dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 268 ogłoszeń

49 000 zł2 000,64 m² 24,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 20 arów Krzątka koło Majdanu Królewskiego. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 20 arów, położona w miejscowości Krzątka, w gminie Majdan Królewski. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 828 zł60,47 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości prezentujemy II etap inwestycji od sprawdzonego dewelopera na Osiedlu Wilkowyja. Całość składa się z 16 mieszkań 2-3 pokojowych o metrażach od 33 do.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł320 m² 1 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 017 m²

Łazy (osiedle), gm.Radymno - Wd niu 26.01.2026 r obnizka ceny z 419 tys. zł Dom wolnostojący o pow. użytkowej około 160 m2 (całkow. 240 m2), w zacisznej części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z dwoma balkonami i komórką lokatorską znajdujący się przy al. gen Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego. Mieszkanie o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 15 arów położona w Wierzbnej/ gm. Pawłosiów. Działka płaska, w kształcie prostokąta, położona w sąsiedztwie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulne mieszkanie w sercu Bieszczad Ustrzyki Dolne, ul. 29 Listopada Szukasz idealnej bazy wypadowej w góry lub sprawdzonej inwestycji pod wynajem? To mieszkanie łączy w sobie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym domu w otoczeniu przyrody, z dala od zgiełku miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana w miejscowości Hadle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowoczesny lokal biurowo-handlowy o powierzchni 60 m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku usługowego z windą w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m położone przy ul. Hanasiewicza 17 w Rzeszowie. Lokal znajduje się na parterze w niskim 3-piętrowym budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł77,14 m² 8 426,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,14 m2 znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Idealnie sprawdzi się dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 081 900 zł66,99 m² 16 150,17 zł/m²

 

Piętro:9/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż apartament w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena. Nieruchomość W47 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pięknym widokiem Mogielnica, gm. Boguchwała (10 km od Rzeszowa) Jeśli marzysz o swoim domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia Czynsz wynajmu:10 000 zł (50zł/m ) Dostępny: do adaptacji Charakterystyka lokalu:200 m , open space do możliwej adaptacji w ścianki w celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²98 m² 12 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U27 o powierzchni 98 m , który znajduje się na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe Mielec, ul. Warneńczyka Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł167 m² 4 065,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wyłącznie w Stoprocent Nieruchomości- na sprzedaż dom wolnostojący z dużą, 24-arową działką położony w Wysokiej Głogowskiej miejscowości cieszącej się dużym zainteresowaniem ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomosci. Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy Głogowa małopolskiego osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 zł3 326 m² 8,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Malowniczo położona działka o powierzchni 33,26 ara położona w miejscowości Pantalowice (powiat przeworski, gmina Kańczuga). Działka rolna, która może stanowić bezpieczną lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł147 m² 5 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 192 m²

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamienica Górna, w gminie Brzostek, usytuowany na przestronnej działce z dodatkowym gruntem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 50,29 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł1 123 m² 267,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzuć okiem na Video dołączone do ogłoszenia! :) Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 11,23 ar, zlokalizowaną zaledwie 1,8 km od ul. Jana Pawła II w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 25,7 ara położona przy drodze asfaltowej w Wadowicach Górnych, w sąsiedztwie lasu. Na działce znajduje się fundament pod budynek typu:dom weselny- pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na Sprzedaż Sielec, gmina Iwierzyce Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o parametrach działki budowlanej tzn. obecnie bez Warunków Zabudowy, jednak działka w całości leży.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 000 zł1 566 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:790 m²

Oferta sprzedaży kompleks produkcyjno-biurowy, machowa + pnb na dodatkową halę Lokalizacja Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,79 ha (działki: 0,41 ha oraz.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 883 m² 89,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 2883 m przy lesie w Tarnobrzegu Ocice. Jeśli marzysz o domu w otoczeniu zieleni, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. To miejsce, gdzie cisza naprawdę znaczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 597 000 zł2 640 m² 0,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu kompleks zabudowań po byłej spółdzielni zlokalizowaną we wsi Miękisz Nowy, gm. Laszki, pow. Jarosławski Zabudowania: 2640 m Powierzchnia gruntu: 7,78 ha.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł80 m² 1 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży zabudowanej działki o powierzchni 5 000m2 zlokalizowanej w miejscowości Laskówka, gmina Dynów. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł4 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż piękną, widokową działkę budowlaną o regularnym kształcie i powierzchni 43 ary. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 300 m² 673,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości działka o powierzchni 2300m2 znajdująca się w samym centrum Bratkowic! Atuty nieruchomości: - działka posiada wydane warunki zabudowy!.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51,94 m² 8 644,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż gotowe do wykończenia mieszkanie o powierzchni 51,94 m2, zlokalizowane na III i IV piętrze niskiego bloku z windą z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,60 m² 11 533,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 47,6m2 mieszczące się na wysokim parterze przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu dom wolnostojący z olbrzymim potencjałem zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa przy ulicy Słocińskiej. Prezentowany budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 200 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wesoła 32ar gm. Nozdrzec Tylko u nas Oferta na wyłączność Województwo Podkarpackie Powiat Brzozowski Gmina Nozdrzec Miejscowość Wesoła Oznaczenie użytku RV, RVI, Media -.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł4 737 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Super widokowe działki na nasłonecznionym południowym stoku 2 pięknie położone działki idealne pod budowę wymarzonego domu z cudnym widokiem na okolicę. Dostęp do prądu i gazu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Gorzycach przy ul. Piłsudskiego, położony na dużej działce o powierzchni 1002 m . Nieruchomość oferuje przestronne wnętrza, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 28 arów, zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Wola Zgłobieńska, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przestrzeń, spokój i solidność Twój nowy dom w Rozborzu k. Przeworska 140 m | 5 pokoi | garaż | taras | balkon | 13 arów działki (+ opcja dokupienia 14 arów) Szukasz miejsca, które.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,02 m² 10 179,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 3-kondygnacyjnego budynku z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

340 200 zł3 402 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oaza Spokoju w Berezce - Działka czekająca na Twoją Wizję! Odkryj swoje miejsce na ziemi w Berezce - urokliwej miejscowości, która jest idealnym kompromisem miedzy bliskością ikonicznej.

Szczegóły ogłoszenia