dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 3 Maja

Przemyśl,podkarpackie

350 000 zł112 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przemyśl, ul. 3 maja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. 3 maja jednej z głównych i najbardziej rozpoznawalnych ulic Przemyśla. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

730 000 zł167 m² 4 358,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Prezentujemy Państwu jedną z nielicznych ofert nowo wybudowanego budynku mieszkalnego, znajdującego się na osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w miejscowości Grochowce pod Przemyślem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Przemyśl,podkarpackie

259 000 zł49 m² 5 253,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twój agent nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,30 m , zlokalizowane przy ul. Bohaterów Getta w Przemyślu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

730 000 zł71 m² 10 284,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje | 70,98 m2 | ul. Gromskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 70,98 m2. Znajduje się na trzecim piętrze w 23-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II

Przemyśl,podkarpackie

195 000 zł32 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Przemyślu przy ul. Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II w jednej z najbardziej lubianych części miasta, na osiedlu Kmiecie. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł51 m² 9 035,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,80 m położone przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie, usytuowane na 9. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

2 130 000 zł175 m² 12 171,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 633 m²

Na sprzedaż dom parterowy z płaskim dachem o powierzchni 175 m2, wybudowany w 2021 roku, w bardzo dobrym stanie, usytuowany na działce o powierzchni 1633 m w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworskiego

Przemyśl,podkarpackie

289 300 zł57 m² 5 104,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przemyśl ulica Aleksandra Dworskiego 56,68m trzema pokojami, piwnica, drugie piętro. Mieszkanie położone w centurm Przemyśla, niska cena. Mieszknie wyposażone jest w wodę, prąd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł125 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 125 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Lwowskiej. Układ pomieszczeń: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł111 m² 5 868,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z możliwością adaptacji poddasza użytkowego o kolejne pokoje w zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:21/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie usytuowane na 21 piętrze wieżowca z pięknym widokiem na panoramę miasta. Powierzchnia mieszkania to 60 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dla Ciebie coś wyjątkowego! Mieszkanie, położone blisko szpitala, drogi ekspresowej i obwodnicy miasta. Nie czekaj, ta oferta to strzał w dziesiątkę! mieszkania poddasze: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wyżne

Wyżne,podkarpackie

95 580 zł1 062 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Wyżne, gmina Czudec. Działki na szczycie góry, nieco odsunięte od drogi, graniczą z laskiem. Wokół prawdziwa cisza i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym w Rzeszowie przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł54 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje | 53,80 m2 | ul. Nazimka | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,80 m2. Znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku, który został oddany do użytkowania w 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł54 m² 8 395,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Twój Agent Nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż 3-pok atrakcyjne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,60m2 położone w samym sercu Rzeszowa w dzielnicy Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

839 000 zł131 m² 6 397 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz przestronnego, zadbanego mieszkania z działką? Ta oferta może Cię zainteresować. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 131,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł34 m² 13 488,10 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34,03 m , położone na 10. piętrze nowoczesnego, 15-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wrocanka

Wrocanka,podkarpackie

300 000 zł3 230 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wrocanka/głowienka- na sprzedaż kompleks 3 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy o łącznej powierzchni 0,3230 ha. Działka usytuowane w I linii zabudowy bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 000 zł203 m² 4 925,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu budynek mieszkalny jednorodzinny w stanie deweloperskim zlokalizowany w miejscowości Rzeszowie w dzielnicy Przybyszówka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

1 900 zł37 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 37 m2 zlokalizowane na osiedlu Grota-Roweckiego przy ulicy Staszica 31a. Parter w budynku 3 piętrowym bez windy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworskiego

Przemyśl,podkarpackie

295 200 zł46 m² 6 393,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przemyśl ulica Aleksandra Dworskiego 46,17m z trzema pokojami, piwnica, pierwsze piętro. Mieszkanie położone w centurm Przemyśla, niska cena. Mieszknie wyposażone jest w wodę, prąd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

80,02 zł/m²114 m² 9 158 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 114,47 m , zlokalizowany na czwartym piętrze budynku usługowego z windą w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł58 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 58,5 m Rzeszów, ul. Osmeckiego Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,5 m , zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radawa,podkarpackie

449 000 zł70 m² 64,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Cena! Zobacz Video promocyjne dołączone do ogłoszenia! Posiadamy w swojej ofercie świetną nieruchomość inwestycyjną na terenie Podkarpacia, która zarabia od pierwszego dnia! - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

599 000 zł1 663 m² 360,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położonej na terenie województwa małopolskiego. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu biura Nieruchomości Royal Broker jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 47 m2 przy alei Kopisto w kompleksie Hartbex, usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Władysława Łokietka

Rzeszów,podkarpackie

950 zł20 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu możliwość wynajęcia dwóch przestronnych pokoi o powierzchni 20 m2 oraz 16 m2 zlokalizowanych w centrum Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Krosno

Krosno,podkarpackie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia piękne mieszkanie o powierzchni 30 m 2 zlokalizowane w Rynku w Krośnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajecia lokal biurowy o powierzchni 50m2 przy ul. Króla Stanisława Augusta niedaleko ul. Okulickiego, ul. Krakowskiej. Lokal usytuowany na parterze w budynku mieszkalnym (wejście od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 200 zł10 m²

 

Piętro:1/6

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości oferuję do wynajęcia 4 niezależne pokoje jednoosobowe w zadbanym, funkcjonalnie urządzonym mieszkaniu. Lokalizacja: ul. Kwiatkowskiego, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł30 m² 15 704,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej- boczna Lwowskiej Na sprzedaż proponuję Państwu bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł59 m² 8 464,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości prezentuje: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie | 58,95 m | Rzeszów, osiedle Kmity (ul. Hanasiewicza) nowa atrakcyjna cena 499 000zł do negocjacji opis mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kaczaki

Kaczaki,podkarpackie

11 000 zł1 165 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości , Twoje Nieruchomości" przedstawia działkę rolną na sprzedaż w Kaczakach, gmina Baranów Sandomierski, powiat tarnobrzeski. Powierzchnia działki to 11,65 ara o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wola Rafałowska

Wola Rafałowska,podkarpackie

205 000 zł3 900 m² 52,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Wola Rafałowska, gmina Chmielnik. Działka na szczycie góry, nieco odsunięta od drogi, graniczy z laskiem. Wokół prawdziwa cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kolejowa

Rzeszów,podkarpackie

69,44 zł/m²36 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje lokal użytkowy do wynajęcia o powierzchni 36 m , zlokalizowany na parterze z bezpośrednim wejściem od ulicy przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł72 m² 7 603,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 72,20 m2 położonego na piętrze niskiej zabudowy dwulokalowej zlokalizowanej na osiedlu Załęże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł50 m² 53,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 50,5 m zlokalizowane przy ulicy Xawerego Dunikowskiego w Rzeszowie w niskim 2 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Komorów

Komorów,podkarpackie

100 000 zł1 898 m² 52,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja*rezerwacja* Atrakcyjna działka budowlana z warunkami zabudowy - Komorów o powierzchni 18,98 ar, cena 100 000 złotych. Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł54 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, stylowo wykończone mieszkanie 54 m z ogrodem parter, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe, nowe mieszkanie o powierzchni 54 m , oddane do użytku w 2026 roku. Lokal nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ekskluzywne, przestronne, 3-pokojkowe mieszkanie premium o powierzchni 72 m z panoramicznym widokiem, zlokalizowane na 16 piętrze nowoczesnego budynku.