dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

99 000 zł6 400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość położona w Nisku, powiat Niżański. Działka położona jest w kompleksie stawów , powierzchnia działki to 64,35 ara kształt.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²60 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Olszynki Park to miejsce doskonałe zarówno do zamieszkania w świetnie skomunikowanej okolicy w sercu Rzeszowa, lokalizacja gustownego biura lub jako inwestycja środków pod kątem zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 200 m² 52,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy Ryszkowa Wola Oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 22 arów, położoną w miejscowości Ryszkowa Wola, zaledwie 300 metrów od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli poszukujesz działki w spokojnej, widokowej okolicy mamy coś dla Ciebie! W ofercie działka budowlana nr 331/1, 331/2 o powierzchni 54 ary położona w malowniczej Hucie.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł400 m² 0,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Skołyszynie w powiecie jasielskim.Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 971 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w malowniczej okolicy Działka o powierzchni 0,1971 ha + udział w drodze dojazdowej, na działkę zostały wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m z działka 2,16 ar. Kolejny V etap rodzinnego osiedla przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Standard wykończenia: stan.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106,99 m² 7 944,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 106,99 m (powierzchnia użytkowa: 83 m ), położonego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł148 m² 4 695,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 148m2, wybudowany w 2025 roku na bazie popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł1 380 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W przysiekach gmina skołyszyn! Prezentujemy Państwu bardzo ładną działkę budowlaną o pow. 13,80 ar miejscowości Przysieki, gmina Skołyszyn. Działka posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49 m² 11 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

W ofercie biura Estaton prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane w budynku z roku 2013 przy ul. Biecka w Rzeszowie Ulica Biecka w Rzeszowie to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 900 zł93 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Witamy na naszym bezpiecznym zamkniętym osiedlu, gdzie zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych mieszkańców. Wzgórze herburtów" osiedle smart & eco Całe osiedle będzie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 100 m2 zlokalizowane przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł56,20 m² 9 056,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z radością prezentuje nową inwestycję! W ofercie 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 56.20 m2 z ogrodem o powierzchni 143 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 100 m² 51,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2100 m , położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Zagorzyce, w powiecie ropczycko-sędziszowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

164 475 zł1 875 m² 87,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mchawa, na sprzedaż piękna widokowa działka położona na wzniesieniu. Na sprzedaż działka o pow. 1875 m2, która posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł263,20 m² 3 552,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

W sprzedaży komfortowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 165m2 z dużym czterostanowiskowym garażem (77m2) idealnym do prowadzenia działalności. Dom mieści się na 9 arowej działce, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:600 m²

DO wynajęcia: lakiernia samochodowa przemyśl, ul. Słowackiego Szukasz gotowego miejsca na lakiernię samochodową? Ta oferta to idealne rozwiązanie dla firm zajmujących się renowacją i naprawą.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł22 784 m² 7,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa, niższa cena działka rolno-leśna na sprzedaż - kołaczyce Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 2,2645 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł55,43 m² 7 198,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i poddaszem - spokój i wysoki standard blisko Rzeszowa Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z budynkiem do remontu Kąkolówka, gmina Błażowa Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 62,68 ara (6268 m) położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł60 m² 10 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Rzeszowskie Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Projektant przy ul. Bieckiej. Idealne dla rodzin lub jako inwestycja. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł88,20 m² 7 811,79 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Solarza 2. Nieruchomość położona jest na 5 piętrze w dziewięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł53,70 m² 10 242,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje kameralną inwestycję 40 mieszkań w zabudowie szeregowej - dwulokalowej. Osiedle o nowoczesnej architekturze, zlokalizowane w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł552 m² 1 811,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 365 m²

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 6 365 m 2. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego do dnia 05.12.2089r działek gruntu: udział   części -.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł222,30 m² 5 618,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2011

Przestronne, ekskluzywne mieszkanie w Sanoku Jeśli szukasz prestiżowej nieruchomości w Sanoku mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Na sprzedaż bardzo eleganckie dwupoziomowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 038 zł54,87 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie, z tarasem oraz sporym ogródkiem - idealna opcja dla rodziny oraz osób, które potrzebują przestrzeni oraz ciszy i spokoju. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł64,42 m² 9 298,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:236 m²

Na sprzedaż wykończony dom wolnostojący przy lesie w cenie mieszkania! Zakup bezpośrednio od Dewelopera > ani podatku pcc! Bardzo ciekawa propozycja dla osób, które marzą o zamieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł943 m² 158,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni około 9,5 ara, położone w atrakcyjnej i spokojnej części Krosna. Działki nadają się na budowę garaży bądź mniejszych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł77,73 m² 7 397,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Zawiszy Czarnego w Rzeszowie. Przemyślany i elegancki projekt architektoniczny, dbałość o każdy szczegół i przede.

Szczegóły ogłoszenia

14,07 zł/m²59 m² 830 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal na dworcu w Nowym Zagórzu na działce nr. 71/11 obręb Zagórz przy ulicy Dworcowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 51m 2 w Krośnie przy ul. Lelewela (osiedle Guzikówka). Układ pomieszczeń: 2 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 519 m² 49,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Dobre Klucze Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki w miejscowości Urzejowice w powiecie przeworskim woj. podkarpackie. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 15,19 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł60,18 m² 8 042,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dostępne mieszkanie na piętrze- aleja krakowska 2.0 Dzięki doskonałej lokalizacji na granicy Rzeszowa i Świlczy, mieszkańcy mogą korzystać zarówno z miejskich atrakcji, jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 25,09 a zlokalizowaną w Sędziszowie Małopolskim przy ulicy Wiejskiej. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł17 528 m² 177 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o przeznaczeniu przemysłowo-usługowym, położoną w jednej z dobrze rozwijających się części Krosna. Działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, wybudowanego na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, położonego w miejscowości Turze Pole,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce około 6 arów w Łańcucie na ul. Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Ustrobna gm. Wojaszówka Na sprzedaż urokliwy dom położony w spokojnej miejscowości Ustrobna, idealny dla osób ceniących ciszę i bliskość natury. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 735 m² 149,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1735 m2 zlokalizowaną w miejscowości Olchowa, w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł415 m² 5 539,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:4 199 m²

Gotowy, dochodowy pensjonat w sercu Bieszczad Berezka, gm. Solina 400 m | 4 niezależne apartamenty | 41,99 a Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż,.