dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

60 000 zł831 m² 72,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka rekreacyjna o numerze eweidencyjnym 2349 położona w Krośnie w dzielnicy Białobrzegi. Nieruchomość w kształcie prostokąta, teren lekko wzniesiony. Media.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł125,50 m² 7 051,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Parterowy dom z ogrodem Pysznica 125,5 m działka 1131 m Więcej zdjęć na naszej stronie internetowej

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości homespace przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w Budach Łańcuckich o łącznej powierzchni 37,48 ar wraz z 1/2 udziału w drodze dojazdowej. Numer działki.

Szczegóły ogłoszenia

18,46 zł/m²65 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> krótki opis nieruchomości: do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 65 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji - Jasło, ul. Asnyka. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe w wysokim standardzie w Rzeszowie ul. Nowowiejska (drabinianka). Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam widokową działkę w Golcowej - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim w powiecie brzozowskim w gminie Domaradz. Wieś graniczy z Domaradzem,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 839 m² 88,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlana. Oferta obejmuje sprzedaż działki budowlanej położonej w miejscowości Czarna Górna ( powiat bieszczadzki) Działka posiada wydaną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki budowlanej, zlokalizowanej w Sanoku przy ul. Władysława Łokietka (boczna od ul. Wyspiańskiego) działka:.

Szczegóły ogłoszenia

67 590 zł6 759 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa Z warunkami zabudowy - bratkówka, 67,59 ar Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, widokową działkę położoną w miejscowości Bratkówka (gmina Wojaszówka, powiat krośnieński,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł129 m² 5 031,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej części Głogowa Małopolskiego przy ul. Polnej. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących domu z dużą działką, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 200 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek handlowo - usługowy z magazynem o łącznej powierzchni 1200m2 zlokalizowany w Tyczynie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł57,79 m² 8 305,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Olchowe wzgórze - Mieszkania zaprojektowane z myślą o wygodzie i codziennym komforcie Piętro - 57,79 m z balkonem, garażem i miejscem postojowym cena mieszkania: 480 000 zł;.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dzierżawy działki zlokalizowanej w Sanoku przy ul. Przemyskiej miejscowość Sanok powiat Sanocki gmina Sanok dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²275,85 m² 8 276 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Jana Pawła II 10, jarosław Liczba pomieszczeń: 13 Grunt: dz. ewid. nr 1712 o pow. 2 681 m2 Cena: 32 zł/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która.

Szczegóły ogłoszenia

729 998 zł60 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w idealnym stanie ul. Paderewskiego (słocina / Dzielnica Parkowa), rzeszów Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 887 m² 111,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana przyznanymi Warunkami Zabudowy położona w spokojnej zielonej okolicy, tuz przy ścianie lasu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł43 m² 16 023,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży stylowego i doskonale zaprojektowanego mieszkania o powierzchni ok. 43 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek sprzedawanych jako całość, położona w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 50,60 m2 z balkonem o powierzchni 3,10 m2 zlokalizowane przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Estaton ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w Sanoku przy ul. Lipińskiego. Dokładny adres lokalu: ul. Lipińskiego 209 38-500.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł53,90 m² 11 966,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na wyłączność dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,90 m (powierzchnia całkowita 60,47 m ), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 500 m² 213,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 3 działek budowlanych położonych w spokojnej i rozwijającej się okolicy zabudowy jednorodzinnej. Jedna z działek w bezpośrednim sąsiedztwie została już.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 289 m² 45,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż nieruchomość W dębowcu Dębowiec wieś w Polsce, znajdująca się na Pogórzu Jasielskim, administracyjnie położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim,.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł85,28 m² 11 022,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż w miejscowości Malawa. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł118,98 m² 9 665,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Szukasz nowoczesnego domu pod miastem, w otoczeniu zieleni i z szybkim dojazdem do Ustrzyk Dolnych? W sprzedaży znajdują się dwa identyczne budynki mieszkalne jednorodzinne, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł67,40 m² 6 973,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem 67,4 m Nowoczesny projekt, niska zabudowa, spokojna okolica | szybki dojazd do Rzeszowa Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł180 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 677 m²

W ofercie dom wolnostojący, zlokalizowany na lekko pochylonej działce nr 2038/1 o powierzchni 1677 m w malowniczej miejscowości Domaradz, w powiecie brzozowskim. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł116 m² 11 974,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,68 m2, położony w północnej części Rzeszowa przy ul. Warszawskiej. Najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 958 m² 35,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Mint Property oferuje na sprzedaż działkę częściowo widokową położoną w Broniszowie w gminie Wielopole Skrzyńskie. Działka o powierzchni 0,1958ha.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł2 256 m² 1 502,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 256 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjny, teren inwestycyjny w Dukli (województwo podkarpackie, powiat krośnieński, gmina Dukla) przy ul. Trakt Węgierski 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł61 m² 12 606,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania w zabudowie szeregowej - dwulokalowej. Nieruchomość o powierzchni 61 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na trzecim piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł132,97 m² 5 256,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu o powierzchni 130 m2. Dom w zabudowie bliźniaczej znajduje się w malowniczej okolicy Jasionki, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł169,85 m² 1 524,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Wyjątkowa oferta - dom wolnostojący w Kolbuszowej, ul. Partyzantów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł3 500 m² 0,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Załuż woj.podkarpackim. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna! Tylko u Nas w top-nieruchomości : Jak szukasz mieszkania z balkonem w dobrej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum to ta oferta skierowana jest do Ciebie. DO.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 586 zł88,73 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88.73 m2 z balkonem oraz ponad 16m2 tarasem! W cenie mieszkania miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 990 zł120 m² 5 999,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Oferta sprzedaży domu na 7 arowej działce w Smolarzynach. To dom, w którym można stworzyć prawdziwy rodzinny azyl z dala od miejskiego zgiełku, zachowując bliskość miasta. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 313 m² 114,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najatrakcyjniejszych części Przemyśla przy ul. Krzywieckiej, boczna Węgierskiej Działka o powierzchni 1313 m2, z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

29,43 zł/m²20,39 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przemyśl, ul. Dworskiego Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ok 20m2, znajdujący się na parterze budynku. Nieruchomość położona jest w świetnej lokalizacji w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,60 m² 11 531,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2 pokoje | generalny remont W 2011 roku | piwnica | rewelacyjna lokalizacja | spokojne osiedle Wyłącznie w homfi. Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo zadbane i urządzone ze smakiem mieszkanie,.