dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

418 000 zł2 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Royal Broker ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o numerze 216/3, położoną w miejscowości Chmielnik, tuż przy granicy Rzeszowa (słocina). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Straszydle

Straszydle,podkarpackie

216 750 zł2 550 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej położoną w miejscowości Straszydle (zimny Dział). Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 2550.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Buszkowice

Buszkowice,podkarpackie

12 zł/m²450 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta wynajmu budynku użytkowego zlokalizowanego w Buszkowicach obiektu, który dzięki swojej funkcjonalności i dogodnej lokalizacji świetnie sprawdzi się pod działalność produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarnorzeki

Czarnorzeki,podkarpackie

195 000 zł900 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna, widokowa działka o powierzchni 9 arów, położona w malowniczej miejscowości Czarnorzeki (gmina Korczyna, powiat krośnieński), u podnóża Bieszczad. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł59 m² 8 464,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości prezentuje: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie | 58,95 m | Rzeszów, osiedle Kmity (ul. Hanasiewicza) nowa atrakcyjna cena 499 000zł do negocjacji opis mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Rzeszów,podkarpackie

360 000 zł26 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro Estaton oferuję na sprzedaż kawalerkę zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Obrońców Poczty Gdańskie w Rzeszowa ( niedaleka odległość od ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

698 000 zł69 m² 10 072,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,30 m2 przy ul. Dunikowskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2013 Ilość pięter: 3/3 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

613 984 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji południowa część Rzeszowa Biuro joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Milcza

Milcza,podkarpackie

85 000 zł1 988 m² 42,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 19,88 ar, położona w miejscowości Milcza (gmina Rymanów), przy ulicy Polnej. > lokalizacja: spokojna, malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaciszna

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł44 m² 12 298,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty: | świetna lokalizacja | nowoczesny blok Z 2019 | 2 pokoje | gotowe do zamieszkania | wolne od zaraz | duży balkon | piwnica | atrakcyjny układ | spokojne osiedle | parking za szlabanem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława IV

Rzeszów,podkarpackie

1 170 000 zł170 m² 68,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 500 m²

Dom w zabudowie szeregowej 170m2 | 4 pokoje | Działka 3,05 ara | Rzeszów | ul. Władysława IV Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na osiedlu Wilkowyja przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielanówka

Kielanówka,podkarpackie

550 000 zł50 m² 11 044,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem | Kielanówka k. Rzeszowa | 49,8 m Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,8 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sielecka

Przemyśl,podkarpackie

900 000 zł134 m² 6 706,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 707 m²

Dom na sprzedaż przemyśl, ul. Sielecka Na sprzedaż w pełni zmodernizowany dom jednorodzinny położony w Przemyślu, na przestronnej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane przy ul. Lubelskiej w nowoczesnym kompleksie skyres w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Radawa

Radawa,podkarpackie

6 200 000 zł860 m² 10 763 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Lokalizacja: radawa, woj. podkarpackie - malownicze położenie nad rzeką Lubaczówką, tuż przy popularnym zalewie. Opis kompleksu: kompleks składa się z 13 domków wypoczynkowych oraz głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gbiska

Gbiska,podkarpackie

132 000 zł1 520 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z przepięknymi widokami dookoła Działka o powierzchni 0,1520 ha. Klasa gruntu: riva. Prąd i gaz w odległości ok. 60 m. Potrzeba wykopania własnej studni i szamba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnobrzeg,podkarpackie

479 000 zł77 m² 6 219,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę na wyłączność: na sprzedaż skrajne mieszkanie o powierzchni 77 m2, usytuowane na piętrze w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Mielec,podkarpackie

239 000 zł47 m² 5 085,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży mieszkania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł26 m² 15 533,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka | 26,33 m2 | ul. Sikorskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 26,33 m2. Znajduje się na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Stany,podkarpackie

80 000 zł1 800 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

464 505 zł54 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,70 m + ogród 60-120 m2 położone w kameralnej zabudowie szeregowej w północnej części Rzeszów przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 5. piętrze zadbanego budynku przy ul. Św. Kingi. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zaczernie,podkarpackie

479 000 zł57 m² 8 347,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z poddaszem o użytkowej powierzchni 26,68m2 (42,53m2 po podłodze)oraz dwoma miejscami postojowymi. Niska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

759 000 zł130 m² 5 838,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i zielonej części Wysokiej Głogowskiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ostrów,podkarpackie

740 000 zł108 m² 6 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Komfortowy dom parterowy z garażem, fotowoltaiką i kominkiem projekt Miranda (archipelag) Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom parterowy o powierzchnipowierzchni użtkowej 86,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Mielec,podkarpackie

695 000 zł101 m² 7 924,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż nowoczesne mieszkanie | Mielec | ul. Królowej Jadwigi Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w domu wielorodzinnym o powierzchni 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lisa-Kuli

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł49 m² 10 617,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | 48,88 m2 | ul. Lisa Kuli | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 48,88m2. Położone jest na czwartym piętrze niskiego bloku w ścisłym centrum miasta przy ulicy Lisa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sportowa

Świerzowa Polska,podkarpackie

70 000 zł1 509 m² 46,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy położoną w miejscowości Świerzowa Polska, w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Stalowa Wola,podkarpackie

349 000 zł52 m² 6 685,82 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu, które połączy wygodę centrum miasta z ciszą, zielenią i możliwością stworzenia przestrzeni dokładnie takiej, jaką sobie wymarzyłeś? Przy ul. Popiełuszki 6,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na ulicy świętej Kingi. 63m2 przemyślanej przestrzeni z zabudową na wymiar w kuchni i łazience, oraz szafą wnękową w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jana Pawła II

Stalowa Wola,podkarpackie

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, 3 pokoje, balkon, 48 m2, al. Jana Pawła II, 1 piętro Wynajmę przytulne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

699 000 zł109 m² 6 412,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 109m2 z ogrodem 2ary oraz garażem w bryle budynku. Inwestycja składa się tylko z 4 domów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bielskiego

Przemyśl,podkarpackie

379 365 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Sunset Park przy ul. Bielskiego w Przemyślu. To propozycja dla osób szukających komfortu, estetyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł111 m² 6 910,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycje domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych przy ul. Magicznej, w sąsiedztwie ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłosza

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł63 m² 7 859,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,49 m2, zlokalizowane na parterze w zabudowie szeregowej na osiedlu Biała. Jest to przedsprzedaż -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grunwaldzka

Mielec,podkarpackie

189 000 zł25 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 25,20m2, usytuowane na pierwszym piętrze, składające się z saloniku, z przestronnym balkonem, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Przez duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielone Wzgórze

Rzeszów,podkarpackie

397 500 zł993 m² 400,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania wyjątkowa działka budowlana w Rzeszowie przy ul. Zielone Wzgórze, 15 min samochodem od centrum Rzeszowa.Objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rynek

Dębica,podkarpackie

598 000 zł112 m² 5 339,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w ścisłym centrum Dębicy przy skrzyżowaniu ulicy Rynek oraz Piekarskiej. To przestrzeń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł47 m² 14 167,70 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje | 47,22 m2 | ul. Małopolska | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 47,22 m2. Znajduje się na trzecim piętrze w 14-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pleśniarowicza

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł59 m² 35,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości rzestate prezentuje Państwu na wynajem komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , zlokalizowane przy ul. Plesniarowicza 2 w Rzeszów. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł75 m² 7 687,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, gotowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75,32 m2 + dwa balkony w nowym etapie jednego z najpopularniejszych osiedli w północnej części Rzeszowa przy bocznej ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij