Ta propozycja to idealne połączenie przemyślanego układu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł83,06 m² 7 572,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł79,50 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,50m , usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku, wybudowanego w 2005 roku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na prestiżowym osiedlu Słoneczna Kotlina w Jaśle. Lokal został urządzony w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Cudnie położona działka przy potoku, media na działce 51 arowa działka z dojazdem drogą asfaltową, od strony wschodniej i północnej granicząca z potokiem. Jej szerokość to ok 40m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę przy ulicy Solidarności w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 29 m2 składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dębica, ul. Strażacka - mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 42m2, wysoki parter , 3 pokoje,kuchnia, łazienka z wc, balkon (logia)oraz pomieszczenie piwniczne. Stolarka okienna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

**oferta premium działka budowlana | jaksmanice (10 min od przemyśla)** Na sprzedaż działka budowlana o pow. ok. 13 arów, zlokalizowana w miejscowości Jaksmanice, gm. Medyka, woj.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł2 279 m² 209,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu działkę w Dębicy przy ulicy Kawęczyńskiej. Działka o powierzchni 2279 m2, z drogą dojazdową z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł4 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

40 arów działki pod parkingi, składy Rzeszów ul. Karkonoska Na wynajem - 40 arów - posiada 5 metrowy dojazd do ul. Karkonoskiej - bardzo dobre miejsce pod składy, parkingi czy inne pomysły nie.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 200 m² 129,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż kompleks trzech atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w prestiżowej dzielnicy Jasła. Działki są w trakcie formalnego podziału oraz.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł66 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali użytkowych w nowo powstającym budynku przy ul. Sanockiej w Przemyślu. Budynek zlokalizowany jest w atrakcyjnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

89 700 zł1 527 m² 58,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana nr ewid. 43/2 o powierzchni 15,27 ara z wydanymi warunkami zabudowy dla wolnostojącego budynku jednorodzinnego. Nieruchomość położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł168,83 m² 3 311,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości niepowtarzalna oferta sprzedaży parterowego domu wolnostojącego o powierzchni 168 m na około 7-arowej działce w Sokołowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 000 zł112,44 m² 6 865,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Osiedle sikorskiego to zróżnicowane propozycje mieszkań i domów, które odpowiadają na potrzeby różnych klientów. Dla osób ceniących sobie przestrzeń na świeżym powietrzu dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oferta niedużego domu 60M2 do zamieszkania W miejscowości dylągowa, gmina dynów. Przedstawiamy Państwu ofertę domku o pow. całkowitej 35m2 i pow. użytkowej 60m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu nowego, nigdy nie zamieszkałego mieszkania w Rzeszowie przy ul. Podgórskiej (boczna Podkarpackiej). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

191 250 zł11,25 m² 1 511,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż łańcut, ul. Podwisłocze Marzysz o domu w spokojnym miejscu, gdzie każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a jednocześnie masz wszystko pod ręką? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej. Mieszkanie sprzedawane W stanie deweloperskim! gotowe II.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55m2, zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej , na znanym i cenionym osiedlu mieszkaniowym Projektant. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje unikatową okazję inwestycyjną w samym sercu Śródmieścia. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, co w połączeniu z lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł107 m² 1 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Na sprzedaż działka 10 ar z domem do remontu Kombornia, działka nr 701 Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 10 arów, położona w urokliwej miejscowości Kombornia (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł67 m² 10 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strzelniczej w Rzeszowie (wejście po kilku schodach). Do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 717 m² 115,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,17 ha, położoną w Dębicy przy ul. Mościckiego. W pobliżu tereny rolne, łąki, oraz zabudowa jednorodzinna. Działka w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o przeznaczeniu rolnym oznaczona numerem ewidencyjnym: 247/2 powierzchni 0,72 ha (7200m.kw.), w gminie Skołyszyn brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł50,82 m² 8 244,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz spokoju, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Prezentujemy nową, kameralną inwestycję w Boguchwale, która łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością. To.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²40 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Mint Dębica prezentuje lokal na wynajem o powierzchni około 40 m2 położony na pierwszym piętrze w budynku wielolokalowym w centrum Dębicy.Prezentowany lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł400 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Elegancki dom w sercu Krosna z basenem, gdzie klasyka łączy się z nowoczesnością! Czeka na Ciebie prawdziwa perła wśród nieruchomości! Luksusowy budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: gotowe, przestronne mieszkanie i nigdy niezamieszkałe. Nieruchomość o powierzchni 60 m2 z balkonem znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,79 m² 12 687,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesne, nigdy niezamieszkiwane przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma zewnętrznymi miejscami postojowymi. To idealne miejsce dla.