dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 238 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 238 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Iwonicz

Iwonicz,podkarpackie

645 000 zł187 m² 3 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesny dom w malowniczej okolicy gmina Iwonicz-Zdrój Jeśli marzysz o własnym, komfortowym domu w spokojnym miejscu, w którym odpoczniesz z rodziną po dniu pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w nowym bloku przy ul. Gromskiego tuż przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

2 800 000 zł11 196 m² 250,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w cichej i pięknej okolicy w otoczeniu zieleni. Dojazd drogą gminną. W sąsiedztwie znajdują się trzy domu. Blisko do centrum Rzeszowa. Warunki zabudowy na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łańcut,podkarpackie

360 000 zł43 m² 8 372,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie | Centrum Łańcuta | 43 m Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2 piętrze niskiego bloku w ścisłym centrum Łańcuta ul. Podwale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Stalowa Wola,podkarpackie

417 000 zł57 m² 7 357,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro as Nieruchomości z przyjemnością przedstawia najnowszą ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w Stalowej Woli, która łączy nowoczesny standard, komfort oraz spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leska

Rzeszów,podkarpackie

1 999 zł50 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro dobry adres nieruchomości prezentuje Państwu stylowe 2 pokojowe mieszkanie w niskim budynku znajdującym się w atrakcyjnej części miasta - przy ul. Leskiej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

999 000 zł120 m² 8 290,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 120,5 m , posadowiony na 6-arowej działce z przepięknym widokiem na panoramę Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł54 m² 9 497,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż 53.70 m2 z ogrodem o wielkości 58m2 oraz miejscem postojowym w cenie ulokowane na parterze w niskiej, dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

857 083 zł117 m² 7 349,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt domów w zabudowie szeregowej! Trzypoziomowy dom z garażem o łącznej powierzchni 116,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

330 000 zł41 m² 8 132,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Boguchwała ulica Sportowa 40.58m z trójką pokoji, komórka lokatorska, parter. Mieszkanie położone w centurm Boguchwały, niska cena. Mieszknie wyposażone jest w gaz, wodę, prąd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

6 500 zł260 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu na wynajem dom z pięknym ogrodem zlokalizowany w Trzebownisku o powierzchni ok 260 m2 wraz z 2 stanowiskowym garażem w bryle domu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Rzeszów,podkarpackie

60 zł/m²250 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do wynajęcia przestronny, wielopoziomowy lokal usługowy o łącznej powierzchni ok. 250 m2 zlokalizowany na parterze stylowej kamienicy z witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. 3 maja. Kawalerka ma powierzchnię 27, 00 m 2 usytuowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieździedza

Bieździedza,podkarpackie

300 000 zł180 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

> krótki opis nieruchomosci Oferujemy na sprzedaż murowany, piętrowy dom o powierzchni użytkowej ok. 180 m , położony w miejscowości Bieździedza (gmina Kołaczyce), na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Rzeszów,podkarpackie

13 000 zł374 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Nowoczesna hala + biuro na wynajem | świetna lokalizacja, ogrzewanie, zaplecze socjalne Lokalizacja: rzeszów , ul.Dworzysko Powierzchnia: Hala: 345 m Biuro: 30 m Kuchnia wspólna: 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślusarczyka

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł64 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Rzeszowie na osiedlu Baranówka ul. Ślusarczyka. Mieszkanie o powierzchni 64,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

615 000 zł58 m² 10 603,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 58 m przy ulicy Strażackiej na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie. Lokal znajduje się na niskim parterze (poziom 0) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baligrodzka

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł54 m² 9 646,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atuty: | gotowe do zamieszkania | 2 pokoje | 53M2 | dwustronna ekspozycja | nowe budownictwo | funkcjonalny układ pomieszczeń | balkon W bryle budynku | ogólnodostępne miejsca postojowe | opis: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Krosno,podkarpackie

475 000 zł65 m² 7 308,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,99 m , zlokalizowane w Krośnie przy ul. Krakowskiej. Mieszkanie znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

3 000 zł64 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni blisko 64 m z piwnicą, położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku z windą przy ul. Widokowej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Rabe

