dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł58 m² 9 064,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Mieszkanie w cichej i zielonej przestrzeni, zaledwie 10 minut od samego centrum Rzeszowa Przedsprzedaż w najlepszych cenach. 3 pokoje | 58,36 m na parterze prywatny ogród od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł78 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstającą inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej w południowej części miasta - ul. Sikorskiego (drabinianka) Główne informacje dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

2 450 000 zł345 m² 7 103,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:907 m²

Dom bliźniak( dwa oddzielne domy) każdy dom ma powierzchnie 344.9 M2 ,bardzo spokojne miejsce , Rzeszów , Słocina na ulicy Świętego Marcina 195A i B , Garaż na dwa samochody , parter z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Stalowa Wola,podkarpackie

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie pełna własność 43m2 (2 pokoje , kuchnia , korytarz , łazienka , wc , bez balkonu) zlokalizowane na ul.partyzantów 8 stalowa wola na 3 pietrze Super lokalizacja blisko, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Makuszyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 050 000 zł112 m² 9 408,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

Biuro Nieruchomości rzestate prezentuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 111,6 m , położony przy ul. Makuszyńskiego na osiedlu Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

479 000 zł56 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 56,20 m2 usytuowane na parterze w niskiej zabudowie. Nieruchomość lokalizowana jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

859 000 zł118 m² 7 263,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! myśliwska rzeszów! Domy w zabudowie szeregowej znajdujące się w doskonale skomunikowanej z centrum miasta lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

770 000 zł117 m² 6 594,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 116,76 m2 z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Dom zlokalizowany jest na osiedlu składającym się z 9 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solidarności

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł43 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Solidarności Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 42,9 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z windą z 2025 r. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

710 000 zł68 m² 10 410,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Architektów, rzeszów Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,2 m , położone na cenionym Osiedlu Architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł47 m² 9 934,34 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Miłej Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 47,21 m2, usytuowane jest na 6 widokowym piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mokra Strona

Rzeszów,podkarpackie

240 000 zł490 m² 489,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 5 ar - z wz i mediami - atrakcyjna lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok.5 ar (500 m ), położona w atrakcyjnej lokalizacji, idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

505 000 zł55 m² 9 201,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,88 m2 usytuowane na parterze, do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łańcut,podkarpackie

75 000 zł1 409 m² 53,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12,96 ara , położona w Łańcucie. Okolica idealna pod budowę osiedla domów jednorodzinnych. W sąsiedztwie zabudowa niska, jednorodzinna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Res Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesne mieszkanie przy ul. Lubelskiej, w dzielnicy Staromieście w Rzeszowie. Mieszkanie ma powierzchnię 42 m2, usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Konarskiego

Jasło,podkarpackie

236 000 zł69 m² 3 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:412 m²

Sprzedam część domu jednorodzinnego w miejscowości Jasło, w województwie podkarpackim. Atrakcyjnie położona nieruchomość w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. W pobliżu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

5 500 zł98 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:17/41

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowe - pięknie urządzone 4 pokojowe mieszkanie, położone na 17 piętrze w kompleksie mieszkaniowym olszynki park w Rzeszowie. Budynek: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

782 000 zł112 m² 6 955,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Marzysz o własnym domu z ogródkiem, gdzie dzieci będą mogły bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu, a Ty odpoczniesz po pracy w ciszy i zieleni? Poznaj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o pow. 68m przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie Składa się z : - czterech oddzielnych pokoi, - jasnej kuchni, - łazienki, - oddzielnego wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł51 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 51 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z windą. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł18 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Park Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 17,5 m , położonej w centralnej części miasta zlokalizowanej przy ulicy Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niecia

Rzeszów,podkarpackie

1 075 000 zł97 m² 11 082,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szanowni Państwo Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę zakupu jedynego w swoim rodzaju apartamentu, usytuowanego na III i IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł34 m² 11 618 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Inwestycja z potencjałem narożne mieszkanie w centrum Rzeszowa, gotowe do zamieszkania! Idealna oferta zarówno dla inwestora, jak i dla osób poszukujących komfortowego mieszkania blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł57 m² 8 572,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na parterze z ogródkiem Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 57,04 m , położone na parterze kameralnej zabudowy szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

465 000 zł58 m² 7 989,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Mieszkanie znajduje się przy ul. Osmeckiego (os. Baranówka), w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skonfigurowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Rzeszów,podkarpackie

4 950 000 zł770 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

NA sprzedaż - obiekt hotelowo-restauracyjny Z salami bankietowo konferencyjnymi I ogrodem Działka 31 ar | Powierzchnia obiektu 770 m | Dobrze prosperujący, gotowy biznes Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnobrzeg

Tarnobrzeg,podkarpackie

339 000 zł60 m² 5 697,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Niezwykle słoneczne ,funkcjonalne ,własnościowe mieszkanie o powierzchni 59.5m w dobrze funkcjonującej wspólnocie mieszkaniowej, zlokalizowane w samym centrum Tarnobrzega w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł48 m² 9 787,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, położone w Rzeszowie przy ul. Popiełuszki - w bezpośrednim sąsiedztwie galerii Millenium Hall oraz uczelni wyższych. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 12. piętrze w inwestycji Hartbex przy ul. Kopisto, w samym centrum Rzeszowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

612 750 zł64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam III etap inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego. Inwestycja składa się z mieszkań na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Przemyśl,podkarpackie

219 000 zł25 m² 8 830,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne jasne mieszkanie o pow. 24,80 m z dużym balkonem świetna lokalizacja, os. Glazera, przemyśl! Oferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowiec inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

870 000 zł54 m² 16 171 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja! Nowe 2025,widokowe ,swiezo wykonczone ,os.Panorama Kwiatkowskiego z dostepem do plazy,przepieknymi widokami na zalew i gory .,umeblowane gotowe do zamieszkania. Sklada sie Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sympatyczna

Rzeszów,podkarpackie

1 950 zł48 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 48 m2, znajdującego się na drugim piętrze w bloku przy ul. Sympatycznej 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

485 000 zł43 m² 11 345 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić 2-pokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż o powierzchni 42,75 m , przy ul. Gromskiego w Rzeszowie, na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł56 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Nowosądeckiej na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 55,8m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z 2008 r. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł36 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Chodkiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 36,18 m2, usytuowane jest 1 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie szeregowej na wynajem Zaczernie, rzeszów Spokojna część Zaczernia, z szybkim dostępem do centrum Rzeszowa, idealna dla rodziny szukającej komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

524 700 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48m2 na ul. Świętej Kingi w Rzeszowie. Lokal położony jest na 6. (ostatnim) piętrze w bloku z windą, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

355 068 zł42 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Green Estate Nowoczesne osiedle z gotowymi mieszkaniami w Przemyślu Nowe mieszkanie 42,27 m z balkonem dostępne od ręki! Na sprzedaż oferujemy nowe, gotowe do odbioru mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Siedliska,podkarpackie

449 000 zł10 400 m² 43,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt o powierzchni 10400 m2 położony na wzniesieniu pod lasem w Siedliskach obok Rzeszowa. Warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne. Dojazd do działki dobrze utwardzoną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasne

Krasne,podkarpackie

245 000 zł1 398 m² 175,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 14 ar w Krasnem tuż pod rzeszowemna sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Krasne, bezpośrednio sąsiadującej.