dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przemyśl,podkarpackie

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85,00 m , położone na 6. piętrze budynku, w Przemyślu przy ul. Sikorskiego. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Polna

Łańcut,podkarpackie

499 000 zł69 m² 7 189,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostanie mieszkanie na inwestycji. Gotowe do zamieszkania. Mamy przyjemność zaprezentować ostatnie dostępne mieszkanie z poddaszem na sprzedaż w zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Laurowa

Tyczyn,podkarpackie

400 000 zł32 m² 12 449 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Nowe niezamieszkałe! 1,5 km od ul. Sikorskiego w Rzeszowie! Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem - mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 46m2, ulokowane w spokojnej dzielnicy z bardzo dobrym dojazdem do centrum Rzeszowa. Mieszkanie pięknie wykończone i doskonale wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł32 m² 12 449 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Powstańców Listopadowych

Rzeszów,podkarpackie

31,47 zł/m²155 m² 4 878 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia w pełni przygotowany lokal o charakterze sportowym, o powierzchni 130 m2 + 25 m2 magazyn. Nieruchomość przystosowana była pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 4 7 m , zlokalizowane przy ul. Husarskiej w Rzeszowie, w spokojnej okolicy w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

666 000 zł56 m² 11 833,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, umeblowane dwu pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, ogrodem - Rzeszów, przybyszówka ul.Dębicka, idealne miejsce dla osób ceniących komfort, przestrzeń i nowoczesny standard. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

1 800 zł43 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić 2 - pokojowy lokal mieszkalny na wynajem o powierzchni 42,75 m2, przy ul. Gromskiego w Rzeszowie, na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

620 000 zł162 m² 3 820,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:729 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 162,29 m wraz z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni 7,29 ara. Nieruchomość sprzedawana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje do wynajęcia eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania. Lokalizacja: ul. Witolda, rzeszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu , 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44 m2 zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Przemyśl,podkarpackie

245 000 zł39 m² 6 330,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży zgrabnego, przytulnego mieszkania położonego w Przemyślu przy ul. Kordiana na osiedlu Kazanów. Mieszkanie o powierzchni 38,70 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orla

Dębica,podkarpackie

679 000 zł240 m² 2 870,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 240 m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 5,6 ar. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gałęzowskiego

Rzeszów,podkarpackie

55,13 zł/m²78 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w centrum blisko rynku przy ul. Gałęzowskiego na parterze z dużą witryną o powierzchni 78m2. Zaletą lokalu jest świetna lokalizacja, dwie witryny, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

1 950 zł52 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Kujawskiej, os.Wilkowyja (boczna Małopolskiej). To komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł65 m² 9 173,05 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia do sprzedaży mieszkanie położone na os. Kr.Augusta - na ul.Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 65,30m2 położone jest na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Iwonicz,podkarpackie

86 000 zł900 m² 95,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Iwonicz obok Krosna. woj. podkarpackie. Działka płaska, kształtem zbliżona do prostokąta o powierzchni 9 ar. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Trójczyce,podkarpackie

548 000 zł93 m² 58,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż: nowy, energooszczędny dom szkieletowy w Trójczycach (gmina Orły) Położony wśród nowoczesnej zabudowy, na wyjątkowo dużej i pięknej działce o powierzchni 3000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

506 560 zł38 m² 13 226,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem o powierzchni 38,30 m2, mieszczącego się na czwartym piętrze w niskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Krosno

Krosno,podkarpackie

25 zł/m²250 m² 6 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal handlowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 250 m , usytuowany w jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Krosno,podkarpackie

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone przy ul. Lelewela w Krośnie, na cenionym i lubianym osiedlu Guzikówka. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie (skyres). Mieszkanie o powierzchni 34 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Przemysłowa

Rzeszów,podkarpackie

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz idealnego miejsca na biuro? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę! Do wynajęcia lokal biurowy 60 m idealny dla firm i biur projektowych. Lokalizacja: ul. Przemysłowa Powierzchnia: 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ustrzycka

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł1 400 m² 485,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek w Rzeszowie przy ulicy Ustrzyckiej ( osiedle Projektant) , oddaloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymanowska

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł64 m² 10 837,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Rymanowskiej. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł89 m² 6 730,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Good Life Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań na sprzedaż w zabudowie szeregowej jednolokalowej , położonych w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Jasionka,podkarpackie

30 zł/m²700 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na wynajem nowoczesną halę magazynową zlokalizowaną w Tajęcinie k. Rzeszowa. Parametry : - Powierzchnia hali: 700m2 - Wysokość hali:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stobierna

Stobierna,podkarpackie

173 400 zł1 020 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

10 arowa uzbrojona działka budowlana idealna pod zabudowę - Stobierna gm. Trzebownisko powiat rzeszowski. Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o pow. 1020 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł49 m² 9 540,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na północy Rzeszowa w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

97,37 zł/m²19 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Prezentujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 19 m2, idealny pod działalność w branży Barber. Lokal położony jest na parterze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

850 000 zł133 m² 6 397,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 132,86 m (powierzchnia użytkowa 109,46 m ), położony na 9,06-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

800 000 zł10 969 m² 72,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Kielnarowa gmina Tyczyn województwo podkarpackie. Działka z warunkami wz idealna pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Komorów

Komorów,podkarpackie

85 000 zł1 024 m² 83,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja*rezerwacja* Wyjątkowa działka budowlana w Komorowie - 10,24 ar, cena: 85 000 zł Zainwestuj w przyszłość i zdobądź tę atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Straszydle

Straszydle,podkarpackie

92 000 zł8 300 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dwie widokowe działki położone na malowniczym wzgórzu Działki o łącznej powierzchni 0,83 ha Dojazd z drogi gminnej asfaltowej, następnie drogą polną prywatną (200-300 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wrocanka

Wrocanka,podkarpackie

122 400 zł1 020 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wrocanka/głowienka- na sprzedaż kompleks 3 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchniach kolejno: - 0,1020 ha - 0,1020 ha - 0,1189 ha wszystkie działki usytuowane w I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kolejowa

Czudec,podkarpackie

17 zł/m²647 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na wynajem przestronny i funkcjonalny pawilon handlowo-usługowy położony w strategicznym punkcie Czudca, przy ul. Kolejowej 9. Nieruchomość o łącznej powierzchni blisko 650.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dukielska

Rzeszów,podkarpackie

729 000 zł74 m² 9 915,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dukielskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 87,72 m2, (z czego mieszkanie ma 73,52 M2, a piwnica 14,20 M2) usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł51 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy nową, wyjątkową inwestycję- osiedle Miłocin przy ul. Myśliwskiej. Inwestycja obejmuje 16 segmentów dwu lokalowych w zabudowie szeregowej. Dostępne są dwa typy mieszkań: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

1 950 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaoferować do wynajęcia atrakcyjny 1 pokojowy apartament położony na 1 piętrze niskiego budynku wielorodzinnego. Apartament posiada powierzchnię ok. 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

569 000 zł108 m² 5 251,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W ofercie na sprzedaż nowe 5 pokojowe mieszkanie o pow. 108,35 m2. Mieszkanie dwupoziomowe w skład, którego wchodzi piętro o powierzchni 66,45m2 oraz poddasze o powierzchni użytkowej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij