dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowe Wzgórze

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Pierwsze sześć zdjęć przedstawia stan który można uzyskać po drobnych zmianach - zdjęcia powstały na podstawie prawdziwych zdjęć nieruchomości z użyciem Sztucznej Inteligencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, al. Okulickiego

Rzeszów,podkarpackie

329 000 zł25 m² 13 004 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,3 m zlokalizowana przy ul. Okulickiego w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku, co zapewnia wygodny dostęp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 700 zł26 m² 64,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka | 26,33 m2 | ul. Sikorskiego | Rzeszów Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 26,33 m2. Znajduje się na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogwizdów Stary

Pogwizdów Stary,podkarpackie

529 000 zł115 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 70. o powierzchni około 115 m położony na działce około 11ar, po generalnym remoncie, doprowadzony do stanu deweloperskiego gotowy do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Umieszcz

Umieszcz,podkarpackie

43 000 zł55 400 m² 0,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 55,4 ara, położona w miejscowości Umieszcze, w województwie podkarpackim. Grunt klasy III, co stanowi bardzo dobrą jakość ziemi, idealną pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nowosielce Kozickie

Nowosielce Kozickie,podkarpackie

380 000 zł53 765 m² 7,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dostępny jest pakiet 7 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 5,3765 hektara, zlokalizowanych w miejscowościach Nowosielce Kozickie oraz Wojtkowa. Oferta ta stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Bukowsko

Bukowsko,podkarpackie

30 000 zł3 909 m² 7,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka leśna nr 1920/1 (lsv) oraz udział w drodze nr 1921/2 (dr) w miejscowości Bukowsko w powiecie sanockim. Powierzchnia działki to 0,3909.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraczkowa

Kraczkowa,podkarpackie

12 000 zł600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do wynajęcia obiekt magazynowy o łącznej powierzchni 600 m , składający się z trzech zależnych pomieszczeń: magazyn nr 1 315 m Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż komfortowe, odświeżone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

409 000 zł50 m² 8 206,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Biurze Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta mieszkań w zabudowie szeregowej na sprzedaż! Kameralne osiedle w Krasnem z wygodą szybkiego dojazdu do Rzeszowa. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Nad Stojadłem

Leżajsk,podkarpackie

27 550 zł1 450 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 314 m²

Hala H1 położona jest w miejscowości Stare Miasto 511, tuż przy obwodnicy miasta Leżajsk. 1. Cześć produkcyjno-magazynowa: 1450 m2 W tym część socjalno-biurowa: 136 m2 3. Plac manewrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

60 zł/m²96 m² 5 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy o pow. 96m2 przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Oferowany lokal znajdują się na 4 piętrze w budynku biurowym. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Radoszyce

Radoszyce,podkarpackie

1 599 000 zł1 200 m² 1 332,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Swój biznes w sercu Bieszczad! kompleks Domki Pod Cerkwią | 3 domy, sauna, ogród zimowy, technologia, klimat Radoszyce 14a | Gmina Komańcza Czegoś takiego jeszcze nie widziałeś To nie są jakieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

615 000 zł53 m² 11 625,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,90 m , usytuowanego na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Twardowskiego na os. Pobitno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gać

Gać,podkarpackie

1 950 000 zł500 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Przedstawiam Państwu działki, na których obecnie umiejscowiony jest skład węgla oraz innych pochodnych materiałów Podstawowe informacje o nieruchomości: - 62 ar z czego ponad 30 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kulaszne

Kulaszne,podkarpackie

579 000 zł114 m² 5 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 557 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom z bali na działce o powierzchni 4557m , w miejscowości Kulaszne w gminie Komańcza. Jest to miejscowość położona nad potokiem Kulaszne z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Sanok,podkarpackie

272 000 zł49 m² 5 554,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 48,97m2 położone w Sanoku na I piętrze przy ul. Kolejowej. Mieszkaniem zarządza wspólnota mieszkaniowa. Niski czynsz, ogrzewanie piecem dwufunkcyjnym. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

339 000 zł59 m² 5 758,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sędziszowie Małopolskim na Osiedlu Młodych. Mieszkanie położone jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 190 000 zł175 m² 6 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Prosper Home Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy Rzeszów, centrum Miasta Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję nabycia lokalu biurowo-usługowego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł72 m² 7 326,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie na piętrze o powierzchni 72,20 m2 z loggią przy ul. Potockiego! W ofercie dostępne również mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarna

Czarna,podkarpackie

490 000 zł131 m² 3 729,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, który będzie budowany w nowoczesnym, energooszczędnym standardzie. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, oferowany w stanie surowym zamkniętym, stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zadwór

Iwonicz,podkarpackie

829 000 zł173 m² 4 791,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Poznaj niepowtarzalną okazję - przestronny, wyjątkowy dom położony w malowniczej okolicy Iwonicza (powiat krośnieński), który łączy nowoczesny komfort z urokiem przyrody i gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł45 m² 11 808 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na 3 piętrze, trzypiętrowego bloku w Rzeszowie przy ul. Rymanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł49 m² 9 540,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie premium z ogrodem Parter 49,16 m + ogród 56,59 m Dodatkowe korzyści dla kupujących Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizjirabat do Castoramy | Leroy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

479 000 zł56 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w ramach nowej inwestycji położonej w Zaczerniu. Oferta dotyczy mieszkania na parterze o powierzchni 56,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

859 000 zł118 m² 7 274,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę na wyłączność: na sprzedaż ostatni dom w nowoczesnej zabudowie szeregowej, o powierzchni 98,59m2 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gać

Gać,podkarpackie

31 zł/m²500 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł90 m² 8 749,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich nowy, 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 90 m2, znajdujący się na działce o powierzchni 206 m2 w inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 4. kondygnacji zadbanego budynku. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł55 m² 12 108,60 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,25 m , zlokalizowane w wieżowcu przy ul. Małopolskiej, na 13 piętrze z 17. Nieruchomość wyróżnia się praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Koguty

Radawa,podkarpackie

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowy domek letniskowy w sercu natury Radawa Szukasz idealnego miejsca na odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku? Ten nowo wybudowany domek letniskowy w malowniczej Radawie, otoczony lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł58 m² 37,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Króla Stanisława Augusta Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sucha

Sanok,podkarpackie

159 000 zł562 m² 282,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Sanoku na Dąbrówce o powierzchni 562m2 usytuowana na lekkim wzniesieniu. Na działce rozpoczęto już budowę domu jednorodzinnego o docelowej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Humniska

Humniska,podkarpackie

220 000 zł120 m² 1 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 482 m²

Nowa niższa cena Szukasz domu, który będziesz mógł zaaranżować według własnego pomysłu? Może miejsca na wypoczynek lub na własny biznes? Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zaczernie,podkarpackie

659 000 zł83 m² 7 947,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 domy na sprzedaż w topowej lokalizacji! Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2. Różnorodność cen oraz ogrodów od 2,5ara do ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

849 000 zł78 m² 10 884,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wykończone mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Św. Rocha w Rzeszowie - dzielnica Słocina. Powierzchnia mieszkania: 78 m2, 3 piętro - 3 piętrowy blok. Do mieszkania przynależą: 2 balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Różana

Rzeszów,podkarpackie

630 000 zł56 m² 11 304,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie W domu wolnostojącym 2 pokoje * 5 5,73 m2 * parter * ogródek 5,33 ar * Różana opis: - mieszkanie o powierzchni 5 5,73 m2 - piętro: 0 / 1 - dom wolnostojący - ogrzewanie: piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

455 000 zł49 m² 9 352,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wyłącznie w biurze Partnerzy Nieruchomości prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł39 m² 12 710,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokoje * 39,00 m2 * V piętro * miejsce postojowe zewnętrzne * Prymasa 1000 - lecia opis: - mieszkanie o powierzchni 39,26 m2 - piętro: 5/6 - niski blok - czynsz 675 zł - ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jarosław

Jarosław,podkarpackie

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 000 m²

Nowoczesne domy z prasowanego drewna | Nowa technologia prosto z Niemiec | Certyfikowane, trwałe, ciepłe dostępne już w Polsce! Marzysz o własnym domu? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Płowce

Płowce,podkarpackie

198 000 zł8 242 m² 24,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka w Płowcach (nr 226) w gminie Sanok. Jest to duża zadrzewiona działka z domkiem holenderskim. Powierzchnia działki to 0,8242 ha.