dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

669 000 zł61,59 m² 10 862,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położony w centrum miasta - Ul. Cegielniana w Rzeszowie. Nieruchomość ma powierzchnię 61,59 m2 i jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana W miejscowości równe, gmina Dukla | Beskid Niski Działka w trakcie wydzielania objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp). Media: wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Szanowni Państwo, w dniach 18-28 maja biuro nieruchomości będzie nieczynne z powodu urlopu. W tym czasie kontakt telefoniczny, mailowy i internetowy będzie niemożliwy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2 przy ulicy Św. Rocha na osiedlu Słocina. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w bloku 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 747 zł48,30 m² 8 090 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe deweloperskie mieszkanie, nowa Dęba ul. Kwiatkowskiego, powierzchnia 48,30 mkw - cena 390 747 złotych. Opis 2-pokojowe mieszkanie numer m7 położone na 1.piętrze w inwestycji Nowa Dęba;.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 232 m² 142,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia budowlaną działkę o powierzchni 12,34 arów, położoną przy ulicy Kosynierów Racławickich w Dębicy.Nieruchomość objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez podatku pcc i prowizji! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m , zlokalizowane w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 15 arów z warunkami zabudowy - Dąbrówka Starzeńska, podkarpacie Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 15 arów, zlokalizowana w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł3 534 m² 495,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłącznie w Central Office! gotowiec inwestycyjny - krasne k. Rzeszowa Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł6 198 m² 100,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży piękna widokowa działka o powierzchni 61.98ar znajdująca się bezpośrednio przy drodze gminnej asfaltowej w miejscowości Kielnarowa. Dobrze nasłoneczniona, pochylona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 728 zł55,69 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja 22 mieszkań o powierzchni od 25,12 m do 83,11 m w dwóch budynkach z windą - zamknięte w nowoczesnej formie - ze wspólnym garażem podziemnym i komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł750 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Blisshome Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni ok 0,75 ha, położoną w na os. Budziwój. Lokalizacja: -Kameralna, spokojna okolica w granicach miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 66,53 m , położone w malowniczej okolicy Rzeszowa przy ul. Świętojańskiej. Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego budynku magazynowo-produkcyjnego przy ul. Trembeckiego w Rzeszowie. Obiekt o dużym potencjale inwestycyjnym 6-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł8 412 m² 153,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka usługowo-budowlana z halą magazynową ul. Reymonta, łańcut Powierzchnia działki: 84,12 a (8412 m ) Zabudowa: hala magazynowa o pow. 900 m Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł996 m² 1 957,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:419 m²

Kamienica bezpośrednio przy Rynku w Przemyślu - gotowa do wprowadzenia (tylko w naszym biurze) Można podzielić na 12 lokali mieszkalnych, 1 lokal użytkowy, piwnica użytkowa z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł178 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom na ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom z 1970r.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²75 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal komercyjny pod działalność W centrum krosna. Proponujemy do wynajmu lokal komercyjny, położony na parterze kamienicy, w centrum Krosna. Nieruchomość jest posadowiona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł88 m² 2 829,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny idealny dla osób ceniących spokój, naturę i wygodny dojazd do miasta Prezentujemy dom jednorodzinny wybudowany w latach 80-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 912 zł59,86 m² 7 917,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow.60m2, zlokalizowane na północy Rzeszowa - okolice ulicy Warszawskiej. Mieszkania już oddawane. W cenie mieszkania są już rolety.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²49 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem jasny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 49 m , idealny pod ciche usługi, takie jak: psycholog, logopeda, masażysta, informatyk, architekt i podobne działalności.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł150 m² 2 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia urokliwego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł350 m² 2 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom we wsi Krasice nad rzeką San (do brzegu rzeki 270 m drogą i ok 170 m w linii prostej), powiat Przemyski, gmina Krasiczyn (1,5 km od zamku) - Pogórze Przemyskie, park.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł122,53 m² 4 072,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowa oferta sprzedaży - dom jednorodzinny na dużej działce | Łańcut / Kąty Biuro Nieruchomości Rzestate prezentuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy na wynajem lokale w Sanoku przy ul. Dworcowej 11a. Istnieje możliwość wynajmu całości ok. 680 m2 lub części oferowanej powierzchni lokal ok. 330 m2, 180 m2 lub 170 m2. Najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości prezentujemy wyjątkową możliwość podnajmu stanowiska dedykowanego stylizacji paznokci. Lokal o wysokim standardzie wykończenia znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł80 m² 4 862,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

MM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2 nowoczesne, bezczynszowe mieszkania dwupoziomowe, 4-pokojowe z dwoma balkonami oraz dwoma łazienkami, zlokalizowane w miejscowości Hoczew,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

"Inwestycja w nowoczesnym wydaniu tylko 33 m z tarasem!" "idealne pierwsze mieszkanie!" Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, mieszkanie w stanie deweloperskim, z jedną sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł110,20 m² 6 669,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 110,20 m , położonego przy ul. Sikorskiego w dzielnicy Biała w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz balansu między szybkim dostępem do centrum miasta a ciszą i spokojem po pracy? Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł109 m² 2 568,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 926 m²

Tuczempy, gmina Jarosław Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana drewnianym budynkiem mieszkalnym oraz murowanym budynkiem gospodarczym. Działka na której posadowione są nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 500 m² 59,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Piękna działka rolno - budowlana z Warunkami Zabudowy Lokalizacja: szklary, gmina Hyżne, powiat rzeszowski, woj. podkarpackie Działka o numerze 1675/5, 1675/8 Powierzchnia łączna.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łączna powierzchnia to 50m a składa się na nią komfortowy salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, łazienka, kuchnia i przedpokój. Mieszkanie przestronne, bardzo wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł84,46 m² 7 092,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

3 etap inwestycji masz wybór układu! W trzecim etapie inwestycji oferujemy dwa warianty mieszkań do wyboru: - mieszkania z antresolą - mieszkania z użytkowym poddaszem Dzięki temu możesz.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł30 m² 12 566,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

W sprzedaży kawalerka o pow. 30m2, z możliwością wyodrębnienia sypialni. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku przy ul. Podwisłocze. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

IV etap Domów w zabudowie Bliźniaczej budowanych przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Jest to kompleks 11 domów (22 segmentów ) w zabudowie Bliźniaczej o powierzchni użytkowej od 83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro delimart nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości o wyjątkowym potencjale historycznym i krajobrazowym, położonej w malowniczej miejscowości Postołów. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł1 880 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu, w otoczeniu przyrody? Marzysz o ciszy i spokoju? Jeśli tak to oferta jest skierowana właśnie do Ciebie? Okazyjna cena! Ta oferta długo nie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 009 m² 167,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Obniżka ceny O 11'000 zł Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Niechobrz , gmina Boguchwała, w powiecie Rzeszowskim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł91,18 m² 4 046,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twój agent nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 91 m , wybudowany według projektu Dalia ce. Nieruchomość położona w miejscowości.