dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

30 zł/m²30,60 m² 918 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Dębicy przy ul. Głowackiego. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przemyśl, ul. Grunwaldzka / Goszczyńskiego - Do Wynajęcia: garaż Murowany / Magazyn Szukasz bezpiecznego i funkcjonalnego miejsca na swój samochód, motocykl, rower czy może potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

77 910 zł1 113 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks 4 działek budowlanych - Żółków Oferujemy atrakcyjny kompleks czterech działek z wydanymi warunkami zabudowy, położonych w miejscowości Żółków, gmina Jasło,.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł1 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Nowoczesne Centrum Handlowo-Usługowe oferta wynajmu powierzchni Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu powierzchni w nowoczesnym centrum handlowo-usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 000 zł50 m² 14 560 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowy apartament o powierzchni 50 m2 , który znajduje się na parterze na Paderewskiego Park. To przestronne, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł55,40 m² 5 993 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie / lokal usługowy centrum Brzozowa Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 55,4 m, położona w samym sercu Brzozowa, w nowym budynku z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

4 działki Wola Rafałowska 16 12ar wz na dom " Tylko u Nas, oferta na wyłączność " Gmina Chmielnik miejscowość Wola Rafałowska Działki widokowe OPIS NIERUCHOMOŚCI :.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł230,10 m² 2 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu nowoczesny parterowy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem wg. projektu karol II (dobre domy Flak & Abramowicz) w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki komercyjne w strefie przemysłowej Leżajsk Szukasz idealnej lokalizacji pod inwestycję? Ta oferta to doskonała propozycja dla przedsiębiorców i inwestorów, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

81 550 zł1 165 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się nieruchomość składająca się z działki o nr 112/5 o pow. 0,1165ha, położona w m. Wiązownica, powiat jarosławski.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę najmu przestronnego lokalu o powierzchni 283 m , usytuowanego w prestiżowej lokalizacji - Plac Jana Kilińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²84,91 m² 4 670 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia, przestronny i funkcjonalny lokal biurowo - usługowy o powierzchni 84.91 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

47,69 zł/m²331,34 m² 15 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa o łącznym metrażu 331,45m zlokalizowana jest w Rzeszowie na terenie strefy ekonomicznej Dworzysko. Charakterystyka obiektu: powierzchnia magazynowa: 331,45.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł18 546 m² 56,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w zakolu rzeki Wisłoka - bezpośrednio sąsiadująca z obszarami żwirowni i stawem rekreacyjno- łowieckim. Krajowice, gmina Kołaczyce w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48,52 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami ul. Architektów, rzeszów Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,52 m , położone na 12. piętrze (w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w miejscowości Chrząstówka (gmina Jasło, województwo podkarpackie). Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Certus przedstawia lokal użytkowy w Rzeszowie o powierzchni 48m2, lokal składa się z 3 pokoi. Parter, budynek biurowy. Dostępny parking. Łatwy dojazd śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Rzeszowa przy ulicy Alsa. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł219,64 m² 5 458,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Cena obejmuje sprzedaż domu w standardzie 'pod klucz', z gotowym do zamieszkania wyposażeniem. Biuro Ideal Home Nieruchomości przedstawia Państwu Inwestycję domów jednorodzinnych "leśny.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł5 408 m² 8,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę rolną z możliwością przekształcenia na rekreacyjną w miejscowości Dębowiec w woj. podkarpackie, powiat jasielski, gmina Dębowiec. Dębowiec położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł43,95 m² 6 029,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,95m2 położonego w Krośnie na os.Magurów, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 773 m² 42,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 17,73 ara położona w malowniczej miejscowości Lalin, gmina Sanok. Nieruchomość posiada bezpośredni dojazd asfaltową drogą powiatową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł138 m² 3 615,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie, dzielnica Budziwój. Oferowana nieruchomość o pow. 121 m2 położona jest na działce o pow. ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł975 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Tarnawcach, w sąsiedztwie Krasiczyna miejscu, które harmonijnie łączy ciszę, naturę i otwartą przestrzeń z wygodnym, szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł104,57 m² 6 503 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Bez prowizji! bez pcc! domy W stanie deweloperskim czekaja na ciebie! Oferujemy wyjątkową inwestycję składającą się z 4 domów w zabudowie szeregowej, położoną w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł69,74 m² 8 675,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 69,74 m2 z balkonem znajduje się na ostatnim poziomie sześcio piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł74,90 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie położone przy ul. Goszczyńskiego w jednej z najbardziej cenionych części miasta, łączącej spokój osiedla z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

**oferta premium działka budowlana | jaksmanice (10 min od przemyśla)** Na sprzedaż działka budowlana o pow. ok. 13 arów, zlokalizowana w miejscowości Jaksmanice, gm. Medyka, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 584 zł54,03 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,03 m , położone na 6. piętrze w nowopowstającym, 14-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 933 m² 57,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki o powierzchni 29,33ara, zlokalizowanej w spokojnej miejscowości Turbia o numerze ewidencyjny 778, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł8 211 m² 389,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - okazja dla dewelopera, rzeszów - Drabinianka Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 82,11 ar (31 x 266 m) , położona w Rzeszowie - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

122 280 zł1 019 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lubenia 10,19ar. WZ na dom " Tylko u Nas, oferta na wyłączność " Lubenia woj. podkarpackie, powiat rzeszowski opis nieruchomości : - dojazd: drogą współwłasną -.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł67,20 m² 40,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Małopolska. Nieruchomość o powierzchni 67,20 m 2 wraz z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

963 850 zł52 100 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: wyjątkowy teren inwestycyjny z dworkiem i panoramicznym widokiem - Pstrągowa, gm. Czudec | 5,21 ha Marzysz o miejscu z duszą, widokiem zapierającym dech i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł80,20 m² 8 341,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze. Spokojna okolica a zarazem niedaleka odległość od ścisłego centrum sprawi iż nowi.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł78,90 m² 9 239,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie na parterze idealne dla rodzin oraz osób ceniących komfort i dostępność Oferuję wyjątkowe mieszkanie o wielkości 78.9mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł7 200 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z dostępem do linii brzegowej rzeki Wisłok. Nieruchomość położona we wsi Kobyle gmina Frysztak. Powierzchnia działki to 72 ary w kształcie zbliżonym do prostokąta. Dojazd stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 76,25 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł140 m² 3 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową propozycję - dom wolnostojący usytuowany w malowniczej lokalizacji w Jaśle. Nieruchomość ta, wybudowana w 1925 roku, zaskakuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²61,13 m² 6 724 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu lokal komercyjny w Rzeszowie zlokalizowany w nowej prestiżowej inwestycji Olszynki Park. Lokal o dokładnej.