dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 262 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

389 000 zł28,65 m² 13 577,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,65 m , położona na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z windą z 2016 roku przy ul. Marcina Filipa w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 450 zł46,95 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w inwestycji Dworzysko Park w Rzeszowie. Zakup pakietu (parking+komórka) obligatoryjny - komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 570 zł64,90 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, mieszczące się w inwestycji Dworzysko Park w Rzeszowie. Zakup pakietu (parking+komórka) obligatoryjny - komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 962 zł66,34 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc, loggią i balkonem, mieszczące się w inwestycji Dworzysko Park w Rzeszowie. Zakup pakietu (parking+komórka) obligatoryjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 z narożnym ogrodem, w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie w dzielnicy Miłocin. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe nigdy niezamieszkałe mieszkanie na wynajem w wysokim standardzie z klimatyzacją przy ulicy Lubelskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł36,75 m² 11 700,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 923 m²

Śliwinica Krasiczyńska, gm.Krasiczyn, Podkarpackie - dom rekreacyjno-mieszkalny o pow. użytkowej 36,75 m2 (zabudowy 42 m2) z możliwością rozbudowy, murowany, w uroczym, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł95 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Unikalna Posiadłość z Historią: szaniec Twierdzy Przemyśl Hurko. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana o łącznej powierzchni 2,28 ha, położona w miejscowości Hurko. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 000 zł64,69 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Loft Rzeszów 2 nowy etap Kameralne osiedle zlokalizowane na dużym zadrzewionym terenie. Unikalny i spójny styl architektoniczny, murale na elewacji budynków. Duże okna, tarasy balkony Duży plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 000 zł46,88 m² 9 087,03 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 500 zł40,23 m² 9 284,12 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł73,02 m² 4 752,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przemyśl, stare Miasto, ul.Słowackiego - mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, II piętro, duże widne mieszkanie o pow. 73 m2, po remoncie, do wprowadzenia od zaraz. W dniu 17.04.2026.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł83,20 m² 7 151,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przemyśl, zasanie, ul.Grunwaldzka - w pełni umeblowany i wyposażony 3 pokojowy apartament z odrębna i widną kuchnia i loggią, pow.84 m2, II piętro, niski blok, do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł109,94 m² 6 094,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Przemyśl, ul.Matejki, stylowy apartament na Starym Mieście w super cenie, w dniu 02.04.2026 r obniżka ceny z 790 tys. zł Mieszkanie przy Parku Miejskim, o pow. 117,34 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł527 m² 1 328,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż Kamienica inwestycyjna Przemyśl, ul. Słowackiego 527 m Na sprzedaż kamienica o powierzchni użytkowej 527 m , położona przy ul. Słowackiego w Przemyślu w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł175 m² 4 171,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 754 m²

Przemyśl, winna Góra, ul. Jana Tarnowskiego - dom z roku ok 1930, niezwykły przedwojenny klimat, duży ogród wpasowujący się w epokę charakteryzująca Przemyśl i Winna Górą -m.in.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przemyśl. 3-go maja, lokal użytkowy z bezpośrednim wejściem z chodnika, o pow. 34,78 m2, w podwyższonym standardzie, w handlowo - usługowej części miasta przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 872 zł57,16 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2027

Promocja w ramach przedsprzedaży! przy zakupie pierwszych 3 mieszkań jedno miejsce postojowe nabywca otrzyma gratis! Mieszkanie 8a Rzeszów, ul. Dębicka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 040 zł65,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2027

Promocja w ramach przedsprzedaży! przy zakupie pierwszych 3 mieszkań jedno miejsce postojowe nabywca otrzyma gratis! Mieszkanie 5b Rzeszów, ul. Dębicka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 600 zł57,16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2027

Promocja w ramach przedsprzedaży! przy zakupie pierwszych 3 mieszkań jedno miejsce postojowe nabywca otrzyma gratis! Mieszkanie 1a Rzeszów, ul. Dębicka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł59,70 m² 7 202,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przemyśl, ul. Lwowska, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,7 m2, II piętro, osobna i widna kuchnia, osobne łazienka i wc, loggia z dodatkowym schowkiem , duża piwnica. Z wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38,88 m² 12 731,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Joker House Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 38,88 m . Nieruchomość znajduje się w bardzo wygodnej części Rzeszowa na ulicy Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł77,14 m² 9 968,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Home Space oferuje na wyłączność przestronne mieszkanie o powierzchni 77,14 m , zlokalizowane na 4. piętrze w bloku przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę komfortowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,6m , położone w świetnie skomunikowanej i atrakcyjnej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł155 m² 6 251,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 155 m2 znajduje się na 680 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7,74ar położoną w Rzeszowie, obręb 0223- zwięczyca II Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie - przy ul.Bieszczadzkiej (boczna ul.Podakrpackiej). Nieruchomość o łącznej pow. 54,36m2 położona jest na wysokim parterze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł58,90 m² 7 724,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58.9 m2 z ogródkiem 16 m2 .Nieruchomość zlokalizowana jest w inwestycji , Osiedle przy.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł500 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Joker house nieruchomości przedstawia dostępny do wynajęcia magazyn (z płyty warstwowej i bez siatki słupów nośnych) o powierzchni 460 m2, znajdujący się w wjazdem z parteru oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 876 zł79,39 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowy etap budowy przy ul. Wieniawskiego to inwestycja łącząca w sobie nowoczesność , świetną komunikację , bliskość terenów zielonych, spokój i komfort życia. Przejazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł56,25 m² 10 115,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne, kameralne osiedle w zielonej i spokojnej części Rzeszowa to idealne miejsce dla osób ceniących komfort, prywatność i wysoką jakość wykonania. Osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 54.36 m2 z ogrodem 127.85 m2 w świetnej cenie. Inwestycja powstaje na wzniesieniu z malowniczym widokiem na Rzeszów. Jednocześnie oferuje świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 492 zł30,66 m² 11 268,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie na parterze z balkonem. Prezentowane osiedle łączy w sobie nowoczesność i bliskość natury. Miejsce idealne dla osób lubiących komfort i ciszę ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 740 zł35,34 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O inwestycji: nowoczesne osiedle składające się z czterech budynków wielorodzinnych. W ofercie sprzedażowej nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,34 m z balkonem, komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł83 m² 7 710,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment w zabudowie mieszkaniowej, realizowany w standardzie deweloperskim z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych, zapewniających komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 000 zł41,73 m² 9 633,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie w wyjątkowym, klimatycznym osiedlu na granicy Rzeszowa. Funkcjonalne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 41.73 m2, położone w kolejnym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 240 m² 213,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12,4 ara położona w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie przy ul. Karmelickiej. Działka ma wydane warunki zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł111,56 m² 6 265,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 111,56 m z dużym prywatnym ogrodem 154 m , położony w kameralnej inwestycji w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 100 zł29,42 m² 10 887,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 29,14 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla w spokojnej okolicy przy bocznej ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Metraż: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 753 zł35,51 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny budynek wielorodzinny z podziemną halą garażową powstaje w spokojnej, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się części Rzeszowa na osiedlu Biała. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 842 zł50,29 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy kameralną inwestycję mieszkaniową składającą się z 24 mieszkań w zabudowie bliźniaczej, położonych w malowniczej, zielonej okolicy Rzeszowa. To doskonałe miejsce dla.