dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 240 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 240 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krakusa

Przemyśl,podkarpackie

99 000 zł614 m² 161,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu ciekawą propozycję działki zlokalizowanej w Przemyślu w okolicy Kopca Tatarskiego, przy ul. Krakusa. Działka posiada powierzchnię 6,14 ara i jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

553 284 zł59 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 58,86 m z tarasem, położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

1 999 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne nowe mieszkanie w ogrodzonym kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe" - przy al.Kopisto. Nieruchomość o łącznej pow. 41m2 położona jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

530 000 zł95 m² 5 605,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 73,83 m z antresolą + 20,72 m . III etapu inwestycji przy ul. Kościuszki w Tyczynie. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

4 300 zł100 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego, w pełni umeblowanego i wyposażonego mieszkania o powierzchni 100 m , położonego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł85 m² 6 119,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie 63,36m2 z użytkowym poddaszem 21,45m2. Mieszkanie jest już po odbiorach, klucze od ręki! Lokal znajduje się na piętrze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

584 850 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,70 m z prywatnym ogrodem, w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru. Mieszkanie znajduję się na zamkniętym osiedlu przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł117 m² 6 594,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom o powierzchni 116m2 usytuowany na około 2 ar działce! Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane na południu Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

526 305 zł81 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Zlokalizowane na widokowej działce na osiedlu Matysówka w Rzeszowie, przy ul. św. Walentego. Cicha i spokojna okolica, tylko 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

300 000 zł1 587 m² 189,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wójt Gminy Trzebownisko Działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami ( Dz.U z 2024r., poz. 1145 ze zm. ), oraz Uchwały Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

840 000 zł178 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:613 m²

Oferta na wyłączność biura nieruchomości jasłowska nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 128,70 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy Głogowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Latoszyn

Latoszyn,podkarpackie

950 000 zł216 m² 4 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż oferujemy urokliwą nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Latoszyn przy lesie. To wyjątkowe miejsce, które zachwyci wszystkich miłośników spokoju, natury oraz piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łęki Strzyżowskie

Łęki Strzyżowskie,podkarpackie

550 000 zł4 200 m² 130,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Szczypta nieruchomości strzyżów sprzedam : siedlisko : Łęki Strzyżowskie , gmina Wojaszowka , powiat Krośnieński , Podkarpacie. Dom z zabudowaniami blisko natury i z pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pigany

Pigany,podkarpackie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż oferujemy urokliwy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Pigany w gminie Sieniawa, powiat Przeworski. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

498 000 zł60 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje W stanie deweloperskim gotowe na II kw. 2026 r. Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 59,59 m z dużym balkonem. Osiedle blackwood to kompleks budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dębica

Dębica,podkarpackie

1 750 zł45 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44,77 m , położone w miejscowości Pustków-Osiedle (10 km od Dębicy, ok. 25 min od Mielca). Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ustronna

Rzeszów,podkarpackie

1 249 000 zł112 m² 11 151,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyłącznie ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu pięknie urządzony, komfortowy dom o powierzchni użytkowej około 120 m2 położony na ogrodzonej blisko 7,5 arowej działce, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

594 471 zł68 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży nowa inwestycja! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje kameralne osiedle domów i segmentów dwulokalowych zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Słocina przy ul. św. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 33 m2, znajdującego się na trzecim piętrze kameralnego bloku przy al. mjr. Wacława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Przedstawiam na sprzedaż dom W cenie mieszkania na osiedlu Dworzysko, to kameralna inwestycja 12 budynków w zabudowie szeregowej, łącząca miejską wygodę z ekologicznymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 62 m 4 pokoje, balkon, piwnica, wysoki parter Oferuję na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

419 500 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostanie wolne 2 - pokojowe mieszkanie gotowe do odbioru. Nowe osiedle Dworzysko Park zlokalizowane jest w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych oraz w sąsiedztwie parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Nehrybka,podkarpackie

149 000 zł915 m² 162,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę, którą można wykorzystać na potrzeby budowlane, położoną w Nehrybce w spokojnej okolicy, z łatwym i szybkim dojazdem do Przemyśla. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Krosno

Krosno,podkarpackie

11 250 zł750 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem dużą halę produkcyjno-usługowo-magazynową o powierzchni 750 m 2 , mieszczącą się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł51 m² 8 362,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,30 m na parterze z prywatnym ogrodem. Ogrody o powierzchni od 35 m do 104 m . Dostępne są również mieszkania na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Stare Sioło

Stare Sioło,podkarpackie

2 999 000 zł370 000 m² 8,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:370 000 m²

Good Life Nieruchomośc i prezentuje Państwu na sprzedaż nieruchomość w postaci magazynów, budynku biurowo-magazynowego, dużej działki rolnej, duży plac utwardzony. składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

21 996 000 zł36 000 m² 611 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w okolicach Rzeszowa przy drodze krajowej 94 (droga Europejska 40) w kierunku Korczowej / Łańcuta. W miejscowym planie przeznaczona pod tereny zabudowy usługowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania Rzeszów, zalesie, ul. Zelwerowicza Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy Zalesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł66 m² 7 073,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowe osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej w Głogowie Małopolskim. Dostępne lokale o powierzchni od 66,30 m2 do 65,77 m **każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł105 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej na wynajem o powierzchni 105 m2 przy ul. Porąbki w Rzeszowie. Dom jest usytuowany w zacisznym miejscu otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Racławówka

Racławówka,podkarpackie

44,64 zł/m²224 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 224 m , zlokalizowany w Racławówce, zaledwie 5 km od Rzeszowa. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

451 240 zł67 m² 6 699,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,88m2 położone zaledwie kilka minut od Rzeszowa! istnieje możliwość aranżacji mieszkania na 4 pokoje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m , położony na działce 8 arów. Nieruchomość pochodzi z rynku wtórnego, w stanie zaawansowanym deweloperskim - część prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rataja

Rzeszów,podkarpackie

55,34 zł/m²253 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 253 m , zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Rataja. Obiekt doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł63 m² 8 017,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu trzypokojowy apartament o metrażu 63,49m2 z prywatnym ogródkiem (32m2) mieszczący się na inwestycji w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kaczeńcowa

Rzeszów,podkarpackie

1 500 zł16 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnych kawalerek przy ul. Kaczeńcowej 34, idealnych dla studentów, młodych osób pracujących czy par! Położone na osiedlu zalesie w Rzeszowie. Nasze studia oferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skolin,podkarpackie

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 615 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Skolin, w gminie Wielkie Oczy, powiat lubaczowski zaledwie 3 minuty od Wielkich Oczu, 20 km od Lubaczowa, 40 km od Jarosławia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł83 m² 7 699 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 na działce 2,16 ar. Kolejny etap inwestycji w Rzszowie. **zadzwoń i umów się na prezentację, aby zobaczyć gotowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

9 900 000 zł15 000 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w okolicach Rzeszowa przy drodze krajowej 94 (droga Europejska 40) w kierunku Korczowej. W miejscowym planie przeznaczona pod tereny zabudowy usługowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł112 m² 6 086,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

Segment narożny | prywatny ogród | 6 pokoi | stan deweloperski Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji przy ul. Porąbki, blisko ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Rzeszów,podkarpackie

575 000 zł43 m² 13 279,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości prezentujemy 3 pokojowe, komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na pierwszym piętrze.

Kupię

Rodzaj budynku