dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dębica

Dębica,podkarpackie

689 000 zł5 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 53 000 mkw, 53 arów, w pełni uzbrojona przy drodze asfaltowej z bezpośrednim wjazdem na działkę. Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne działki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrzykońska

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 35 m2 na osiedlu Projektant na ulicy Odrzykońskiej. 4 piętro w niskim bloku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł39 m² 11 459,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2 pokoje | 39,27 m2 | ul. Cicha | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 39,27 m2. Znajduje się na trzecim piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

545 000 zł167 m² 3 263,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 167 m wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 803.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowy komfortowy dwupoziomowy apartament na wynajem, zlokalizowany przy ul. Wojtyły o powierzchni 78 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł62 m² 11 230,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 62,24 m , zlokalizowane w prestiżowej i kameralnej części Rzeszowa przy ul. Grabskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł64 m² 8 932,50 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 64m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Projektant. Mieszkanie gotowe do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

229 000 zł1 300 m² 176,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 13 ara z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Lokalizacja: boguchwała Numer działki 1189/1. Oferta Sprzedaży: - działka prostokątna 13 ara, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

476 456 zł50 m² 9 498,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,16 m z dużym ogródkiem, położone w cichej i zielonej części Rzeszowa Słocina przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu nowocześnie wykończonego mieszkania w Rzeszowie przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zaborów

Zaborów,podkarpackie

215 000 zł24 400 m² 8,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Głogów Małopolski,podkarpackie

826 000 zł123 m² 6 705,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Głogowa Małopolskiego ul. Partyzantów. Podstawowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

502 775 zł55 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej części Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 55,25 m z balkonem, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł48 m² 47,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwu-pokojowe mieszkanie na wynajem, usytuowane w Rzeszowie przy ul. Plenerowej. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze 4-ro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gruszowa

Gruszowa,podkarpackie

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Niewielki domek 42 m.kw na działce 24 ar dla ciebie w m-wości Gruszowa gm.Fredropol,pow Przemyski,woj Podkarpackie.Teren lesny i górzysty zaliczany do Pogórza Przemyskiego .Budynek w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zagłoby

Rzeszów,podkarpackie

85,58 zł/m²10 m² 813 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia gabinet kosmetyczny o powierzchni 9,5 m2, położony na parterze budynku przy ul. Zagłoby. Cały obiekt przeznaczony jest wyłącznie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z samodzielną sypialnią w centrum miasta - Wikana Square z pięknym widokiem na tereny zielone Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia apartament w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Trzciana

Trzciana,podkarpackie

85 000 zł17 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Trzciana, województwo podkarpackie, gmina Czermin, pięć działek rolnych na sprzedaż, cena 85 000 złotych. Oferta na wyłączność- tylko U nas! Działki oddalone są od centrum Mielca 10 km. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cegielniana

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł62 m² 11 284,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położony w centrum miasta - Ul. Cegielniana w Rzeszowie. Nieruchomość ma powierzchnię 61,59 m2 i jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stobierna

Stobierna,podkarpackie

549 000 zł143 m² 3 839,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż nowe domy o powierzchniach prawie 115 m2 każdy znajdujące się w miejscowości Stobierna. Nieruchomości są w trakcie realizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sucharskiego

Przemyśl,podkarpackie

199 000 zł4 800 m² 41,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka 4800 m pod zabudowę wielorodzinną : Lokalizacja: ul. Sucharskiego, przemyśl : W kilku słowach: działka inwestycyjna o dużym potencjale pod zabudowę wielorodzinną lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Uherce Mineralne

Uherce Mineralne,podkarpackie

1 950 000 zł280 m² 6 964,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Tylko w ofercie stoprocent Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy kompleks wypoczynkowy Przystanek Skandynawia położony w malowniczej miejscowości Uherce Mineralne, w sercu Bieszczad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

2 570 zł32 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m2, po generalnym remoncie! bez prowizji od najemcy! Lokal znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lisa-Kuli

Rzeszów,podkarpackie

50,12 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić lokal na wynajem znajdujący się przy jednej z głównych ulic Rzeszowa. Lokal wykończony w wysokim standardzie, z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Krosno

Krosno,podkarpackie

299 000 zł800 m² 373,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek biurowo-usługowy do remontu | ok. 800 m2 | 299 000 zł Cena: 299 000 zł Powierzchnia całkowita: ok. 800 m2 Lokalizacja: ok. 1,7 km od rynku w Krośnie Opis nieruchomości: na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Ducha Świętego

Mielec,podkarpackie

250 000 zł32 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane*sprzedane* Na sprzedaż - mieszkanie 32 m2 | Mielec, al. Ducha Świętego | 250 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 32 m2, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne - zupełnie nowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku z 2022r. Lokal położony jest na osiedlu które składa się z kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jarosław

Jarosław,podkarpackie

499 000 zł85 m² 5 856,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Nową Inwestycję oraz Ofertę mieszkań w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej znajdujących się w Cichej i Spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Rzeszów,podkarpackie

360 000 zł26 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie po generalnym remoncie | 26,4 m | Balkon | Baranówka Rzeszów Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,4 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szklana

Sanok,podkarpackie

340 000 zł2 049 m² 165,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 3314/5, położona w Sanoku przy ul. Szklanej w jednej z najbardziej widokowych lokalizacji w Sanoku. Powierzchnia działki to 0,2049ha. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lwowska

Przeworsk,podkarpackie

350 000 zł4 000 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki inwestycyjne przy dk94 Przeworsk, ul. Lwowska Możliwość zakupu z halą magazynowo -produkcyjną lub osobno. Oferujemy atrakcyjne działki inwestycyjne położone w Przeworsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł54 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże przestronne 3-pokojowe mieszkanie na ul. Strażackiej 18 Szklane Tarasy. Mieszkanie położone jest w cichej i bardzo spokojnej okolicy. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł67 m² 10 226,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,47 m z przynależnym ogrodem (ok. 40 m ), położone w skrajnym segmencie w zabudowie szeregowej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł29 m² 14 319,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Eagles Estate przedstawia na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie. Lokal o powierzchni 29,33 m usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Solina

Solina,podkarpackie

785 000 zł4 750 m² 165,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Ogłaszamy sprzedaż atrakcyjnej działki nr 604 o powierzchni 0,475 ha (4 750 m ) położonej w urokliwej miejscowości Solina (solina Jawor). Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł54 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w spokojnej i zielonej części Rzeszowa. 30 mieszkań w zabudowie szeregowej przy ulicy Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kielanówka,podkarpackie

4 700 zł93 m² 50,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu przepiękny apartament na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 93 m2 usytuowane jest na wysokim parterze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Błażowa

Błażowa,podkarpackie

43,24 zł/m²37 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal z witryną z przeznaczeniem najmu pod biuro, handel, usługi. Lokal klimatyzowany, w bardzo dobrym stanie, znajduje się na parterze przy drodze głównej i parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lesko

Lesko,podkarpackie

158 000 zł1 000 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Lesku wyposażona w warunki zabudowy dla inwestycji budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borówki

Borówki,podkarpackie

399 000 zł159 m² 2 509,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom z ogromnym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Borówki Nieruchomość usytuowana jest na dużej, 36,84-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł59 m² 9 641,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: osobnej kuchni trzech osobnych pokoi łazienki ubikacji przedpokoju. Kuchnia w zabudowie (mikrofalówka, lodówka,.