Rabe,podkarpackie

4 970 000 zł105 655 m² 47,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

> krótki opis nieruchomości W naszej ofercie niespotykana nieruchomość - ranczo W rabe. Wymarzone miejsce dla szczęśliwych posiadaczy koni, dla ludzi z pasją oraz inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł54 m² 8 186,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w spokojnej i zielonej części Rzeszowa. 30 mieszkań w zabudowie szeregowej przy ulicy Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Rynek

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży w pełni wyposażonej i umeblowanej restauracji gotowej do prowadzenia działalności od pierwszego dnia. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (kawalerka) w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 43 na pierwszym piętrze do mieszkania przynależy piwnica. Cena najmu 2000 zł. + opłaty czynsz 556 zł. (w tej cenie jest 2 m ciepłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

950 000 zł55 m² 17 364,30 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wysokiej jakości, wykończone pod klucz mieszkanie na sprzedaż charakteryzujące się użyciem wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

538 425 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Duże mieszkanie 4-pokojowe w Rzeszowie z tarasem i balkonem w nowym bloku. Budynek jest odebrany, a mieszkania przygotowane do wykończenia - kup i wykończ pod siebie, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Bohaterów Westerplatte

Łańcut,podkarpackie

950 000 zł360 m² 2 638,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu lokal magazynowo-biurowy o powierzchni 360 m , usytuowany na parterze budynku wybudowanego w 2017 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowy, gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni 122 m , położony na dużej działce o powierzchni 14 arów przy ulicy Olbrachta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogozińskiego

Przemyśl,podkarpackie

387 000 zł64 m² 6 046,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Przemyślu przy ulicy Rogozińskiego ( trzecie piętro). Przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się z trzech ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dębica

Dębica,podkarpackie

144 500 zł1 115 m² 129,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej w Dębicy - Kosynierów Racławickich. Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł54 m² 9 497,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną w północnej Rzeszowa. Sprawdzony Deweloper, któremu zaufały już dziesiątki klientów prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jagodnik

Jagodnik,podkarpackie

370 000 zł130 m² 2 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Jagodnik gmina Cmolas, województwo podkarpackie, dom parterowy o powierzchni zabudowy 130 mkw, sprzedaż 370 000 zł. Oferta na wyłączność- tylko U nas! Atrakcyjna propozycja dla poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

769 000 zł100 m² 7 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Gotowy. Parterowy dom (z możliwością adaptacji poddasza) na sprzedaż w Sędziszowie Młp. Na sprzedaż dom w Sędziszowie Małopolskim - komfortowy dom jednorodzinny wybudowany w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pasieka

Jarosław,podkarpackie

770 000 zł160 m² 4 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:695 m²

Jarosław ul. Pasieka Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, posadowiony na 6,95 ar działce w centrum Jarosławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Stalowa Wola,podkarpackie

539 000 zł110 m² 4 892,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Biuro as Nieruchomości wraz z renomowaną firmą deweloperską mbhome Domy Jednorodzinne z Sandomierza z przyjemnością przedstawia najnowszą ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

869 000 zł100 m² 8 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Miłej o powierzchni 58 m2, usytuowane na trzecim piętrze. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Przemyśl,podkarpackie

390 000 zł54 m² 7 276,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w bloku ocieplonym 3-pokojowe na pierwszym piętrze w centrum miasta Przemyśl. Mieszkanie znajduje się przy Ul. Ignacego Józefa Kraszewskiego 12 ( zasanie ) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Korczowiska

Korczowiska,podkarpackie

247 500 zł3 300 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się nieruchomość składająca się z działki o nr 181/3 o powierzchni 0,33ha, położona w m. Korczowiska, gm. Ranizów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł125 m² 5 998,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 125m2 z garażem który zlokalizowany przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

463 000 zł54 m² 8 574,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania w zabudowie szeregowej Rzeszów, budziwój Gotowe na IV kwartał 2025 r. 0% prowizji | Bez pcc 2% | Bez ukrytych kosztów Dlaczego warto? Brak podatku pcc 2% Bez prowizji dla biura.