dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

26 000 zł2 100 m² 12,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Harklowa - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, gmina Skołyszyn. Do sprzedania działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł220 m² 3 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż funkcjonalny dom w stanie deweloperskim o powierzchni 220 mkw, wybudowany z materiałów najwyższej jakości według indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44,84 m² 10 013,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem, w pięknym otoczeniu, os. Tysiąclecia Oferta na wyłączność, dostępna tylko w homfi. Mieszkanie do remontu - te nowoczesne zdjęcia są.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 605 m² 239,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wejdź na tą działkę i poczuj wygodę z podmiejskim spokojem. Przy ul. Podleśnej w Rzeszowie działka łączy zieleń z pierwszą linię zabudowy przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł5 504 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolną zalesioną w miejscowości Obarzym w woj. podkarpackim, powiat brzozowski gmina Dydnia. Odległość od najbliższego miasta powiatowego Brzozów ok. 23 km. w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł84,06 m² 6 055,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z radością prezentuje nową inwestycję! W ofercie 3-pokojowe mieszkanie na piętrze o powierzchni 57,38 m2 z balkonem i poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł49,98 m² 10 384,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji- stanisława Wyspiańskiego -rzeszów opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 49,98m2 - piętro: 2 z 4 - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną przeznaczoną pod usługi, usytuowaną w Krośnie przy ulicy Bieszczadzkiej. Działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 795 zł98,47 m² 7 878,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 m²

Szukasz przestrzeni, która daje niezależność domu jednorodzinnego, ale cenisz sobie bezpieczeństwo i prestiż zamkniętego osiedla? Ta oferta na rzeszowskiej Słocinie to połączenie nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł360 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Good Life Nieruchomośc i prezentuje Państwu do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 360 m2 położona na ogrodzonej posesji. Obiekt zlokalizowany w miejscowości Lipie strefa Rogoźnica.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł17,28 m² 4 919 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż: garaż murowany 17,28 m Rzeszów, ul. Króla Augusta | Centrum miasta | Z prądem i siłą Na sprzedaż oferujmy murowany garaż o powierzchni 17,28 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 30ar zabudowana murowanym budynkiem, krytym blachą, wykorzystywanym kiedyś do działalności handlowej. Położenie przy drodze asfaltowej, na płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, styl i świeżość ul. Poniatowskiego, stalowa Wola Szukasz mieszkania, które nie tylko dobrze wygląda, ale też daje poczucie przestrzeni i komfortu? Biuro nieruchomości Domino.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 806 m² 88,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 18,05 ara, położona w miejscowości Trepcza przy ul. Sanockiej, zaledwie 8 minut od centrum Sanok. Nieruchomość zlokalizowana jest na początku.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł220,90 m² 6 201,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyłącznie w Central Office! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - elegancki i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia gotowe gabinety/ Sikorskiego Jarosław Sikorskiego Jarosław, obok wejścia do Galerii Handlowej. Do wynajęcia gotowe gabinety medyczne o pow. 8,60 m2 i 9,90 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 785 m² 100,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż kompleks działek położonych w malowniczej miejscowości Stężnica, w gminie Baligród, w otoczeniu bieszczadzkiej przyrody i spokojnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 300 m² 142,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z dobrym dojazdem. Nieruchomoac jest niereguralnego kształtu o wymiarach: dl. 94.5m x 14m szerokości. Cały areał tej działki wynosi 1300m2. Klasa; rii, ps III. Prad.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł100 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 156 m²

Sprzedam dom do remontu Z działkami 22 ar + 32 ar Na sprzedaż dom do remontu w miejscowości Haczów (pow. brzozowski), położony na działce 17 arów. Na nieruchomości znajduje się murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 76 m , zlokalizowany w jednej z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60,12 m² 10 961,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe- 61m2- mieszkanie na parterze na Osiedlu Dworskie Ogrody w Rzeszowie ( Krakowska ) opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni 60,12m2 z tarasem 24,45m2 - trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Estaton ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe trzypokojowe mieszkanie 53m2 położone w północnej części miasta Nieruchomość położona jest w nowo wybudowanym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł77 m² 2 701,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:992 m²

Na sprzedaż dom drewniany, o powierzchni zabudowy ok. 77 mkw., położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 9,92 ar w Sanoku, przy ulicy Kiczury, w dzielnicy Wójtostwo.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł270 m² 3 329,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w miejscowości Olchowa, przy głównej drodze krajowej 94. Nieruchomość jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 434 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 24,34 ara, idealne miejsce na Twój wymarzony dom lub inwestycję. Media: - wszystkie media na działkach sąsiednich Dodatkowy atut: właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł7 600 m² 59,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o domu, który stanie się Twoją prywatną enklawą spokoju, zaledwie kilkanaście minut od Rzeszowa? Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 579 zł67,07 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe w stanie deweloperskim przestronne mieszkanie z dużym pokojem dziennym o pow. ok. 32m2 oraz balkonem (zadaszonym). Technologia pasywna. Dodatkowo rekuperacja, fotowoltaika oraz.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł49,70 m² 12 273,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nowocześnie urządzone z ogródkiem, usytuowane w dzielnicy Drabinianki przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Kameralne zamknięte osiedle tylko dla mieszkańców! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

21,80 zł/m²19,27 m² 420 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Przemyślu, przy ul. Langiewicza. Przedmiotowy lokal zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 750 zł73,50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 73,5 m , położonego na dziewiątym (ostatnim) piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.82,89m położone na ósmym piętrze w wieżowcu przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 172,40 m² 2 558,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:19 200 m²

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje piękny, zabytkowy zespół dworsko - pałacowy mieszczący się na terenie dawnej Nowej Wsi Czudeckiej. Czudec, powiat strzyżowski, województwo podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 zł67,50 m² 21,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Trzypokojowe przestronne mieszkanie z balkonem przy ul. Ratuszowej w Dębicy Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. Ratuszowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 090 000 zł7 921 m² 390,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Szukasz działki pod inwestycje z widokiem, sam zobacz! top-nieruchomości oferuje : Do sprzedaży działka o powierzchni 79,21a (7921m2) położona przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 768 m² 225,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 17,68 ar, położona przy ul. Łąkowej w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Dębicy. Teren charakteryzuje się płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,53 m² 6 037 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Krosna świetna lokalizacja! uwaga! każde pomieszczenie mieszkalne posiada wyjście na balkon typu loggia! I piętro! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²114 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni całkowitej 114 m2 przy ul. Handlowej w Rzeszowie. Oferowany lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł45 m² 11 044,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Aktualizacja oferty! Oferujemy na sprzedaż lokal handlowo usługowy o powierzchni 45,40m2, usytuowany w Krośnie przy ul. Krakowskiej bezpośrednio przy głównym szlaku komunikacyjnym miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł1 800 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Cena od 9.000ZŁ ZA 18AR! Prezentujemy do sprzedaży działki o różnych powierzchniach położone w miejscowości Lutcza (gmina Niebylec, powiat strzyżowski) na Podkarpaciu. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł64,41 m² 6 660,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej o powierzchni 64,41 m2 usytuowane na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy dwa miejsca postojowe. Inwestycja została.