dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

85 000 zł4 900,04 m² 17,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wola Dębowiecka wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, gmina Dębowiec. Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 49a 04m2, z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2 pokoje w Mielcu Gotowe do zamieszkania / Idealne pod inwestycję! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł39,38 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,38 m w centrum miasta Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 5! Mieszkanie jest w pełni wyposażone, dedykowane zarówno dla osób szukających własnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63,60 m zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Starzyńskiego 20 - na zielonym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:11/41

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowe - pięknie urządzone 3 pokojowe mieszkanie, położone na 11 piętrze w kompleksie mieszkaniowym olszynki park w Rzeszowie. Budynek: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150 m² 10 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Firma Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę na wyłączna sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Słocina. Kilkuletnia nieruchomość znajduje się w cichym spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł52,61 m² 10 570,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie na parterze z dużym ogrodem | blackwood Krasne Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,61 m w kameralnej inwestycji blackwood w Krasnem, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

276 750 zł1 500 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu 15 arowej działki w Budach Głogowskich przy drodze asfaltowej. Działka zlokalizowana w pobliżu lasu oraz przystanku szynobusowego Na działce Warunki Zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł43 m² 54,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania do wynajęcia o powierzchni 43 m2 przy ul. Miłej - os. Drabinianka. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł105 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

> krótki opis nieruchomości Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w miejscowości Żeglce, położonej w gminie Chorkówka, powiecie krośnieńskim, województwie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 700 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 17 arów o wymiarach ~35x47m, położona w miejscowości Borek Stary, gmina Tyczyn, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie osiedle Projektant. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł120 m² 74,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wyjątkowa nieruchomość W pruchniku 120 m , 24 ary, fotowoltaika, zabudowania dodatkowe Cena: 899 000 zł Lokalizacja: pruchnik, powierzchnia domu: 120 m Powierzchnia działki: 2400.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: oferujemy przestronne, 5-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 104 m usytuowane na ul. gen. Władysława Sikorskiego w Rzeszowie Dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł21 295 m² 108,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz działki budowalnej z widokiem na jezioro Solińskie? Przedstawiamy na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 2,12 ha położoną w turystycznej miejscowości Zawóz na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 327 m² 65,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 53 arów położoną w malowniczej miejscowości Bóbrka, zaledwie kilka minut od Jeziora Solińskiego. To miejsce idealne dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł159 m² 4 371,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 159 m | ścisłe centrum Rzeszowa | inwestycja z Najemcą Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 159 m , położony w ścisłym centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 900 m² 103,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę położoną w Nagawczynie.Nieruchomość o powierzchni 0,2900 ha o regularnym kształcie o wymiarach 27x107, teren.

Szczegóły ogłoszenia

48 700 zł1 700 m² 28,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1700 m2 w Brzezinach powiat ropczycko-sędziszowski gmina Wielopole Skrzyńskie. Położona bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej. Dostępne media prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Prosper Home do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta! Rzeszów ul. Jacentego Gałęzowskiego Szukasz komfortowego mieszkania do zamieszkania na już w świetnej lokalizacji ?!mamy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 852 m² 136,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o przestronnej działce, w zacisznym miejscu, z własnym stawem i wszelkimi udogodnieniami cywilizacyjnymi, to zapraszam do zapoznania się z naszą propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Produkcja garmażeryjna, imprezy okolicznościowe , restauracja, catering, gotowy biznes. Oferujemy do wynajęcia lokal restauracyjno - bankietowy z dużym zapleczem produkcyjnym dla gastronomii.

Szczegóły ogłoszenia

7 899 000 zł843 600 m² 9,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w homfi! Na sprzedaż cudownie położona działka w Bieszczadach, z widokiem na Połoniny o powierzchni 84,36 ha. Nieruchomość zlokalizowana w gminie Lutowiska,.

Szczegóły ogłoszenia

86 040 zł956 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż 12 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Wyżne, gminia Czudec, powiat rzeszowski. Powierzchnia działek: od 9.56 ar do 11.68 ar Cena każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 845 zł110,94 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia: dom w zabudowie szeregowej, w wyjątkowej okolicy z widokiem na panoramę Rzeszowa. Oferta dotyczy stanu deweloperskiego, segment środkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 498 zł48,27 m² 9 250,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Już gotowe w stanie deweloperskim, 3 - pokojowe mieszkanie, o funkcjonalnym układzie, na 1 piętrze w niskiej kameralnej zabudowie. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

1 037 000 zł235 m² 4 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 311 m²

Dom na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o pow.235m2+piwnica 40m2 na działce 23,11ara w Mielcu. Lokalizacja to dodatkowy atut dla osób,które oprócz domu mieszkalnego poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł900 m² 254,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w Łańcucie przy ul. Sowińskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł240 m² 3 120,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z potencjałem inwestycyjnym | 5 mieszkań | sokołów małopolski | centrum logistyczne & rozbudowa infrastruktury sprawdz wideo promocyjne dołączone do ogłoszenia :) lokalizacja Sokołów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny narożny segment szeregówki o powierzchni 180 m , idealnie nadający się pod różnego rodzaju działalność biznesową: biuro, gabinety,.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 298 m² 118,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul.Kwiatowa działka budowlana o pow. 13 arów (1298 m2) w zielonej części miasta, wyjątkowe miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Działka w pełni uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²735 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia duży atrakcyjny obiekt biurowo-magazynowy o powierzchni 735 m 2 , składający się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 451 zł58,39 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy kameralny 2 piętrowy budynek mieszkalny z windą zaraz przy planowanym ogrodzie kieszonkowym o powierzchni aż 30 ar. W ogrodzie ustawione zostaną leżaki i ławki oraz huśtawki.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł5 400 m² 27,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży widokowa działka w malowniczej miejscowości Huta Gogołowska, gmina Frysztak, powiat strzyżowski. Działka położona jest na terenie malowniczego Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 500 zł53,59 m² 9 899,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,59m2 z tarasem oraz ogródkiem, w znakomitej lokalizacji - Rzeszów, ulica Zawiszy Czarnego. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 53,59m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 804 m² 116,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 18.04 ara, położona w miejscowości Terliczka, w powiecie Rzeszowskim. Dojazd do działki Gminną drogą utwardzoną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 860 zł55,54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania 3 pokojowego z dużym narożnym ogrodem, które łączy w sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 751 m² 56,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną działkę na sprzedaż, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Dobrynin, powiat mielecki, województwo podkarpackie. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomosci. Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy Głogowa małopolskiego osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł5 500 m² 34,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny