dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 274 ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 155 zł44,11 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł55,70 m² 6 624,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Stylowe mieszkanie w centrum Mielca! Nieruchomość o powierzchni 55,70 m to idealna przestrzeń dla rodziny lub inwestora! Szukasz jasnego, ustawnego mieszkania w topowej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł96,65 m² 16 554,58 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,65 m , usytuowane na 15. piętrze nowoczesnego, wysokiego bloku z windą, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł42,11 m² 12 087,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Rzeszowskie - Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Stefana Batorego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 091,13 m² 1 466,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:47 923 m²

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje zabytkowy obiekt, zespół pałacowo - parkowy obejmujący budynek pałacu, budynek kordegardy, budynek mieszkalny tzw. czworaki, budynek kotłowni wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł409,41 m² 2 931,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 595 m²

Oferujemy do sprzedania lokal handlowo-usługowy na parterze budynku przy ul. Moniuszki 6 w Lesko Lokal (1 kondygnacja) - 409,4 m2 w tym - kotłownia 25,88 m2 oraz na zewnątrz garaż murowany ok 17.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł220 m² 10 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , usytuowany na działce o powierzchni 9 arów. Nieruchomość jest nowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł150 m² 3 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Lutoryż koło Boguchwały. Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj blisko natury! Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy oraz szybkim dojazdem do autostrady. Nieruchomość o powierzchni 13,33 ara (1333 m ) położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Krótki opis nieruchomości Oferujemy do sprzedaży budynek o powierzchni 100 m , położony na działce o powierzchni 10 ar (nr ewid. 1101/52) z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł1 600 m² 874,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna na sprzedaż - Rzeszów - Cukiernicza - wz Oferta sprzedaży obejmuje nieruchomości gruntowe wraz wydanymi warunkami zabudowy, projektem zagospodarowania i konceptem.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł113 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny z lat 70. położony w malowniczej i spokojnej części Łopuszki Wielkiej. Nieruchomość znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 0,79.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52,87 m² 52,96 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, przestronne mieszkanie, w którym nikt jeszcze nie mieszkał! To oferta dla osób ceniących wysoki standard, nowoczesne wykończenie oraz bliskość natury. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł6 400 m² 26,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna 64 ary Cieklin (józefów) Oferuję na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 64 arów, położoną w miejscowości Cieklin Józefów. Teren składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł83,06 m² 7 572,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesną Inwestycję, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym stylu architektonicznym połączonym z ekologicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

Nowa, niższa cena! - 800 000zł Dom gotowy do zamieszkania | po generalnym remoncie | pełne wyposażenie | dodatkowe poddasze Są nieruchomości, które wymagają czasu i dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł29,70 m² 12 020,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 29,7m, zlokalizowane w Rzeszowie, na osiedlu Nowe Miasto, przy ulicy Podwisłocze. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł54,36 m² 8 186,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedsprzedaż - mieszkanie na parterze z ogródkiem, o powierzchni 54,36m2 na które składa się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój i łazienka. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł2 100,29 m² 189,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaz widokową działkę o pow 21,29 ara w cichej i spokojnej okolicy w Borku Starym, która znajduje się 8 km od granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę pod budowę domu jednorodzinnego położoną w Tarnobrzegu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Wielowieś. Okolica oferuje ciszę, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²315,33 m² 17 343 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego budynku usługowo-handlowego zlokalizowanego w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej, na osiedlu Budziwój. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 37 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Miłej. Nieruchomość usytuowana na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²268 m² 32 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Olszynki Park to miejsce doskonałe zarówno do zamieszkania w świetnie skomunikowanej okolicy w sercu Rzeszowa, lokalizacja gustownego biura lub jako inwestycja środków pod kątem zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł4 574 m² 699,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna Rzeszów, ul. Borowa Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową położoną w Rzeszowie przy ul. Borowej, w odległości ok. 130 m od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł82,04 m² 6 094,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży kameralna inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej, 3 - pokojowych o powierzchni 82,04 m2 z przestronnymi balkonami, otoczone malowniczymi terenami zielonymi, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 400 zł129,70 m² 6 194,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Osiedle domów w standardzie premium! Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Inwestycję Leśna Wola, położoną na ulicy Wojska Polskiego w Głogowie Małopolskim. Inwestycja to kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne biuro 20 m Do wynajęcia komfortowe biuro o powierzchni 20 m , położone w dogodnej lokalizacji w centrum Rzeszowa Biuro jest jasne, przestronne i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł430,50 m² 18 350,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:17 859 m²

Przedstawiamy obiekt zlokalizowany w miejscowości Smerek z pięknym widokiem na pasmo gór. Nad miejscowością wznosi się szczyt o tej samej nazwie smerek na wysokości 1222 m n.p.m.

 

 

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 70 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie. Nieruchomość lokalizowana jest na granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 245 m² 159,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż lub dzierżawę działka o powierzchni 12,45 ara położona w spokojnej okolicy w miejscowości Łopuszka Mała na Podkarpaciu (powiat przeworski, gmina Kańczuga). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49 m² 13 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Langiewicza. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49 m2 z dużą piwnicą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł62,80 m² 10 748,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 62,8 m2 | ul. Iwonicka | Rzeszów | Przybyszówka / Franciszka Kotuli / Projektant Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 62,8 m2. Położone jest na parterze w niskim bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł200 m² 18,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Opis nieruchomości Dom wolnostojący nad jeziorkiem, 3-poziomowy, na dużej działce. Na sprzedaż klimatyczny dom położony w malowniczej miejscowości Pstrągowa, tuż przy spokojnym jeziorku. To.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł1 500 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży polecam działkę w miejscowości Nienaszów gmina Nowy Żmigród powiat Jasło. Działka płaska o powierzchni 15 ar wymiary szerokość około 19 m i długość około 100 m.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł5 700 m² 35,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 1252 o powierzchni 57 arów (5700 m), położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Jabłonica Polska, gmina Haczów. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowoczesny lokal z klimatyzacja usługowy na parterze o powierzchni 77 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Mieszka I w.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z samodzielną sypialnią w centrum miasta - Wikana Square z pięknym widokiem na tereny zielone Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia apartament w wysokim.