dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szówsko

Szówsko,podkarpackie

89 000 zł2 400 m² 37,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomośc i Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 24,6 ar położonej w Szówsku w gminie Wiązownica położonej ok. 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

430 996 zł40 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Mieszkanie o powierzchni 40,28m2 z balkonem znajduje się na szóstym poziomie ośmio piętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisko

Grodzisko,podkarpackie

555 000 zł114 m² 4 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 921 m²

4 nowoczesne domy - gotowe na Twój styl! Szukasz przestrzeni, spokoju i wygody? W Grodzisku powstają domy, w których to Ty decydujesz, jak wygląda Twój azyl. Parterowy układ zero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mielec,podkarpackie

339 000 zł65 m² 5 215 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie przy ulicy Pisarka to propozycja, która łączy komfort codziennego życia z praktycznym rozkładem wnętrza i wygodą lokalizacji. Metraż 64,67 m , przy takiej liczbie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

479 000 zł56 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w Zaczerniu! Nowoczesne osiedle położone jest w dogodnej lokalizacji w Zaczerniu, co zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brzozów,podkarpackie

307 380 zł47 m² 6 603 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty chopina w Brzozowie łączą w sobie wysoki standard, funkcjonalność oraz niebanalną architekturę. Duże przeszklenia okienne, balkony oraz ogrody i tarasy na poziomie 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Karkonoska

Rzeszów,podkarpackie

309 000 zł1 109 m² 278,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 działki o powierzchni 11,09 ar każda. Nieruchomości posiadają wydane prawomocne decyzje o warunkach zabudowy na zamierzenie inwestycyjne pt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Błażowa,podkarpackie

570 000 zł150 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom wolnostojący 150m2 | 3 pokoje | Błażowa | Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 150m2, położony na działce o powierzchni 4 ary. Znajduje się on w centum Błażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębica,podkarpackie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z cegły (1952 r.). Budynek jest zadbany, ocieplony wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Przemyśl,podkarpackie

2 400 zł50 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w dobrej lokalizacji, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sokoła

Rzeszów,podkarpackie

38,46 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Loka na parterze | 130 m2 | ul. Sokoła | Rzeszów Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 130m2. Składa się z trzech pomieszczeń głównych, dwóch łazienek, korytarza i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. 3 Maja

Rzeszów,podkarpackie

140,44 zł/m²41 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal gastronomiczny o powierzchni 41,3 m , w pełni przystosowany do prowadzenia działalności w branży gastronomicznej lub handlowej. Lokal znajduje się na początku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł50 m² 14 995 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Rzeszowie ul. Kwiatkowskiego | gotowe do zamieszkania | 2 balkony | piękny widok Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Strzyżów,podkarpackie

553 303 zł112 m² 4 920 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej w Strzyżowie, przy ul. Podgórze. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Miłosza

Rzeszów,podkarpackie

298 000 zł830 m² 359,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana położona w Rzeszowie, obręb Biała, przy ul. Czesława Miłosza w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy Łańcuckie

Budy Łańcuckie,podkarpackie

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż dom położony na dużej działce 23ary w malowniczym otoczeniu w miejscowości Budy Łańcuckie. Miejsce doskonałe na agroturystykę lub dla osób ceniących spokój, ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 31 m na wynajem - ul. Hetmańska, rzeszów Do wynajęcia zadbana, czysta i w pełni gotowa do wprowadzenia kawalerka o powierzchni 31 m , położona przy ul. Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Sonina,podkarpackie

165 000 zł1 600 m² 103,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki j położonej w malowniczej miejscowości Sonina. Ta wyjątkowa nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Tarnobrzeg,podkarpackie

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, ciepłe mieszkanie. Ścisłe centrum, w okolicy jest wszystko: park, kościoły, przedszkola, szkoły, sklepy, nowo otworzony Pasaż Dominikański. W mieszkaniu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przemyśl,podkarpackie

560 000 zł61 m² 9 175,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Osiedle Panorama | blok 2024 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie rodzinne zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jarosław,podkarpackie

559 000 zł56 m² 9 923,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Jarosław | skarbowskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,33 m , zlokalizowaną na pierwszym piętrze w niskim bloku z windą przy ul. Skarbowskiego w Jarosławiu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

497 000 zł56 m² 8 821,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym, kameralnym kompleksie zlokalizowanym przy ul. Św. Rocha w Rzeszowie. Inwestycja skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł1 186 m² 370,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 11,86 ar, położoną w spokojnej i zielonej dzielnicy Słocina w Rzeszowie, przy ulicy św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

76,67 zł/m²60 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ostatni wolny lokal w Folwark Center Rzeszów bez pośredników Nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 60 m , położony na parterze kompleksu Folwark Center Rzeszów. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 01-04-2026r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

607 350 zł4 049 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

40 arów Działka pod zabudowę jednorodzinną lub inwestycyjne ul. Porąbki Budziwój - miasto Rzeszów Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Żołynia,podkarpackie

124 000 zł950 m² 130,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż 2 działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Grunty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Huberta

Rzeszów,podkarpackie

295 000 zł996 m² 296,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka świetnie nadaje się pod zabudowę. Okolica jest spokojna, a dzięki świetnej komunikacji miejskiej (autobusy oraz pociągi) dojazd do ścisłego centrum Rzeszowa nie stanowi problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

3 250 zł70 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 -pokojowe o pow 70m2 przy ul Kwiatkowskiego 46/drabinianka 5 pietro Winda Mieszkanie znajduje się w bajecznej okolicy i jezioro rzeka droga rowerowa plaża w jeziorze można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Straszydle

Straszydle,podkarpackie

99 000 zł1 600 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przepięknie położona działka w otulinie lasów w malowniczej okolicy. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo atrakcyjną nieruchomość gruntową dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Matysowska

Rzeszów,podkarpackie

879 000 zł2 508 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 25 arów ul. Matysowska, rzeszów (matysówka) Jeśli szukasz idealnej lokalizacji pod budowę nowoczesnego domu jednorodzinnego lub inwestycję deweloperską, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł117 m² 6 414,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej z ogrodem Rzeszów, ul. Magiczna | opis inwestycji | - 0 % prowizji oraz brak podatku pcc! Szukasz komfortowego domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pruchnik

Pruchnik,podkarpackie

159 000 zł1 452 m² 109,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa